CP TOPLAM MESAFE
(KM)
DİGER İSTASYONA MESAFE
(KM)
ZAMAN SINIRI
(SAAT)
İMKANLAR
START Yeşilyurt - 15.6 00:00
FINISH Adatepe 15.6 - 03:00

PROGRAM

3 Aralık 2021 Cuma

12:00 - 24:00 Hazırlanan kayıt alanında Yarış kitlerinin dağıtılmaya başlanması
Hattuşa Thermal Hotel

4 Aralık 2021 Cumartesi

05:30 - 06:00 İda Ultra ve İda Half Ultra geç yarış kiti dağıtımı
Hattuşa Thermal Hotel

06:00 İda Ultra ve İda Half Ultra yarışmacıları Yeşilyurt köyü start alanına transfer
Güre Kapalı Spor Salonu

07:00 İda Ultra ve İda Half Ultra başlangıcı Yeşilyurt Meydan
Yeşilyurt Meydan

07:00 - 08:00 Run Zeus Geç yarış kiti dağıtımı
Hattuşa Thermal Hotel

08:00 Run Zeus yarışmacıları Yeşilyurt start alanına transfer
Güre Kapalı Spor Salonu

09:00 Run Zeus Yarış Başlangıcı
Yeşilyurt Meydan

16:00 Run Zeus Yarış Sonu
Eski Altınoluk Köy Merkezi

21:00 İda Half Ultra Yarış Sonu
Hattuşa Thermal Hotel

5 Aralık 2021 Pazar 07:00 İda Ultra Yarış Sonu
Hattuşa Thermal Hotel

***4 Aralık Cumartesi Tüm Gün Köy Koşusu Kit dağıtımı devam edecektir.***

5 Aralık 2021 Pazar

06:00 - 07:00 15 K Köy koşusu Geç yarış kiti dağıtımı
Hattuşa Thermal Hotel

07:00 15 K Köy Koşusu Yeşilyurt Start alanına transfer
Güre Kapalı Spor Salonu

08:00 15 K Köy Koşusu Başlangıç
Yeşilyurt Meydan

11:00 15 K Köy Koşusu Yarış sonu
Adatepe Köy Meydanı

12:00 Ödül töreni
Şükrü Tunar Kültür Merkezi Edremit


*** İda Ultra, İda Half Ultra, Run Zeus ve Köy Koşusu ödül töreni 5 Aralık 2021 Pazar günü yapılacaktır.

***Ödül Töreni pandemi kuralları gereği sadece genel klasmanda dereceye giren sporcular ve organizasyon arasında yapılacaktır. 

*** Ödül töreni @idaultratrail instagram sayfasından canlı yayınlanacaktır.

GENEL BİLGİLER VE KURALLAR

1. Köy Koşusu Genel Bilgi

Köy Koşusu mitolojideki ismiyle İda Mountains ( Kaz Dağları ) içerisinde düzenlenen, Edremit körfezinin büyüleyici manzarası eşliğinde, tarihi köyler arasında ve zeytin bahçeleri arasında koşulan bir kış patika koşusu yarışıdır.
Parkur 15 Km uzunluğunda ve 640 m+ irtifa kazanımına sahiptir. 5 Aralık 2021 Pazar saat 08.00 da Yeşilyurt Meydan’dan başlar. 3 saat içerisinde parkurun tamamlanması gerekmektedir. Yarışmacılar kısmi yeterlilik esasına göre yarışmaya katılacaklardır.

2. Katılım Şartları

Yarışma 18 yaşından gün almış her sporcuya açıktır. 15 K Köy Koşusu katılımcıları için sağlık raporu gerekmemektedir. 

3. Kayıt

...

a) Kayıt şekli

Koşuya sadece kayıtlı koşucular katılabilir. Kayıtlar www.idaultra.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Son kayıt tarihi 19 Kasım 2021 saat 17:00'dir.
Parkur değişiklikleri için son tarih 19 Kasım 2021 saat 17:00'dir. Katılımcı limitine ulaşılmış olan parkura geçiş yapılamaz.
Maksimum katılımcı sayısı 1000 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kayıtlar bu limite ulaşıldığında son kayıt tarihi beklenmeden kapatılacaktır.
Yapılan her kayıt kişiye özeldir. Kayıt devrine veya bir katılımcı yerine başka birisinin koşmasına izin verilmeyecektir.

b) Kayıt ücreti

Kayıt ücretleri;

 • İadesiz kayıt ücreti: 225 TL.
 • İade edilebilir kayıt ücreti: 270 TL (2 Ekim 2021 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam ücret iade edilir).
 • 2 Ekim 2021 tarihinden sonra kayıt ücreti: 270 TL (İadesiz).
 • Avantajlı kayıt dönemi 30 Nisan - 15 Mayıs arasındadır. Kayıt ücreti 200 TL.dir.

