IDA ULTRA

15K Köy Koşusu

İda Ultra 15 K parkuruna 18 yaşını doldurmuş, Federasyondan onaylı bir sporcu lisansına sahip veya lisans mevcut değil ise Devlet hastanelerinden alınmış bir sağlık raporu alan her yarışmacı katılım ücretini ödedikten sonra katılabilir. 18 yaşını doldurmamış yarışmacılarımızın ebeveynlerinden izin yazısı almaları ayrıca gereklidir. Yarışta belirli kategoriler olacaktır.

Yaş Kategorileri
ErkeklerKadınlar
40- 40-
40+ 40+

İstenilen evrakları tamamlayan, internet üzerinden taratarak bizlere ulaştıran ve katılım ücretini yatıran her yarışmacı yarışmaya katılmaya hak kazanmış sayılır. Kendisine bir göğüs numarası bildirilir. Yarıştan bir gün önce yarışmacı bu göğüs numarasını görevlilerden teslim almak zorundadır. Her yarışmacı kısmi yeterlilik esasına göre yarışacaktır ve her yarışmacı kendisinden sorumludur. Yarışmacılar her türlü siyasi politik ve kışkırtıcı yayın yapan tshirt giyemezler. Giydikleri takdirde diskalifiye sebebidir. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında yarışan grupların veya kişilerin daha önceden organizasyona bilgi vermeleri zorunludur.

Feragatname

İda Ultra 15 K Köy Koşusu yarışına kendi istekleri ile katılan yarışmacılar bütün kuralları ve bu kurallarda yapılabilecek değişiklikleri kayıt gerçekleştirildiğinde kabul etmiş sayılırlar. İda Ultra Organizasyonu, yarışmacıların başına gelebilecek maddi ve manevi zararlar ve kazalardan sorumlu tutulamaz.

  • Göğüs No
    Ad/soyad
    Doğum yılı
    Cinsiyet
    Ülke
    Takım/Klüp
  • 1
    Suat Demirci
    01/06/1964
    Türkiye
    Argan Grup
  • 2
    Süleyman Çavuşoğlu
    15/02/1990
    Türkiye
    100. Yıl Cumhuriyet Yıldızları Lions kulübü
  • 3
    Hande Güler
    11/07/1969
    Türkiye
    UltraOnly
  • 4
    Nihan Lafçı
    01/05/1982
    Türkiye
    Triatloncu Şöbiyetler
  • 6
    Servet Bağcı
    17.06.1968
    Türkiye
    Bireysel
  • 7
    Anthony Jennings
    11/02/1945
    İngiltere
    Individual
  • 8
    Semih Kumluk
    05/02/1987
    Türkiye
    Bireysel
  • 9
    Gülhanım Pasin
    08/02/1965
    Türkiye
    İDADİK
  • 10
    Pınar Taşkın
    06/06/1974
    Türkiye
    Bireysel
  • 11
    Ali Cenk Keskin
    15121972
    Türkiye
    Bireysel
  • 12
    Ömer Faruk Güler
    20/04/1957
    Türkiye
    Güler Pano
  • 13
    Işıl Ören
    04/01/1972
    Türkiye
    Bireysel
  • 14
    Uğur Baykurt
    13/06/1974
    Türkiye
    Biga Gelişim Spor Kulübü
  • 15
    Bülent Canberk Tarhan
    19/09/1981
    Türkiye
    Tarhan Sigorta
  • 16
    Gürsoy Şavaşeri
    21/02/1974
    Türkiye
    Bireysel
  • 17
    Ayşe Özlem Kerman
    16/11/1974
    Türkiye
    İDADİK
  • 18
    Elif Tepeli
    09/12/1970
    Türkiye
    Ankyra
  • 19
    Oğuz Bingül
    03/05/1986
    Türkiye
