IDA ULTRA

14K Köy Koşusu

Ranking Time Name Gender Nationality Bib Club
1 01:18:33.00 Ali Kalhar Male IRAN 17 - 35 İran-Alborz
2 01:19:53.00 Vedat Topak Male TUR 17 - 69 Ak Sigorta
3 01:24:51.00 Selim Öz Male TUR 17 - 63 Good Runners
4 01:24:57.00 Kaan Araf Male TUR 17 - 106 KolpaRun
5 01:27:40.00 Engin Ayaz Male TUR 17 - 79 Bireysel
6 01:30:34.00 Mustafa Kayacık Male TUR 17 - 123 Çanakkale
7 01:30:34.00 Buse Aygün Female TUR 17 - 125 Gelibolu Triatlon
8 01:31:47.00 Alp Fındıkoğlu Male TUR 17 - 94 Alpha Triathlon
9 01:34:08.00 Veysel Dağlı Male TUR 17 - 56 L'oreal Running Team
10 01:34:38.00 Tolga Aksüt Male TUR 17 - 96 İTÜ Atletizm
11 01:36:52.00 Gürol Balcı Male TUR 17 - 38 Bireysel
12 01:37:06.00 Sinan Beşkok Male TUR 17 - 27 Bireysel
13 01:39:54.00 Emre Kanuk Male TUR 17 - 57 Bireysel
14 01:39:59.00 Onur Kuruoğlu Male TUR 17 - 95 Bostanlı Road Runners
15 01:42:26.00 Savaş Özcan Male TUR 17 - 32 Asics TR
16 01:43:01.00 Kadir Kocaer Male TUR 17 - 142 Bireysel
17 01:43:41.00 Matthias Reimers Male GERMANY 17 - 120 Impact Hub İstanbul
18 01:44:38.00 Derya Beştaş Female TUR 17 - 126 Bireysel
19 01:45:14.00 Ahmet Karaoğlu Male TUR 17-May R.E.D. Runners
20 01:45:17.00 Yaser Masanoğlu Male TUR 17 - 141 Bireysel
21 01:45:25.00 Sercan Çelebi Male TUR 17 - 74 Impact Hub İstanbul
22 01:48:03.00 Mehmet Gürcan Kaşkır Male TUR 17 - 52 Bireysel
23 01:48:49.00 Can Haliloğlu Male TUR 17 - 129 Bireysel
24 01:48:49.00 Aziz Yiğit Gökalp Male TUR 17 - 130 Bireysel
25 01:48:51.00 Gülbahar Gökalp Female TUR 17 - 131 Bireysel
26 01:50:22.00 Ayşe Nur Özcan Female TUR 17 - 49 Impact Hub İstanbul
27 01:50:34.00 Mustafa Düdükçü Male TUR 17 - 40 Bireysel
28 01:50:40.00 Serpil Semercioğlu Female TUR 17 - 15 Finansbank/Team Ultra Trail Runner
29 01:50:49.00 Süleyman Sancaktutan Male TUR 17 - 39 Bireysel
30 01:50:51.00 Ezgi Kahraman Female TUR 17 - 138 Bireysel
31 01:51:36.00 Hüseyin Keleş Male TUR 17-Jun R.E.D. Runners
32 01:51:40.00 Çağatay Özcan Male TUR 17 - 107 Bireysel
33 01:51:46.00 Onur Ürey Male TUR 17 - 89 L'oreal Running Team
34 01:52:52.00 Turgut Erdoğan Male TUR 17 - 58 Bireysel
35 01:53:50.00 Çağrı Akçay Male TUR 17 - 90 L'oreal Running Team
36 01:54:00.00 Şahkan Saltık Male TUR 17 - 133 Bireysel
37 01:54:10.00 Tuba Kesen Female TUR 17 - 128 Bireysel
38 01:54:20.00 Özge Büyükceran Female TUR 17 - 100 Bireysel
39 01:54:24.00 Tark Uçar Male TUR 17-Sep IronTurks Triathlon
40 01:54:26.00 İsmet Çeken Male TUR 17 - 25 İzmak
41 01:54:28.00 Hasan Atilla Male TUR 17 - 24 Ayvalık Atletizm
42 01:55:55.00 Ülkem Kırımlı Female TUR 17 - 105 Bireysel
43 01:56:05.00 Kader Çolak Kayacık Female TUR 17 - 124 Çanakkale
44 01:57:06.00 Fatih Mustafa Çelebi Male TUR 17 - 53 Bireysel
45 01:57:50.00 Çağlayan Çakır Male TUR 17 - 37 Çağlayan&Erkam
46 01:58:05.00 Gonca Taştemir Female TUR 17 - 127 goygoypace
47 01:58:05.00 Şule Çalgın Female TUR 17 - 136 Bireysel
48 02:00:37.00 Ali Cenk Keskin Male TUR 17 - 46 Bireysel
49 02:00:56.00 Yiğit Küçüközden Male TUR 17 - 98 Bostanlı Road Runners
50 02:04:49.00 Selim Arditi Male TUR 17 - 75 Impact Hub İstanbul
51 02:04:49.00 Pınar Bebek Female TUR 17 - 82 Impact Hub İstanbul
52 02:07:35.00 Seha Kamil Saygılı Male TUR 17 - 21 Bireysel
53 02:07:38.00 Ömer Faruk Güler Male TUR 17 - 26 Güler Pano
54 02:07:44.00 Vedat Gün Male TUR 17 - 14 Ordos/Koşankara