Koşuya katılmak için kayıt ücretinin kayıt esnasında Visa veya MasterCard kredi kartı ile ödenmiş olması gerekmektedir. Kesin kayıt listesinin oluşturulmasında kayıt ücretini ödemiş olan katılımcılar dikkate alınacaktır. Organizasyon belli koşullarda kayıt ücretinde indirim yapma hakkına sahiptir.
Kayıt ücreti aşağıda listelenmiş olan maddeleri kapsamaktadır:

 • Göğüs numarası
 • Zaman ölçümü
 • Koşu tişörtü
 • Parkur boyunca 1 ara noktada içecek desteği
 • Koşuyu başarı ile bitiren katılımcılar için bitiren madalyası
 • Bilgi Masası
 • Start Noktasına Güre’den transfer
 • Finish Noktalarından Güre’ye transfer

c) Kayıt iptali ve iade

İade edilebilir kayıt ücreti ile kayıt yaptırmış olan katılımcıların ücretleri 15 Kasım 2021 tarihine kadar iptal edildiği takdirde kayıt ücreti bir ay içerisinde geri iade edilir. 

***Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde kayıt ücreti iade edilmeyecektir***

İade edilmez kayıt ücreti; Organizasyon gerçekleştirildiği taktirde sporcunun katılamaması veya gelememesi durumunda iade yapılamayacağını ifade eder. 

Kayıt iptal taleplerinin yazılı olarak ida@rossist.com adresine bildirilmesi gerekmektedir.

Katılımcı tarafından yapılan ödemelerin iade işlemleri EFT yoluyla yapılacaktır. Göndermiş olduğunuz mailde durumu açıklayarak IBAN numaranızı, katılımcı adı soyadı ve sipariş numaranızı yazmanız rica olunur.

Mücbir sebepler veya benzeri durumlarda organizasyonun kontrolü dışındaki nedenler dolayısıyla 3 Aralık 2021 saat 00.00 tarihinde organizasyon başlamadan iptal edilirse veya yarış içerisinde durdurulursa kayıt ücreti iade edilmez. Organizasyon bu durumda sorumluluk kabul etmemektedir. Kayıtlar bir sonraki organizasyona aktarılacaktır.

Mücbir sebep gösterilmeksizin organizatör tarafından yapılacak iptallerde hizmet tarihini müteakip 45 gün içerisinde ücretlerin tamamı iade edilecektir. 

COVID-19 Pandemisi dolayısıyla yaşanacak iptaller

Ülkemizin ve dünyanın içinde bulunduğu Pandemi dolayısıyla, düzenlenmesi planlanan organizasyonumuz belirtilen tarihlerde tarafımızdan kaynaklanmayan nedenlerle (Covid-19 Pandemisi) gerçekleştirilemediği taktirde 2 ödeme seçeneği için de geçerli olmak üzere;

- Hizmet süresine 1 aydan kısa süre kalmışsa (4 Kasım- 3 Aralık) ücret iadesi yapılmayacaktır. Bu durumda tüm sporcuların kayıtları bir sonraki seneye aktarılacaktır. 

- Hizmet süresine 1-2 ay arası süre kalmışsa (4 Ekim-3 Kasım) ücretin %70 i iade edilecektir. 

- Hizmet süresine 2 aydan uzun süre kalmışsa (30 Nisan-3 Ekim) ücretin tamamı 45 gün içerisinde iade edilecektir. 

- İade edilebilir kayıt ücreti seçeneğini tercih eden sporcuların kayıt ücretlerinin tamamı her koşulda geri ödenecektir.

*İade işlemleri mail olarak durumun bildirilmesinden ve mail tarihinden sonra 45 gün içerisinde EFT veya HAVALE yoluyla yapılacaktır.

Yukarıdaki şartlar sadece Covid-19 pandemisi dolayısıyla yaşanacak iptal için geçerlidir.

Sporcu kayıt aşamasından önce bu maddeyi okuyup kabul ettiğini beyan eder.

***Son kayıt gününden önce talep edilen değişikliklerde***

-Daha az ücretli parkura geçişlerde ücret iadesi yapılmaz.

-Daha yüksek ücretli parkura geçişlerde ödemiş olduğunuz parkur ücreti ile geçiş yapmak istediğiniz parkur ücreti arasında kalan fark eklenir.