    Accenture Izmir Koşu Kulübü
  • 20
    Evin Yurtsever
    06/10/1980
    Türkiye
    Tarçın spor
  • 21
    Nurciye Ertem
    31/05/1950
    Türkiye
    İDADİK
  • 22
    Ali Konak
    18/02/1985
    Türkiye
    Foto Konak
  • 23
    Ahenk Diner Ulay
    17/05/1971
    Türkiye
    Bireysel
  • 24
    Rayya Sezgin Koç
    21/11/1965
    Türkiye
    İDADİK
  • 25
    İhsan Şehla
    25/12/1976
    Türkiye
    Bireysel
  • 26
    Erten Genç
    24/07/1984
    Türkiye
    ÇFL
  • 27
    Elçin Kaya
    23/09/1990
    Türkiye
    Bireysel
  • 28
    Engin Ayaz
    02/08/1984
    Türkiye
    ATOLYE
  • 29
    Özer Başar
    26/02/1960
    Türkiye
    YDS Dağcılık
  • 30
    Arzu Babaç
    29/12/1971
    Türkiye
    Bireysel
  • 31
    Selim Arditi
    29/04/1990
    Türkiye
    Impact Hub Istanbul
  • 32
    Aykut Konak
    15/01/1988
    Türkiye
    Foto Konak
  • 33
    Gökhan Bilgen
    01/01/1972
    Türkiye
    Tarçın Sports
  • 34
    Tolga Tay
    01/02/1972
    Türkiye
    Tarçın Sports
  • 35
    Ferhan Çenber
    01/04/1982
    Türkiye
    Tarçın Sports
  • 36
    Melikşah İşcan
    27031990
    Türkiye
    Wolves & Woods
  • 37
    Barış Mercan
    22011989
    Türkiye
    Wolves & Woods
  • 38
    Emre Akkoyunoğlu
    28/04/1982
    Türkiye
    Bireysel
  • 39
    Şule Eren
    18/12/1975
    Türkiye
    ADIM ADIM
  • 40
    Fatih Eren
    28/04/1975
    Türkiye
    ADIM ADIM
  • 41
    Cumhur Halıcı
    28/10/1968
    Türkiye
    Bireysel
  • 42
    Ebru Demirbay Erişti
    22/11/1978
    Türkiye
    Koşu Dünyamız
  • 43
    Ayşe Aylin Alpüstün
    23/10/1970
    Türkiye
    Bireysel
  • 44
    Öniz Topaloğlu
    17/04/1976
    Türkiye
    Bireysel
  • 45
    Bağdat Tezel
    05/05/1972
    Türkiye
    Ege Maraton
  • 46
    Alp Arısoy
    25/09/1982
    Türkiye
    Bireysel
  • 47
    Davut Yıldırım
    15/12/1958
    Türkiye
    Ege Maraton Spor Kulübü
  • 48
    Soli Abuaf
    25/07/1955
    Türkiye
    Ege Maraton
  • 49
    Ceren Oğuz
    28/09/1989
    Türkiye
    Kaplan Eğitim
  • 50
    Semahat Kaplan
    05/07/1955
    Türkiye
    Kaplan Eğitim
  • 51
    Nurtekin Cura
    04/02/1987
    Türkiye
    Bireysel
  • 52
    Serhat Bedii Borakan
    21/03/1982
    Türkiye
    Bireysel
  • 53
    Kerem Alper
    30/12/1983
    Türkiye
    Bireysel
  • 54
    Şengül Üzen
    13/05/2016
    Türkiye
    Bireysel
  • 55
    Kayhan Özoğul
    01/09/1966
    Türkiye
    Bireysel
  • 56
    Bora Sezen
    12/03/1982
    Türkiye
    Birds
  • 57
    Asu Orhan
    31/12/1977
    Türkiye
    Birds
  • 58
    Mehmet Demiroğlu
    12/06/1966
    Türkiye
    Bireysel
  • 59
    Filiz Demiroğlu
    28/10/1968
    Türkiye
    Bireysel
  • 60
    Özge Büyükceran
    08/11/1982
    Türkiye
    Kayışdağı Kankitolar
