IDA ULTRA

35 K Run Zeus

Run Zeus’a 18 yaşını doldurmuş, Federasyondan onaylı bir sporcu lisansına sahip veya lisans mevcut değil ise Devlet hastanelerinden alınmış bir sağlık raporu alan her yarışmacı katılım ücretini ödedikten sonra katılabilir. 18 yaşını doldurmamış yarışmacılarımızın ebeveynlerinden izin yazısı almaları ayrıca gereklidir. Yarışta belirli kategoriler olacaktır.

Yaş Kategorileri
ErkeklerKadınlar
40- 40-
40+ 40+

İstenilen evrakları tamamlayan, internet üzerinden taratarak bizlere ulaştıran ve katılım ücretini yatıran her yarışmacı yarışmaya katılmaya hak kazanmış sayılır. Kendisine bir göğüs numarası bildirilir. Yarıştan bir gün önce yarışmacı bu göğüs numarasını görevlilerden teslim almak zorundadır. Her yarışmacı kısmi yeterlilik esasına göre yarışacaktır ve her yarışmacı kendisinden sorumludur. Yarışmacılar her türlü siyasi politik ve kışkırtıcı yayın yapan tshirt giyemezler. Giydikleri takdirde diskalifiye sebebidir. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında yarışan grupların veya kişilerin daha önceden organizasyona bilgi vermeleri zorunludur.

Feragatname

Run Zeus yarışına kendi istekleri ile katılan yarışmacılar bütün kuralları ve bu kurallarda yapılabilecek değişiklikleri kayıt gerçekleştirildiğinde kabul etmiş sayılırlar. İda Ultra Organizasyonu, yarışmacıların başına gelebilecek maddi ve manevi zararlar ve kazalardan sorumlu tutulamaz.

  • Göğüs No
    Ad/soyad
    Doğum yılı
    Cinsiyet
    Ülke
    Takım/Klüp
  • 301
    Aslıhan Aydoğan
    05/06/1981
    Türkiye
    SkyRunnerstr
  • 302
    Onur Öztürk
    23101982
    Türkiye
    Kung Fu Panda
  • 303
    Savaş Özcan
    03/09/1955
    Türkiye
    Asics Tr
  • 304
    Onur Gunduru
    12/10/1980
    Türkiye
    Voltron
  • 305
    Adem Gündüz
    31031968
    Türkiye
    GEDOSK
  • 306
    Fedai Kürtül
    15/02/1961
    Türkiye
    Bireysel
  • 307
    Faruk Değirmenci
    29/01/1964
    Türkiye
    İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü
  • 308
    Hülya Şenoğlu
    01/09/1972
    Türkiye
    İDADİK
  • 309
    Deniz Çelik
    22/07/1977
    Türkiye
    Mustafakemalpaşa Belediye
  • 310
    Hakan Erçay
    19/07/1971
    Türkiye
    Tarçın Sports
  • 311
    Eser Köksal
    10/07/1985
    Türkiye
    Bireysel
  • 312
    Emre Konuk
    01/06/1983
    Türkiye
    Bireysel
  • 313
    Hüseyin Alparslan
    16091972
    Türkiye
    Kanlıca Spor
  • 314
    Merve Ülker
    24/09/1978
    Türkiye
    Bireysel
  • 315
    Kaan Araf
    09/01/1980
    Türkiye
    KolpaRun
  • 316
    TARIKCAN TURGUT
    16/10/1998
    Türkiye
    1308 Osmaneli Belediyespor
  • 317
    Sinan Beskok
    08/01/1990
    Türkiye
    Impact Hub Istanbul
  • 318
    Burçe Çelik
    28061985
    Türkiye
    Çarşı
  • 319
    Arif Yazıcı
    02091981
    Türkiye
    Kolparun
  • 320