4. Koşu Paketinin Teslimi

Katılımcıların göğüs numarası ve diğer malzemeleri içeren koşu paketlerini aşağıda belirtilen tarih ve saatlerde Güre’de yer alan "Hattuşa Vacation Thermal Club"dan gerekli evraklar ile birlikte teslim almaları gerekmektedir. Hattuşa Vacation Thermal Club'ın konumuna bu linkten ulaşabilirsiniz.

 • 3 Aralık 2021, Cuma: 12:00 - 24:00 arası.
 • 4 Aralık 2021, Cumartesi : 12:00 - 24:00 arası
 • 5 Aralık 2021, Pazar : 06:00 - 07:00 arası

5. Koşu Startı

Katılımcıların 5 Aralık 2021 tarihinde en geç saat 07:30'da (koşunun başlangıcından 30 dk önce) Yeşilyurt kent merkezinde yer alan başlangıç alanında olmaları gerekmektedir. Koşu saat 08:00'de başlar.

Dropbag teslimleri 3 Aralık 2021 Cuma 24.00’a kadar ve 4 Aralık 2021 24:00 a ve 5 Aralık 2021 07:00 kadar kayıt masasına yapılmalıdır.

6. Koşu Parkuru Bilgileri

Köy Koşusu toplam 15 km uzunluğunda ve 640+ m tırmanış içeren aşağıdaki güzergahı takip etmektedir:
Yeşilyurt, Adatepe
Koşunun tamamına yakını patika ve orman yollarında geçmektedir. Toplam 2 km asfalt bulunmaktadır. Katılımcıların bu tür zeminlerde koşu deneyimine sahip olmaları gerekmektedir.
Koşu güzergahı gece de görülebilen parlak bantlar ve diğer yöntemler ile işaretlenecektir. Belirlenmiş olan güzergahın dışına çıkmak ve kestirme yol kullanmak diskalifiye sebebidir.

7. Ara Noktalar ve Zaman Limitleri

Köy Koşusu güzergahı üzerinde ara nokta bulunmamaktadır.10. Km.de su noktası konulacaktır. Zaman limitinden sonra ara noktaya varmış olan katılımcıların koşuya devam etmelerine izin verilmeyecektir.

CP TOPLAM MESAFE
(KM)
DİGER İSTASYONA MESAFE
(KM)
ZAMAN SINIRI
(SAAT)
İMKANLAR
START Yeşilyurt - 15.6 00:00
FINISH Adatepe 15.6 - 03:00

Çöpler yine buralarda bulunacak çöp bidonlarına atılmalıdır.
Koşudan kendi isteğiyle çekilen, zaman limitine takılan veya sakatlık nedeniyle devam edemeyen katılımcılar servisler ile bitiş alanına ulaştırılacaktır. İki ara nokta arasında koşudan çekilen katılımcılar en kısa sürede acil telefon numarası olan +90 552 464 53 66'dan organizasyona haber vermeli ve en yakın ara noktaya veya bitiş alanına geri dönmelidirler.
KÖK Katılımcılarına verilecek olan Dropbagler finish noktası olan Altınoluk’ta göğüs numaralarını gösteren yarışmacılara yarış sonunda teslim edilecektir.
Başıboş veya çanta teslim bölgesi haricinde başka bir yerde bırakılmış olan Dropbaglerden organizasyon sorumlu değildir. Start noktasında Dropbag teslimi yapılmayacaktır.

8. Transfer

Yarışın başlangıç Noktası Küçükkuyu’da bulunan Yeşilyurt köyüdür. Yarış merkezi olan Edremit Güre kasabasından Yeşilyurt’a 5 Aralık 2021 Pazar saat 07.00 da transfer yapılacaktır. Transfer araçları yolda sporcu almayacaklardır. Kendi imkanları ile start noktasına geçen sporcular için finish noktasından Yeşilyurt’a 2. Kez transfer yapılamamaktadır.

9. Çevre Duyarlılığı

Koşunun yapılacağı lokasyon olan Kaz Dağları dünyanın en büyük oksijen kaynaklarından bir tanesi konumundadır. Endemik bitki türleri fazlalığı, zeytin bahçeleri ve dereleriyle son derece korunan bu bölgede katılımcıların çöplerini en yakın kontrol noktasına kadar yanlarında taşımaları gerekmektedir. Çöp attığı ispat edilen sporcu diskalifiye edilir. Çöp miktarını azaltabilmek için ara noktalarda plastik bardak bulunmayacaktır. Her katılımcının kendi bardak veya su kabını taşıması gerekmektedir.