  • 61
    Melike Saygan
    26/05/1975
    Türkiye
    Birds
  • 62
    Zerrin Canik
    02/06/1963
    Türkiye
    Koşu Dünyamız
  • 63
    Ürün Bakar
    03/04/1984
    Türkiye
    Ankyra
  • 64
    Özge Özel
    19/11/1993
    Türkiye
    Kayışdağı Kankitolar
  • 65
    Gürol Balcı
    17/12/1972
    Türkiye
    Pozitif Tanıtım
  • 66
    Süleyman Sancaktutan
    30/05/1970
    Türkiye
    Pozitif Tanıtım
  • 67
    Yunus Nişancı
    01011965
    Türkiye
    Pozitif Tanıtım
  • 68
    Mustafa Düdükcü
    08/03/1978
    Türkiye
    Pozitif Tanıtım
  • 69
    Aysun Özcan
    22/10/1970
    Türkiye
    Ankyra
  • 70
    Işıl Gündüz
    24/11/1978
    Türkiye
    Bireysel
  • 71
    Pınar Bebek
    11/07/1991
    Türkiye
    Impact Hub İstanbul
  • 72
    Faruk Ateş
    03/03/1970
    Türkiye
    Bireysel
  • 73
    Aslı Özbaydar
    28/09/1974
    Türkiye
    Buluşma
  • 74
    Mehmet Özbaydar
    02/08/1964
    Türkiye
    Acibadem University
  • 75
    Emrah Yetgin
    16/12/1979
    Türkiye
    Bireysel
  • 76
    Esra Yetgin
    01/01/1979
    Türkiye
    Bireysel
  • 77
    Engin Koç
    24/08/1985
    Türkiye
    Bireysel
  • 78
    Fırat Okay
    15061975
    Türkiye
    Bireysel
  • 79
    Mathieu Laspoussas
    21/07/1987
    Fransa
    Individual
  • 80
    Ebru Çırakman
    28/07/1989
    Türkiye
    Bireysel
  • 81
    Ekin Çırakman
    01/05/1987
    Türkiye
    Bireysel
  • 82
    Tansel Göçküncü
    15/07/1969
    Türkiye
    Bireysel
  • 83
    Müge Kısaalioğlu
    20/03/1979
    Türkiye
    Intersport
  • 84
    Kerem Özbaydar
    30/10/2002
    Türkiye
    Buluşma
  • 85
    Hacer Yılmaz
    01/10/1967
    Türkiye
    İDADİK
  • 86
    Ayşe Deveci
    25/01/1970
    Türkiye
    İDADİK
  • 87
    Hale Gürsoy
    22/06/1979
    Türkiye
    Tarçın Sports
  • 88
    Öğüt Çelik
    1979
    Türkiye
    Edremit Belediyesi
  • 89
    Behlül Kataş
    07/09/1979
    Türkiye
    Bireysel
  • 90
    Funda Sarıca
    08/06/1979
    Türkiye
    Bireysel
  • 91
    Gözde Çınar
    04/01/1986
    Türkiye
    KSK One Team
  • 93
    Emrah Pektaş
    27061981
    Türkiye
    Bireysel
  • 94
    Berkit Çetin
    30/07/1977
    Türkiye
    Adım Adım
  • 95
    Ömer Acarbabacan
    08/07/1973
    Türkiye
    Bireysel
  • 96
    Erol Öztürk
    14/04/1966
    Türkiye
    Bireysel
  • 97
    Başak Duman
    25/08/1990
    Türkiye
    Intersport
  • 98
    Deniz Cereb
    07/06/1986
    Türkiye
    Rundamental
  • 99
    Buse Aygün
    28/04/1997
    Türkiye
    Bireysel
  • 100
    Özgür Mehmet Duman
    07/03/1987
    Türkiye
    intersport
  • 101
    Sinem Altınkaya
    25/06/1978
    Türkiye
    Intersport
  • 102
    Güney Raslayan
    05/10/1984
    Türkiye
    Bireysel
  • 103