    Pınar Ulus
    21/10/1984
    Türkiye
    Bireysel
  • 321
    Altuğ Şenel
    17/06/1976
    Türkiye
    Bireysel
  • 322
    Tufan Çapar
    18/03/1979
    Türkiye
    R.E.D.Runners
  • 323
    Yasemin Şeker
    011/11/1982
    Türkiye
    Ironturks Triathlon
  • 324
    Mehmet Yigit Balta
    31/05/1990
    Türkiye
    Bireysel
  • 325
    Hüseyin Yumrutaş
    05/04/1971
    Türkiye
    DO Koşu Kulübü
  • 326
    Özge Özgen
    14/09/1978
    Türkiye
    KSK One Team
  • 327
    Salih Barışık
    24/12/1972
    Türkiye
    Triathloncu Şöbiyetler
  • 328
    Abdi Kurt
    16/03/1982
    Türkiye
    Antalya Runners
  • 329
    Y.Levent Özdemir
    23041969
    Türkiye
    My Life
  • 330
    Ümithan Kukul
    16/10/1999
    Türkiye
    Bireysel
  • 331
    Gökalp Saklı
    15/04/1982
    Türkiye
    Hayat Aktivatörü
  • 332
    Mithat Ulay
    22/02/1970
    Türkiye
    Bireysel
  • 333
    Alper Kömürlü
    16.04.1976
    Türkiye
    Praetorians
  • 334
    Tarık Uçar
    12/07/1985
    Türkiye
    Bireysel
  • 335
    Fulya Erkmen
    11/06/1982
    Türkiye
    Yüz Bin Koş
  • 336
    Abdullah Karagöl
    15/03/1980
    Türkiye
    Bireysel
  • 337
    Berksu Berksun
    01101978
    Türkiye
    İntersport
  • 338
    Murat Yüksel
    06/09/1970
    Türkiye
    İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü
  • 339
    Ayşen Aktaş
    20/03/1982
    Türkiye
    Team Manmut Turkey
  • 340
    Hakan Taşman
    14/02/1964
    Türkiye
    İDADİK
  • 341
    Başar Ekim
    05/10/1973
    Türkiye
    Bireysel
  • 342
    Itır Uz
    16/03/1977
    Türkiye
    Tarçın Sports
  • 343
    Nazım Yaman
    02/10/1960
    Türkiye
    Ataşehir Atletizm
  • 344
    Sara Hosseinipanah
    15/07/1987
    İran
    Alborz Trail Running
  • 345
    İsmet İnan
    04/01/1974
    Türkiye
    Team Mammut Turkey
  • 346
    Aytekin Söylemez
    26/10/1962
    Türkiye
    Tarçın Sports
  • 347
    Mehmet Burak Babaç
    15/07/1969
    Türkiye
    Bireysel
  • 348
    Ali Can Andaç
    03/01/1992
    Türkiye
    Decathlon Bayrampaşa
  • 349
    Namık Kemal Ekici
    22/02/1974
    Türkiye
    Tarçın Sports
  • 350
    Ayşegül Övünç
    03/10/1971
    Türkiye
    Tarçın Sports
  • 351
    Gürsel Koçak
    01/05/1975
    Türkiye
    Tarçın Sports
  • 352
    Onur Azcan
    06/08/1979
    Türkiye
    Aydos 537
  • 353
    Hakan Bilgin
    16/07/1987
    Türkiye
    Accenture İzmir Koşu Klübü
  • 354
    Çağrı Palut
    08/06/1984
    Türkiye
    Bireysel
  • 355
    Necdet Ülker
    12/05/1981
    Türkiye
    Rundamental
  • 356
    Mine Sadıç
    05/05/1967
    Türkiye
    Bireysel
  • 357
    Özcan Doğan
    17.11.1980
    Türkiye
    Tarçın Sports
  • 358
    Mehmet Kurut
    15/08/1978
    Türkiye
    Tarçın Sports
  • 359
    Gazanfer Filiz
    08/07/1967
    Türkiye
    Bireysel
  • 360