10. Güvenlik ve Sağlık

Organizasyon, kötü hava koşulları oluşması durumunda (örn. Şiddetli yağmur, yoğun sis, fırtına, aşırı kar yağışı vb) katılımcıları tehlikeye atmamak ve sağlıklı koşullarda koşmalarına olanak sağlamak amacıyla koşuyu durdurma, kısaltma veya iptal etmeyi de içerebilecek değişikleri yapma hakkına sahiptir. Bu tür değişiklikler olduğu taktirde koşu öncesinde veya koşu sırasında ara noktalarda katılımcılara bildirilecektir. Katılımcılar verilen kararlara uymakla yükümlüdür.
Yerleri koşu öncesinde duyurulmak kaydıyla, koşu boyunca önemli ara noktalarda ve organizasyonun gerekli gördüğü yerlerde sağlık ekipleri ve/veya ambulans bulunacaktır. Sağlık ekipleri gerekli gördükleri takdirde katılımcıları sağlık kontrolünden geçirebilir ve koşmaya engel veya sağlık açısından riskli bir durum olduğuna kanaat getirdiklerinde ilgili katılımcıların koşuya devam etmesini engelleyebilir. Katılımcılar verilen kararlara uymakla yükümlüdür.

11. Zorunlu Malzemeler

Koşu boyunca katılımcıların aşağıdaki listede yer alan malzemeleri yanlarında bulundurmaları zorunludur:

 • Görülür biçimde vücuda iliştirilmiş göğüs numarası
 • Cep telefonu (organizasyon ve acil durum telefon numaraları kayıtlı olmalıdır)
 • Zamanlama çipi (Organizasyon tarafından verilecektir.)

Bu malzemeler göğüs numarası teslim edilirken ve koşu sırasında herhangi bir noktada kontrol edilebilir. Kontrol sonucunda zorunlu malzemelerden herhangi birisine sahip olmadığı belirlenen katılımcı diskalifiye edilecek ve koşuya devam etmesine izin verilmeyecektir.
Yukarıdaki listeye ek olarak, aşağıdaki malzemelerin de bulundurulması önerilir:

 • Yiyecek (örn. enerji jelleri veya barları)
 • Patika Koşusu Ayakkabısı

*** Baton ile koşan katılımcıların koşu boyunca batonlarını yanlarında taşımaları gerekmektedir, herhangi bir noktada batonlarını bırakamazlar. Baton bırakma 30 Dakika zaman cezası gerektirir.

12. Diskalifikasyon ve Zaman Cezaları

Aşağıda listelenmiş olan davranışlar doğrudan diskalifiye sebebidir:

 • 300 metreden fazla Kestirme yol veya taşıt kullanmak.
 • Yardıma ihtiyacı olan bir katılımcıyı yalnız başına bırakmak ve yardım etmemek.
 • Doğal ortamı tahrip etmek veya çöp atmak.
 • Sağlık personeli tarafından kontrol edilmeyi reddetmek.
 • Sağlık personeli veya organizasyon tarafından verilen kararlara (örn. yarışa devam etmeme) uymamak.
 • Zorunlu malzemeleri bulundurmamak veya organizasyon tarafından kontrol edilmelerini reddetmek.
 • Sağlık durumu elverişli olmayan yarışmacı hakem kararına istinaden yarıştan çıkartılabilir.
 • Yürüyüş batonu ile yarışa başlayan yarışmacı kontrol noktasında batonu bırakamaz. Bırakıldığı takdirde zaman cezası ile cezalandırılır. 30 DAKİKA
 • İşaretli parkurların dışına çıkılması veya 300 metreden fazla kestirme yapmak zaman cezası gerektirir. 1 SAAT
 • Diğer yarışmacılara yarış öncesi veya yarış içerisinde saygısızlık yapmak zaman cezası gerektirir. 1 SAAT
 • Belirtilen zorunlu malzemeleri eksik olan yarışmacılar kesinlikle yarışa dâhil edilmeyecektir.
 • Dışarıdan destek almak eşyalarını yarış harici birisine taşıtmak önce 30 Dakika zaman cezası ile uyarılır ikincisi tekrarlandığında diskalifiye edilir.
 • Kontrol noktasının 200 metre ön ve arkasında yiyecek desteği alınabilir.
 • Konu ile ilgili itiraz yapılacaksa belgelendirme yapılması, tarafımıza ida@rossist.com adresinden mail ile şikâyette bulunulması gerekmektedir. (Fotoğraf, Video Kayıt vb.)
 • Diskalifiye edilen koşucuların koşuya devam etmesine izin verilmez.