    Habil Özkan
    18071971
    Türkiye
    Bireysel
  • 104
    Halil Onalt
    04/11/1972
    Türkiye
    Alikev
  • 105
    Ali Eğilmez
    20/12/1982
    Türkiye
    Alikev
  • 106
    Gökhan Emirkanı
    06/07/1977
    Türkiye
    Alikev
  • 107
    Aydın Özkan
    20/04/1998
    Türkiye
    Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi
  • 108
    Aslı Vural
    11/07/1975
    Türkiye
    Running Academy
  • 109
    Ali Emre Akcan
    11/10/1966
    Türkiye
    İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü
  • 110
    Ayhan Yaşar
    05.04.1966
    Türkiye
    Iron running club
  • 111
    Handan Atılgan
    10061986
    Türkiye
    İDADİK
  • 112
    Lale Bakşı
    03061974
    Türkiye
    Bireysel
  • 113
    Görsel Bakşı
    29041974
    Türkiye
    Bireysel
  • 114
    Akın Yeniceli
    28/04/1986
    Türkiye
    Aytemiz Alanyaspor
  • 115
    Caner Ertay
    26/06/1991
    Türkiye
    Alikev
  • 116
    Gülsüm Saygı
    08011983
    Türkiye
    Bireysel
  • 117
    Metin Şahin
    13.05.1978
    Türkiye
    Bireysel
  • 118
    Esin Özcan
    13/04/1964
    Türkiye
    Bireysel
  • 119
    Selin Çalık
    30/10/1988
    Türkiye
    KSK One Team
  • 120
    Bekir Kataş
    19/01/1977
    Türkiye
    Bireysel
  • 121
    Barış Mert
    22121987
    Türkiye
    KSK One Team
  • 122
    Sevda Altunal Yıldız
    01/04/1987
    Türkiye
    Bireysel
  • 123
    Mehmet Öznal
    21/07/1957
    Türkiye
    "SUS VE KOŞ"
  • 124
    Dinçer Şahin
    05/10/1970
    Türkiye
    İDADİK
  • 125
    Ozan Hoşyılmaz
    25/03/1989
    Türkiye
    Bireysel
  • 126
    Pınar Miran
    16/06/1995
    Türkiye
    Bireysel
  • 127
    Hatice Karaçelebi
    03.05.1982
    Türkiye
    R.E.D RUNNERS
  • 128
    Başar Deniz
    09/04/1984
    Türkiye
    Adim Adim
  • 129
    Marten Gezici
    04/06/1985
    Türkiye
    Intersport
  • 130
    Ayse Sabuncu
    21/01/1986
    Türkiye
    Impact Hub Istanbul
  • 131
    Elvan Demirgenç
    06.10.1982
    Türkiye
    R.E.D. Runners
  • 132
    Ayşegül Yoltaş
    03/03/1982
    Türkiye
    R.E.D. RUNNERS
  • 133
    Alper Durgun
    27/12/1983
    Türkiye
    KSK One Team
  • 134
    Pınar Mumcu
    20/09/1979
    Türkiye
    Rundamental
  • 135
    Özlem Canlı
    09/03/1979
    Türkiye
    Intersport
  • 136
    Erdal Mahir Cüran
    30/05/1983
    Türkiye
    Rundamental
  • 137
    Umuthan Uyan
    29/05/1988
    Türkiye
    Rundamental
  • 138
    Rahim Ghahremani
    23/09/1978
    İran
    Iran
  • 139
    Demet Ersoy Açar
    17/08/1983
    Türkiye
    Rundamental
  • 140
    Dinemis Kozok
    21/02/1972
    Türkiye
    Ordos
  • 141
    Katip Burak Sarı
    06/04/1975
    Türkiye
    Sportive
  • 142
    Hamit Candan
    05/11/1981
    Türkiye