    Levent Altundaş
    05/01/1975
    Türkiye
    İDADİK
  • 362
    Ahmet AKIN
    14/12/1992
    Türkiye
    Bireysel
  • 363
    Namık Demir
    20/12/1985
    Türkiye
    Bireysel
  • 364
    Bülent Karakaya
    13/09/1958
    Türkiye
    Ege Maraton
  • 365
    Elvan Tekinkaya
    26/04/1969
    Türkiye
    İDADİK
  • 366
    Şeref Arıca
    06/09/1964
    Türkiye
    İDADİK
  • 367
    Murat Baran
    11/03/1963
    Türkiye
    Ege Maraton
  • 368
    Cengiz Turgut
    31/08/1972
    Türkiye
    1308 Osmaneli Belediyespor
  • 369
    Mehmet Somel
    18/05/1979
    Türkiye
    Koşankara
  • 370
    Rahşan Nazlı Somel
    03/11/1978
    Türkiye
    Koşankara
  • 371
    Eray Dileroglu
    07/06/1979
    Türkiye
    Erzurum Yürüyüş Grubu
  • 372
    Selim Menteş
    23/01/1985
    Türkiye
    Bireysel
  • 373
    Serdar Özer
    04/11/1980
    Türkiye
    Voltron
  • 374
    Hasan Özer
    10/05/1955
    Türkiye
    İTÜ
  • 375
    Can Artam
    30/06/1981
    Türkiye
    Bireysel
  • 376
    Zeki Ortakçı
    03/08/1974
    Türkiye
    İDADiK
  • 378
    Ahmet Kerem Yıldız
    20/01/1987
    Türkiye
    Bireysel
  • 379
    Akbar Naghdi
    21/03/1982
    İran
    Laton
  • 380
    Özgür Axaman
    06/05/1979
    Türkiye
    Yüz Bin Koş Spor Kulübü
  • 381
    Utkuer Yaşar
    24/03/1970
    Türkiye
    Salomon Türkiye
  • 382
    Tanzer Dursun
    01/10/1969
    Türkiye
    GİRESUN
  • 383
    Özhan Karaman
    26/01/1979
    Türkiye
    Yüz Bin Koş
  • 384
    Gürkan Açıkgöz
    07.04.1972
    Türkiye
    Salomon Turkey
  • 385
    Adnan Ek
    01/04/1966
    Türkiye
    Bireysel
  • 386
    İsmet Akçay
    03/10/1966
    Türkiye
    OrthoRunner
  • 387
    Cahit Tunç Kurtoğlu
    05041978
    Türkiye
    Tarçın Sports
  • 388
    Bike Geçkinli
    11/11/1970
    Türkiye
    Team Run.BO
  • 389
    Ümit Ergün
    15/03/1977
    Türkiye
    Tarçın Sports
  • 390
    Hüseyin Kaplaner
    04/03/1988
    Türkiye
    Sodexo
  • 391
    Ahmet Savgat
    01/01/1980
    Türkiye
    Bireysel
  • 392
    Cenk BAYRAKTAR
    16/03/1982
    Türkiye
    Adidas Runners Istanbul
  • 393
    Okan Ural
    07/06/1967
    Türkiye
    DIVERS
  • 394
    Ahmet Kösem
    06121966
    Türkiye
    Tarçın Sports
  • 395
    erdogan ural
    26/10/1963
    Türkiye
    DIVERS
  • 396
    Levent Dalar
    30/12/1971
    Türkiye
    Bireysel
  • 397
    Dylan Netter
    19/10/1973
    Türkiye
    Tarçın Sports
  • 398
    Emre Songür
    24/09/1984
    Türkiye
    ODTÜ
  • 399
    Senem Erşahin
    18/09/1976
    Türkiye
    BASF
  • 400
    Onur Kuruoğlu
    17/12/1982
    Türkiye
    KSK One Team
  • 401
    Yiğit Küçüközden
    05101982
    Türkiye
    KSK One Team
  • 403
    Cüneyt Nalbant
    15/11/1982
    Türkiye
    Ankyra Sk
  • 404
    Yücel Özer ÖZKÖK
    14/10/1977
    Türkiye
    ANKYRA SK.