13. Sonuçlar

Koşu sırasında kısmi ve sonrasında kesin sonuçlar www.idaultra.com internet sitesinden yayınlanacaktır. Sonuçlar aşağıdaki kategoriler üzerinden değerlendirilecektir. Genelde dereceye giren kategoride değerlendirilmez.

 • Erkek/Kadın Genel Klasman
 • Erkek/Kadın 40- (1982 – 2003 doğumlular)
 • Erkek/Kadın 40+ (1972 - 1981)
 • Erkek/Kadın 50+ (1971 ve aşağısı)

14. Ödüller

Köy Koşusu Maraton herhangi bir maddi ödül vermemektedir. Koşuyu başarıyla bitirmiş olan her katılımcıya bitirme madalyası hediye edilecektir.
Koşu sonunda plaket ve maddi olmayan ödüller verilecek olan kategoriler aşağıdaki gibidir.

 • Erkek Genel Klasman
 • Kadın Genel Klasman

Ödül töreni 5 Aralık 2021 Pazar günü saat 12:00'de Güre’de yapılacaktır.

15. Görsel Materyal Kullanımı

Kayıtlı katılımcılar etkinlik boyunca çekilmiş olan fotoğraf ve videolarının organizasyon tarafından tanıtım amaçlı kullanılmasına izin vermiş sayılırlar.

16. Feragatname

Köy Koşusu Maraton’a kendi istekleri ile kayıt olmuş katılımcılar koşu kurallarını ve bu kurallarda yapılabilecek değişiklikleri kabul etmiş sayılırlar. Organizasyon, katılımcılar tarafından gerçekleştirilen veya katılımcıların maruz kaldıkları maddi ve manevi zararlar ve kazalardan sorumlu tutulamaz.
Covid-19 Bilgilendirmesi