55 02:07:51.00 Emre Songür Male TUR 17 - 70 ODTÜ
56 02:09:26.00 Atılım Şahin Male TUR 17 - 134 Bireysel
57 02:09:32.00 Seda Elmas Female TUR 17 - 104 Bireysel
58 02:09:48.00 Laura Boveraux Female BELGIUM 17 - 20 Bireysel
59 02:10:04.00 Yasemin Ereke Female TUR 17 - 48 Adım Adım
60 02:10:29.00 Emel Güneş Female TUR 17 - 122 KoşAnkara
61 02:10:42.00 Derin Merve Fırat Female TUR 17 - 99 Kuşteam
62 02:11:01.00 Uğur Kula Male TUR 17 - 29 Bireysel
63 02:12:07.00 Onur Yiğit Yayak Male TUR 17 - 132 Babaeskispor
64 02:13:20.00 Alper Durgun Male TUR 17 - 97 Bostanlı Road Runners
65 02:13:30.00 Cem Bodur Male TUR 17 - 101 Hyundai
66 02:14:12.00 Burçe Çelik Female TUR 17 - 43 Beşiktaş
67 02:15:55.00 Özge Özgen Female TUR 17 - 102 Bostanlı Road Runners
68 02:16:30.00 Alper Bazman Male TUR 17 - 72 CrossFit Balaban Runners
69 02:18:45.00 Samaneh Aminranjbar Female IRAN 17 - 34 İran
70 02:19:39.00 Arda Kara Male TUR 17 - 85 Rossist
71 02:20:45.00 Erkam Eksen Male TUR 17 - 41 Çağlayan&Erkam
72 02:20:50.00 İhsan Şehla Male TUR 17 - 143 Bireysel
73 02:21:36.00 Can Acar Male TUR 17 - 68 Adım Adım Bursa
74 02:22:49.00 Elçin Kaya Female TUR 17 - 64 Bireysel
75 02:23:11.00 Meltem Demir Female TUR 17 - 93 ATİK
76 02:23:53.00 Sema Alevcan Female TUR 17 - 36 Bireysel
77 02:24:23.00 Hayriye Ok Female TUR 17 - 22 Aydos 537
78 02:24:40.00 Füruzan Camadan Female TUR 17 - 51 Bireysel
79 02:25:27.00 Ebubekir Gök Male TUR 17 - 115 Bireysel
80 02:25:41.00 Sırma Gök Female TUR 17 - 114 Bireysel
81 02:25:51.00 Onur Kocaöz Male TUR 17 - 117 Cuccinella
82 02:26:11.00 Yasemin Şeker Female TUR 17 - 13 IronTurks Triathlon
83 02:29:16.00 Ayşe Sabuncu Female TUR 17 - 50 Impact Hub İstanbul
84 02:30:30.00 Nesile Yalçın Female TUR 17 - 135 Bireysel
85 02:30:34.00 Gülin Keskin Female TUR 17 - 44 Bireysel
86 02:31:03.00 Pınar Taşkın Female TUR 17 - 45 Bireysel
87 02:32:41.00 Dani Benreytan Male TUR 17 - 140 Bireysel
88 02:35:35.00 Hande Güler Female TUR 17 - 28 Asics TR
89 02:42:02.00 Pınar Düvenci Female TUR 17 - 108 Bireysel
90 02:42:06.00 Roy Meral Male TUR 17 - 73 Impact Hub İstanbul
91 02:42:27.00 Roksan Sarfati Female TUR 17 - 83 Impact Hub İstanbul
92 02:42:38.00 Senem Nalbantoğlu Female TUR 17 - 65 Bireysel
93 02:42:41.00 Abdullah Nalbantoğlu Male TUR 17 - 62 Bireysel
94 02:43:12.00 Zeynep Erdoğan Female TUR 17 - 60 Bireysel
95 02:43:20.00 Rana Babaç Female TUR 17 - 47 Impact Hub İstanbul
96 02:49:37.00 Hasret Ozan Female TUR 17 - 103 Bireysel
97 02:50:20.00 Murat Ceyhan Male TUR 17 - 42 Ordos/Koşankara
98 02:52:22.00 Aslı Koyuncu Female TUR 17 - 139 Bireysel
99 02:52:34.00 Mustafa Kocaemre Male TUR 17 - 109 Bireysel
100 02:58:46.00 Funda Sürenkök Female TUR 17 - 118 Cuccinella
101 02:58:46.00 Tuğba Özülkü Female TUR 17 - 119 Cuccinella
102 03:06:35.00 Erhan Moran Male TUR 17 - 80 Erhan Moran
103 03:06:35.00 Gizem Üstündağ Female TUR 17 - 81 Gizem Üstündağ
104 03:21:10.00 Umut Destegül Solaroğlu Female TUR 17-Mar Enther Enerji
105 03:21:39.00 Aylin Kırhan Female TUR 17-Feb Bireysel
106 03:22:03.00 Özge Kale Female TUR 17-Jan Enther Enerji
107 03:23:32.00 Gökhan Ertaş Male TUR 17-Apr Bireysel
108 03:23:32.00 Oğuz Bingül Male TUR 17 - 16 Accenture İzmir Koşu Klübü

ANA SPONSOR


SPONSORLAR
RESMİ DESTEKÇİLER
Copyright © 2015 http://www.idaultra.com™. All rights reserved.
İda Ultra Maratonu bir organizasyonudur.
Antalya Web Sayfası