  • 405
    CAHİT BÜLENT ÇARKGİL
    30/03/1969
    Türkiye
    ÇAGET - AKUT
  • 406
    Ferhat Elbeyoğlu
    10/05/1982
    Türkiye
    BİRDİRBİRUNNERS
  • 407
    Enes Pusat
    04/08/1993
    Türkiye
    Bireysel
  • 408
    Mücahit Özer
    03/11/1986
    Türkiye
    BİRDİRBİRUNNERS
  • 409
    Sercan Kürklü
    25091985
    Türkiye
    Gülhane Sağlık Birdirbirrunners
  • 410
    Kadircan Sarıgöllü
    22/05/1987
    Türkiye
    BİRDİRBİRUNNERS
  • 411
    Oral Ergül
    12/03/1968
    Türkiye
    AKUT
  • 412
    Zafer Çakmak
    25/08/1980
    Türkiye
    Gülhane Spor Kulübü
  • 413
    Selçuk Karcıoğlu
    15/05/1973
    Türkiye
    Karşıyaka
  • 414
    Tumay Asena
    15/2/1973
    Türkiye
    Team 60.Yil
  • 415
    Cengiz Yıldırım
    20/08/1964
    Türkiye
    Intersport
  • 416
    Hanife Ebru Dönmez
    23/05/1985
    Türkiye
    Kanser Savaşçıları
  • 417
    Hakan Alp
    05021978
    Türkiye
    R.E.D. Runners
  • 418
    Koray İroç
    07/03/1993
    Türkiye
    ODTÜ SK
  • 419
    Hüseyin Keleş
    11/06/1979
    Türkiye
    R.E.D. Runners
  • 420
    Kaya Aydın Alpay
    08/09/1981
    Türkiye
    Bireysel
  • 421
    Tamer Nazmi Sezen
    25/09/1965
    Türkiye
    Intersport
  • 422
    Özge Can
    09/04/1979
    Türkiye
    R.E.D. Runners
  • 423
    Mert Salur
    14/09/1991
    Türkiye
    Yüz Bin Koş
  • 424
    Alp Avni Yelkenbicer
    11/03/1984
    Türkiye
    KSK One Team
  • 425
    Rukan Sevgi
    27121989
    Türkiye
    Kanser savaşçıları
  • 426
    Ümit Kılınç
    16/03/1979
    Türkiye
    Bireysel
  • 427
    Lütfü Postalcı
    09/04/1966
    Türkiye
    İronrunning
  • 428
    Serkan Ocak
    03/06/1982
    Türkiye
    Hürriyet Seyahat
  • 429
    Mehmet Güzel
    28/05/1994
    Türkiye
    DECATHLON
  • 430
    Tuna Orbay
    01/03/1973
    Türkiye
    Ordos
  • 431
    Lütfi Oduncuoğlu
    7/2/1982
    Türkiye
    Ankyra
  • 432
    Tuncay Aktaş
    19/07/1971
    Türkiye
    İDADİK
  • 433
    Galip ÇOŞKUN
    11/11/1970
    Türkiye
    İDADİK
  • 434
    İsmail Turan
    21091997
    Türkiye
    Gülhane Sağlık Birdirbirrunners
  • 435
    Habip Albayrak
    15/11/1973
    Türkiye
    Bireysel
  • 436
    Serdar Ünalan
    01/09/1972
    Türkiye
    Ankyra
  • 437
    Mehmet Yener
    01/06/1975
    Türkiye
    Corerunner
  • 438
    Can Haliloğlu
    12031984
    Türkiye
    Intersport
  • 439
    Gülçin Özbaş
    17/06/1990
    Türkiye
    KSK One Team
  • 440
    Stephan Dubost
    19/01/1973
    Fransa
    individual
  • 441
    Coşkun Yücer
    04/04/1973
    Türkiye
    Bireysel
  • 442
    Özgür Özçelik
    23/10/1976
    Türkiye
    Çaget
  • 443
    Fatih Özbakan
    15/09/1978
    Türkiye
    Bireysel
  • 444
    Ufuk Uysal
    11/10/1973
    Türkiye
    Bireysel
  • 445
    Ali Çelikcan
    14/06/1973