Yarışmacılar

Göğüs Numarası Adı Soyadı Takım veya Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet
1011 CANAN GÜL 1985 Türkiye Kadın
1012 Murat Canpınar Sünger Boblar 1969 Türkiye Erkek
1013 ATİLLA KILIÇARSLAN Sünger Boblar 1968 Türkiye Erkek
1014 SERHAT EŞGÜNOĞLU Runformance 1981 Türkiye Erkek
1015 ali orhun RUNFORMANCE 1990 Türkiye Erkek
1016 İDİL SARBAN 1989 Türkiye Kadın
1017 İpek Koç RUNFORMANCE 1982 Türkiye Kadın
1018 Pelin Serpen Runformance 1989 Türkiye Kadın
1019 HÜSEYİN TAŞKIRAN KÖKLÜ ÖRGÜT 1975 Türkiye Erkek
1020 Deniz Bengü Runformance 1978 Türkiye Kadın
1021 BOGACHAN AKYAR 1972 Türkiye Erkek
1022 ZEYNEP GÖKTEPE RUNFORMANCE 1972 Türkiye Kadın
1023 Ozan Hoşyılmaz Bireysel 1988 Türkiye Erkek
1024 Chenthuran Balasubramaniam - 1983 Türkiye Erkek
1026 Burcu Ateş 1987 Türkiye Kadın
1027 Ekrem Taşkın Karesibelediyespor 1972 Türkiye Erkek
1028 ali alkaya ADIM ADIM ANKARA 1987 Türkiye Erkek
1029 Merve Yaraş 1987 Türkiye Kadın
1030 Hüseyin Fahri Sezgin Sasfit 1986 Türkiye Erkek
1031 Arzu Güder Garmin Türkiye 1970 Türkiye Kadın
1032 Ziya ULUYOL 1981 Türkiye Erkek
1033 serkan sevinç 1981 Türkiye Erkek
1034 Mert Uğur Aksoy 1989 Türkiye Erkek
1035 HAYRETTİN GÜLER Bireysel 1992 Türkiye Erkek
1036 Deniz Kıyılar YBK 1990 Türkiye Erkek
1037 CAN ADAMOGLU 1972 Türkiye Erkek
1039 Feryal Sıngın Koşturco 1970 Türkiye Kadın
1040 İLKER GÜMÜŞDAĞ Adidas Runners İstanbul 1982 Türkiye Erkek
1041 Cansu Şat Adidas Runners İstanbul 1987 Türkiye Kadın
1042 Yasemin Alan Adidas Runners İstanbul 1989 Türkiye Kadın
1043 Seda Mete Runformance 1987 Türkiye Kadın
1044 Mehmet Bulca 1989 Türkiye Erkek
1045 ilker kökçe 341 Triatlon 1996 Türkiye Erkek
1046 Çağla Demircioğlu 1989 Türkiye Kadın
1047 Evren Turan adidas Runners İstanbul 1995 Türkiye Erkek
1048 CENK KOÇ 1979 Türkiye Erkek
1049 Özlem Vural 1981 Türkiye Kadın
1050 Onur Kuruoğlu Amcor Running 1982 Türkiye Erkek
1051 ayhan akkuş 1967 Türkiye Erkek
1052 Bilkay Bıyık Runformance 1977 Türkiye Erkek
1053 Adnan Tolga Ayazlar 1978 Türkiye Erkek
1054 Mustafa Berat Dinç 1986 Türkiye Erkek
1055 FİDAN CENAL adidas Runners İstanbul 1985 Türkiye Kadın
1056 NEJAT Cingi 1972 Türkiye Erkek
1057 Sinem Yamaç 21 Çelik Kadın 1985 Türkiye Kadın
1058 Ferhat Gega 1961 Türkiye Erkek
1059 Didem Zahide Kurap Yüzbinkoş 1975 Türkiye Kadın
1060 Nurten Ünal Zorba 1968 Türkiye Kadın
1061 HAKAN CEYLAN 1984 Türkiye Erkek
1062 Sibel Eroğlu Adımadımbursa 1985 Türkiye Kadın
1063 uğur demirci Demirci Kskoneteam 1987 Türkiye Erkek
1064 BURCU SAYMAZ ADIMADIM BURSA 1987 Türkiye Kadın
1065 Dilek Konukcu Mercedes 1985 Türkiye Kadın
1066 FURKAN GÜNEŞ Adım Adım Bursa 1994 Türkiye Erkek
1067 Barbaros Aydın Adidas Runners 1985 Türkiye Erkek
1068 umut koçak karşıyaka one team 1977 Türkiye Erkek
1069 Caner Coşkun 1976 Türkiye Erkek
1070 Hakan Örmen H&N team 1964 Türkiye Erkek
1071 Selma Kılıç 1981 Türkiye Kadın
1072 Khalil Osmanov 1989 Ukrayna Erkek
1073 Havva Limanoğlu 1981 Türkiye Kadın
1074 BELDA ATİLLA KSK One Team 1978 Türkiye Kadın
1075 ABDULLAH TOKATLI 1984 Türkiye Erkek
1076 Mediha Turgut 1991 Türkiye Kadın
1077 Enis Akay Adım Adım Bursa 1987 Türkiye Erkek
1078 Esra Şahin Runformance 1993 Türkiye Kadın
1079 Orhan Güner Subaşıspor 1969 Türkiye Erkek
1080 Günseli Bişgen 1971 Türkiye Kadın