    Unilever Running Team
  • 143
    Ulaş Kayır
    30/01/1989
    Türkiye
    Unilever Running Team
  • 144
    Gözde Anlı
    07.05.1994
    Türkiye
    Trakya Üniversitesi
  • 145
    Arzu Şahin
    02/01/1972
    Türkiye
    Bireysel
  • 146
    Burhan Kocaman
    12/03/1982
    Türkiye
    Olaylar Koşuda
  • 147
    Doğancan Yıldız
    07111988
    Türkiye
    Bireysel
  • 148
    Semih Özkan
    06/04/1987
    Türkiye
    Biga
  • 149
    İpek Kocaman
    23/04/1985
    Türkiye
    Olaylar koşuda
  • 151
    Serdar Çetin
    08/08/1977
    Türkiye
    Bireysel
  • 152
    Ecem Acar
    01/07/1987
    Türkiye
    KSK One Team
  • 153
    İpek Tuncel
    06/01/1996
    Türkiye
    Koç üniversitesi
  • 154
    Serdar Sezer
    04/10/1984
    Türkiye
    Bireysel
  • 155
    Ebru Özoğul
    18/01/1975
    Türkiye
    Bireysel
  • 156
    Önder Aydemir
    25/10/1975
    Türkiye
    Bireysel
  • 157
    Emine Karaca
    06041979
    Türkiye
    Bireysel
  • 158
    Bakiye Balcıoğulları
    22/11/1977
    Türkiye
    Koşu Dünyamız
  • 159
    Kaan Suerkan
    29/09/1987
    Türkiye
    Bireysel
  • 160
    Murat Alatlı
    09/01/1982
    Türkiye
    Olaylar Koşuda
  • 161
    Müge Yılmaz
    21/06/1995
    Türkiye
    Impact Hub
  • 162
    Alpaslan Ün
    01071974
    Türkiye
    Balkestars
  • 163
    Işık Ciniviz Alatlı
    26/10/1981
    Türkiye
    Olaylar Koşuda
  • 164
    Laura Boveroux
    01/06/1990
    Belçika
    Bireysel
  • 165
    Ertan Baysan
    25/05/1967
    Türkiye
    Balkestars
  • 166
    Berkant Vatansever
    21/07/1977
    Türkiye
    Balkestars
  • 167
    Burçak Celet
    28/08/1976
    Türkiye
    Yüz Bin Koş
  • 168
    Mustafa Kayacık
    30/03/1981
    Türkiye
    Çanakkale
  • 169
    Kader ÇOLAK KAYACIK
    27/03/1981
    Türkiye
    Çanakkale
  • 170
    Ayşe Kurşuncu
    28/08/1981
    Türkiye
    Datça Döşeme Spor
  • 171
    Ayşe Nur Özcan
    25/02/1986
    Türkiye
    Impact Hub Istanbul
  • 172
    Ayşe Geysu Menteş
    02/07/1986
    Türkiye
    KSK One Team
  • 173
    Murat Ceyhan
    11/08/1976
    Türkiye
    ORDOS-KoşAnkara
  • 174
    Esra Ersoy
    30/07/1986
    Türkiye
    Intersport
  • 175
    Tümer Gülümserler
    29091990
    Türkiye
    KSK One Team
  • 176
    Orhan Aytemel
    11/10/1986
    Türkiye
    Çanakkale
  • 177
    Azmi Yılmaz
    22/02/1965
    Türkiye
    Outdoor Lycia
  • 178
    Esra Gökcek
    24.06.1996
    Türkiye
    Bireysel
  • 179
    Arzu İlk
    21/07/1994
    Türkiye
    Bireysel
  • 180
    Adnan Berkay Kısakürek
    15/09/1991
    Türkiye
    Yeditepe Run Club
  • 181
    Ramazan Azrak
    15/09/1986
    Türkiye
    Aliağa Atletizm
  • 182
    Ece Kasalı
    04.05.1984
    Türkiye
    Karsiyaka One Team
  • 183
    Sebla Oran