    Türkiye
    Bireysel
  • 446
    Gökhan Tarkan Karaman
    24/01/1982
    Türkiye
    EU. DISCOVERY BRAND
  • 447
    Onur Yiğit Yayak
    01/08/1989
    Türkiye
    Babaeskispor
  • 448
    Sybille Villette
    30/08/1973
    Türkiye
    Bireysel
  • 449
    Oktay Bostan
    05/09/1981
    Türkiye
    Alikev
  • 450
    Savaş Lütfi Kara
    30/05/1973
    Türkiye
    Team Run.Bo
  • 451
    Görkem Yılmaz
    22/04/1983
    Türkiye
    KSK One Team
  • 452
    Müjgan Yarar
    20/11/1970
    Türkiye
    Bireysel
  • 453
    Koray Açar
    16/06/1984
    Türkiye
    Rundamental
  • 454
    Mehmet Yiğit
    22/04/1988
    Türkiye
    Birdirbirruners
  • 455
    İlker Harmandar
    17/10/1982
    Türkiye
    Free Runners
  • 456
    Tolga Ünal
    10/11/1972
    Türkiye
    Intersport
  • 457
    İlker Burgaç
    24/04/1975
    Türkiye
    İOG İstanbul Orienteering Kulübü
  • 458
    Meltem Çolak
    29/05/1972
    Türkiye
    Ordos-Koşankara
  • 459
    Birkan Uçar
    04/01/1984
    Türkiye
    KOPSAK
  • 460
    Ahmet Arslan
    03/07/1986
    Türkiye
    Red BullTR/AdidasTR
  • 461
    Begüm Ucun
    08121989
    Türkiye
    Bireysel
  • 462
    Samet Konu
    02/01/1985
    Türkiye
    Bireysel
  • 463
    Özlem Soydaş
    13/01/1987
    Türkiye
    Unilever Running Team
  • 464
    Anna Panina
    20/01/1988
    Türkiye
    Unilever Running Team
  • 465
    Cenk Duran
    03/01/1981
    Türkiye
    Bireysel
  • 466
    Alper Rende
    01/12/1986
    Türkiye
    Skyrunnerstr
  • 467
    Burak Celet
    06/01/1977
    Türkiye
    Yuz Bin Koş
  • 468
    Tayfun Asker
    06/07/1972
    Türkiye
    Ankyra
  • 469
    Sonat İdi
    19/01/1981
    Türkiye
    İstanbul Orienteering SK
  • 470
    Mehmet Kaçar
    01/01/1986
    Türkiye
    TEAM RUN.BO
  • 471
    Açelya Başbuğ
    03/03/1979
    Türkiye
    Athletesintown
  • 472
    Mehmet Koçdemir
    17/11/1971
    Türkiye
    Bireysel
  • 473
    Alpay Guneralp
    16/08/1972
    Türkiye
    Intersport
  • 474
    Ali Çiçekli
    06/06/1975
    Türkiye
    Seafarer
  • 475
    Zeynep Küçükarpacı
    27/071965
    Türkiye
    Intersport
  • 476
    Selmi Çakır
    14/03/1964
    Türkiye
    Bireysel
  • 477
    Kasım Tutak
    06031989
    Türkiye
    R.E.D. Runners
  • 478
    Cemile Aksu
    14/01/1979
    Türkiye
    Antalya Runners
  • 479
    Mustafa Algan
    20/12/1968
    Türkiye
    Antalya Runners
  • 480
    Hakan Çakıroglu
    10/03/1966
    Türkiye
    Intersport
  • 481
    Aylin Savacı Armador
    09/08/1974
    Türkiye
    Team Run.BO
  • 482
    Sinan Yetkin
    16/11/1986
    Türkiye
    Birdirbirrunnes
  • 483
    Ersavaş Güdül
    28/07/1977
    Türkiye
    Team RunBO
  • 484
    Dinara Kurbanova
    06/09/1990
    Türkiye
    Rundamental
  • 485
    Derya Kiliç
    06/10/1992