1081 Elif Acar Adım Adım Bursa 1996 Türkiye Kadın
1082 Yuliya Bila 1988 Ukrayna Kadın
1083 Gökçe Ziya AdidasRunners - Runformance 1993 Türkiye Kadın
1084 Volkan Yiğit Runformance 1991 Türkiye Erkek
1085 Güray Teser YüzBinKoş 1965 Türkiye Erkek
1086 HAKAN ÇAĞLAYAN Yüzbinkoş 1983 Türkiye Erkek
1087 Esin Esturk Yüz Bin Kos 1977 Türkiye Kadın
1088 recep dinç YBK 1985 Türkiye Erkek
1089 Tuna Eren Arıcan YBK 2003 Türkiye Erkek
1090 Ayşin Teser yüzbinkoş 1970 Türkiye Kadın
1092 Göksen Çınar Yüz Bin Koş Spor Kulübü 1981 Türkiye Erkek
1093 Noyan Türker 1973 Türkiye Erkek
1094 Test test 2001 Türkiye Erkek
1095 İsmail İLERİ ADRENALİN SK 1994 Türkiye Erkek
1096 AYŞEGÜL GÜR ADRENALİN SK 1993 Türkiye Kadın
1097 Zekeriya AKGUN WOLFPACK TRAINING TEAM 1995 Türkiye Erkek
1099 Can Saldık Decathlon 1989 Türkiye Erkek
1100 Hakan Türk YBK 1981 Türkiye Erkek
1101 GÜLFEM GÜLLÜOĞLU YüzBinKoş 1979 Türkiye Kadın
1102 Arzu Babaç Bireysel 1971 Türkiye Kadın
1103 Cenk Kınıkarslan 1974 Türkiye Erkek
1105 ZELİHA ÖZDEMİR 1986 Türkiye Kadın
1106 OZGUR Adıbelli kasimozgur1987@gmail.com 1987 Türkiye Erkek
1107 SEFA EROĞLU 1984 Türkiye Erkek
1108 Gizem Ünver Yüz Bin Koş Spor Klübü 1988 Türkiye Kadın
1109 Esin Ummak Bireysel 1965 Türkiye Kadın
1112 Derya Beştaş Salomon Running TR 1986 Türkiye Kadın
1114 Gonca PİRİC rundamental 1989 Türkiye Kadın
1116 Tuğçe Demir RUNFORMANCE 1990 Türkiye Kadın
1117 BARTU ERTURK YBK 1989 Türkiye Erkek
1118 emir ünver yüzbinkoş spor klübü 1985 Türkiye Erkek
1122 Turgay Demir A 1987 Türkiye Erkek
1123 DEMET TÜRK YBK 1987 Türkiye Kadın
1124 SIMGE YUKSEL YUZ BIN KOS 1981 Türkiye Kadın
1126 Oguz Sonmez TEAM1 1991 Türkiye Erkek
1127 BAYRAM DEMİRYÜREK 1977 Türkiye Erkek
1128 MehmetYasin Gündogdu YARIMADAKOSU GRUBU 1986 Türkiye Erkek
1129 Ersin Ceylan 1980 Türkiye Erkek
1131 Oluş Sönmez 1987 Türkiye Erkek
1133 Sinem URAL SALOMON RUNNING TR 1990 Türkiye Kadın
1134 Onur Telli 1982 Türkiye Erkek
1135 selen begüm uzun 1988 Türkiye Kadın
1136 Efe Duyan 1981 Türkiye Kadın
1137 Zeynep Gül Aktaş 1971 Türkiye Kadın
1138 Mümtaz Aktaş 1967 Türkiye Erkek
1139 Murat Serdar OKAN Runarchy 1987 Türkiye Erkek
1141 Aziz Taş YARIMADA KOŞU GRUBU 1964 Türkiye Erkek
1142 Sinan Aşçı Adım Adım Florya Çaylaklar 1988 Türkiye Erkek
1143 DENİZ BARLAS ADIM ADIM FLORYA ÇAYLAKLAR 1992 Türkiye Erkek
1144 IREM GURBUZ . 1989 Türkiye Kadın
1146 NEBAHAT ARDAHAN TFFHGD 1983 Türkiye Kadın
1148 Ali Osman Durmaz R.E.D. Runners 1986 Türkiye Erkek
1149 Mehmet Ali Kiper 1966 Türkiye Erkek
1150 Figen Kiper 1980 Türkiye Kadın
1151 Eyüp selçuk Şahin Selçuk Şahin sigorta 1985 Türkiye Erkek
1152 Açelya Erten Ludus Athletics 1979 Türkiye Kadın
1153 Semra Bozdayı Ayazlar Pedalperest Kadınlar 1978 Türkiye Kadın
1154 HÜSEYİN DERTOP 1958 Türkiye Erkek
1155 Çiğdem Taşkıran 1972 Türkiye Kadın
1156 BURCU TAŞKIRAN HT CLUB 1982 Türkiye Kadın
1158 F.Zerrin Hasırcıoğlu Pan Dağcılık 1972 Türkiye Kadın
1160 arzu güle 1968 Türkiye Kadın
1161 cem özerol Huni İdman Yurdu 1973 Türkiye Erkek
1163 Veli Barış Karatepe Runs'n Roses 2001 Türkiye Erkek
1165 AYSIN ŞENARSOY 1988 Türkiye Kadın
1166 Eda Cebeci 1990 Türkiye Kadın
1168 Sinem Bal Bireysel 1972 Türkiye Kadın
1169 Tuğba Yazıcı Zinde Yaşam 1986 Türkiye Kadın
1170 Melis Hecan Adım Adım Florya Çaylaklar 1993 Türkiye Kadın