    05/01/1976
    Türkiye
    Bireyseı
  • 184
    Oyku Ozgencil
    16021990
    Türkiye
    Incomplit
  • 185
    Pınar Duman Erdem
    16/12/1975
    Türkiye
    Adım Adım
  • 186
    Melih Işıkçı
    25091961
    Türkiye
    Balıkesir Dorukspor
  • 187
    Ayhan Şensoy
    23/07/1975
    Türkiye
    CFA
  • 188
    Yağız Saraçlar
    01/06/1987
    Türkiye
    Impact Hub Istanbul
  • 189
    Ahmet Faruk GÖRGÜN
    25/08/1979
    Türkiye
    fenerbahçe
  • 190
    Kağan Deniz
    07/08/1982
    Türkiye
    spartanrun
  • 191
    Emre Can Çömez
    08/10/1993
    Türkiye
    Uludağ Üniversitesi Dağcılık ve Doğa Sporları Topluluğu
  • 192
    semih çokçeken
    13/03/1992
    Türkiye
    Adım adım izmir
  • 193
    Nermin Fenmen
    02/11/1956
    Türkiye
    ÇSA
  • 194
    volkan koc
    01/01/1978
    Türkiye
  • 195
    Ahu Okyar
    08/11/1980
    Türkiye
    KolpaRun
  • 196
    Ufuk Öztopaloğlu
    18/08/1979
    Türkiye
    Bireysel
  • 197
    Gül Çolak
    16/01/1977
    Türkiye
    ORDOS KoşAnkara
  • 198
    Burcu Anlı
    05.03.1999
    Türkiye
    Bireysel
  • 199
    Ebru gülay Silivri
    16051979
    Türkiye
    Bireysel
  • 200
    Ömür Birler
    30/03/1977
    Türkiye
    Ordos/Kosankara
  • 201
    Basak Tanyeri
    17/03/1975
    Türkiye
    Ms
  • 202
    YUSUF YÜKSEL
    31071972
    Türkiye
    BALKESTARS
  • 203
    fikret tetik
    01081959
    Türkiye
    izmak
  • 204
    Gül Vildan Pehil
    23/11/1971
    Türkiye
    Bireysel
  • 205
    Başak BALCI
    16/06/1984
    Türkiye
    BoY bOy
  • 206
    Mehmet Aydıngör
    27/06/1989
    Türkiye
    İzmir atletizm
  • 207
    Sercan Telli
    08/05/1982
    Türkiye
    İntersport Running
  • 208
    Devrim Başar Turgut
    16/02/1977
    Türkiye
    Runusual
  • 209
    İsmail Kocabaş
    16/04/1982
    Türkiye
    Bireysel
  • 210
    YELİD ERDİR
    14/09/1992
    Türkiye
    yok
  • 211
    YİĞİT KIRBIYIK
    21/07/1991
    Türkiye
    YOK
  • 212
    Kübra Mengüç
    10/11/1990
    Türkiye
    Küba
  • 213
    Caner Arıcan
    17/09/1991
    Türkiye
    YOK
  • 214
    Erdinç Özekinci
    31/05/1979
    Türkiye
    Balkestar
  • 215
    Mehdi İbrahimzade
    14/02/1980
    Türkiye
    Bireysel
  • 216
    Younes Ali
    17/3/1984
    İran
    Iran
  • 217
    Roghayeh Sharifi
    19841711
    İran
    Iran
  • 218
    Sabiha Gizem Engin
    01/01/1990
    Türkiye
    Bireysel
  • 219
    Erdoğan Gündüz
    20/04/1972
    Türkiye
    Yüzbinkoş
  • 220
    Ali Onur Deliloğlu
    01/05/1994
    Türkiye
    Edremit Belediyesi


    ANA SPONSOR


    SPONSORLAR
    RESMİ DESTEKÇİLER
    Copyright © 2015 http://www.idaultra.com™. All rights reserved.
    İda Ultra Maratonu bir organizasyonudur.
    Antalya Web Sayfası