    Türkiye
    Rundamental
  • 486
    B. Sıtkı Kandemir
    01/03/1965
    Türkiye
    Athletico Ankara
  • 487
    Olcay Peker
    26/01/1982
    Türkiye
    R.E.D Runners
  • 488
    Cem Güler
    22/07/1980
    Türkiye
    Twilight Team
  • 489
    Şevki Cilasun Hantal
    08/06/1979
    Türkiye
    Rakıdak
  • 490
    Gökhan Alpman
    24/08/1971
    Türkiye
    Babaeskispor
  • 491
    Melih Önyer
    23/01/1980
    Türkiye
    Bireysel
  • 492
    Emre Şavak
    14/12/1994
    Türkiye
    Birdirbirunners
  • 493
    Ayla Ergül
    08/10/1974
    Türkiye
    Tarçın Sports
  • 494
    Erhan Çalışkan
    08.08.1969
    Türkiye
    Tarçın Sports
  • 495
    Mustafa Alper
    01/05/1975
    Türkiye
    Outdoor Lycia
  • 496
    Sermin Akın Kurt
    19/12/1979
    Türkiye
    Team Run.Bo
  • 497
    Fatih Yakuş
    23/03/1994
    Türkiye
    Uludağ Üniversitesi Dağcılık ve Doğa Sporları
  • 498
    Eren Mumcu
    16/04/1985
    Türkiye
    Bireysel
  • 499
    Eyüp Duman
    20/02/1976
    Türkiye
    Athletico Ankara
  • 500
    Seyran Sucu
    15/01/1966
    Türkiye
    Outdoor Lycia
  • 501
    Hakan Erturk
    11/03/1973
    Türkiye
    Bogazici Universitesi
  • 502
    Duygu ÖREN
    01/01/1983
    Türkiye
    ORDOS
  • 503
    Mehmet Ali Meriç
    28/03/1968
    Türkiye
    Bireysel
  • 504
    Tevfik Orten
    18/11/1959
    Türkiye
    Enka
  • 505
    ibrahim somalı
    18/04/1955
    Türkiye
    bjk - my club
  • 506
    Kemal Dundar
    15/02/1983
    Türkiye
    İntersport
  • 507
    Tan Kızılye
    11/01/1976
    Türkiye
    Yok
  • 508
    Gizem Ersan
    05071981
    Türkiye
    Bireysel
  • 509
    Onur Kocaöz
    07/06/1980
    Türkiye
    Cuccinella
  • 510
    Onur Senturk
    01/03/1979
    Türkiye
    B.A.M Club - Antalya Runners
  • 511
    Fırat Çavaş
    14/12/1980
    Türkiye
    Myclub
  • 512
    Kamil Murat Şekeroğlu
    01/08/1972
    Türkiye
    My club
  • 513
    tayfun rodoplu
    20/02/1963
    Türkiye
    myclub
  • 514
    IŞIL TEKCAN
    06.12.1977
    Türkiye
    AntalyaRunners
  • 515
    Umut Kadir Korkmaz
    03/11/1972
    Türkiye
    Ferdi
  • 516
    Günay Avcı
    28091977
    Türkiye
    Bireysel
  • 517
    Ali Levent Kurtoglu
    27/04/1981
    Türkiye
    Yüz Bin Koş
  • 518
    EMRE YALIN
    28/02/1982
    Türkiye
    Philips Runners
  • 519
    Hakan Akgün
    30/11/1981
    Türkiye
    Bireysel
  • 520
    Devrim Kaypak
    11/03/1977
    Türkiye
    Bireysel
  • 521
    MURAT YEŞİLTAŞ
    28.04.1972
    Türkiye
    YARIMADA KOŞU GRUBU
  • 522
    Şahin Ağırdemir
    31/07/1969
    Türkiye
    Myclub


    ANA SPONSOR


    SPONSORLAR
    RESMİ DESTEKÇİLER
    Copyright © 2015 http://www.idaultra.com™. All rights reserved.
    İda Ultra Maratonu bir organizasyonudur.
    Antalya Web Sayfası