1171 Atilla Önver Sünger Boblar 1971 Türkiye Erkek
1172 Ümit Burak Kılıçaslan Ludus Athletics 1975 Türkiye Erkek
1173 Onur yiğit Yayak Koşturan 1989 Türkiye Erkek
1175 EBRU BOZ KOŞTURAN 1975 Türkiye Kadın
1176 ONUR YAVUZ KOŞTURAN 1988 Türkiye Erkek
1177 Esra Nur Gökcek Yüz Bin Koş 1996 Türkiye Kadın
1179 Musa Yıldırım R.E.D Runners 1979 Türkiye Erkek
1180 Abdullah Kürşat Ata R.E.D Runners 1978 Türkiye Erkek
1181 MEHMET SARIDEDEOĞLU KUŞADASI BELEDİYESİ TRİATLON SPOR KULÜBÜ 1975 Türkiye Erkek
1183 Ali Cem Aktaş Limit Sensin 1979 Türkiye Erkek
1184 Oğuzhan Özaltın Balıktaysan Özgürsün 1977 Türkiye Erkek
1185 Ali Ergül charisma runner 1982 Türkiye Erkek
1187 Halil Aktan Limitsensin 1980 Türkiye Erkek
1188 Oytun Oğuz Limitsensin 1979 Türkiye Erkek
1189 Billur Engin Runformance 1983 Türkiye Kadın
1190 Güney Dukan Team Kronos 1974 Türkiye Erkek
1191 Şirin YILMAZ Zinde Yaşam 1987 Türkiye Kadın
1193 Aynur Aydoğan 1976 Türkiye Kadın
1194 Elbeyi Karakoç 1974 Türkiye Erkek
1195 Ertan Gonca MASK 1979 Türkiye Erkek
1196 Serdar ÜNALAN MASK 1972 Türkiye Erkek
1197 Özgür Öztürk 1974 Türkiye Erkek
1198 İpek Alakuş Garmin 1985 Türkiye Kadın
1199 Yiğit Battal İDADİK 1986 Türkiye Erkek
1200 Cihan Bilge Ferdi 1977 Türkiye Erkek
1203 Salih CIRGAN 1982 Türkiye Erkek
1204 Kaan Yardımcı inthe_pot 1993 Türkiye Erkek
1205 Serhat Kerimoğlu inthe_pot 1989 Türkiye Erkek
1206 ILKER IVDIL Ferdi 1978 Türkiye Erkek
1207 Ebru Özdemir Kışlalı 1974 Türkiye Kadın
1208 Elif İrte Alptekin 1973 Türkiye Kadın
1209 Ayhan Yaşar Huni idman yurdu 1966 Türkiye Erkek
1210 Yağmur Deniz 1987 Türkiye Kadın
1211 Yosun Demirci İDADİK 1987 Türkiye Kadın
1212 Onur Yıldız Antrenos 1994 Türkiye Erkek
1213 gülende öztaş İDADİK 1965 Türkiye Kadın
1214 Süheyla Durmaz - 1972 Türkiye Kadın
1215 Özlem Karakulak Vestel Road Runner 1985 Türkiye Kadın
1216 Sercan DALKILIÇ Vestel Road Runner 1990 Türkiye Erkek
1217 Sergen Bilgiç Vestel Road Runner 1992 Türkiye Erkek
1218 Taner YILMAZ Vesyel Road Runner 1989 Türkiye Erkek
1219 Sabiha Kavas Vestel Road Runner 1991 Türkiye Kadın
1220 Orçun DİKİCİ Vestel roadrunner 1989 Türkiye Erkek
1221 OĞUZ YILDIZ VESTEL ROADRUNNER 1992 Türkiye Erkek
1222 Mehmet Fırat Aydın Vestel Roadrunner 1986 Türkiye Erkek
1223 Can Keskinaslan Antrenos Runner 1976 Türkiye Erkek
1224 Hamiyet Yıldırım Ferdi 1971 Türkiye Kadın
1226 Savaş Ayvaz a.v.RUN 1991 Türkiye Erkek
1227 Cemile ebru Doğan 1977 Türkiye Kadın
1228 ONUR YUSUF ÇINAR 1988 Türkiye Erkek
1229 VOLKAN DOĞAN Pubinno Inc. 1992 Türkiye Erkek
1230 ÖMER KAAN ASLAN Pubinno Inc. 1997 Türkiye Erkek
1231 MERT CAN ÇİNKA Pubinno Inc. 1995 Türkiye Erkek
1233 Gamze Orhanoğlu Pubinno Inc. 1998 Türkiye Kadın
1234 H. Ece Pehlivanoğlu 1982 Türkiye Kadın
1235 Gülay Akgül 1983 Türkiye Kadın
1236 OZAN ÖZGÜR RedFoxes 1986 Türkiye Erkek
1237 Kübra Özyurtlu 1987 Türkiye Kadın
1238 Ekaterina Popova Wma lovers 1987 Türkiye Kadın
1239 Jose Maria Gutierrez Arjona Wma lovers 1982 Türkiye Erkek
1240 Mehmet Aydıngör İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Klübü 1989 Türkiye Erkek
1241 İmer Yeniçeri Koşuperest 1979 Türkiye Kadın
1242 Duygu Gaygıs İzmir.Büyükşehir Belediye spor klübü 1992 Türkiye Kadın
1243 Sibel Emil İşler FK RUNNING 1980 Türkiye Kadın
1245 Mert Efe Babacan 1977 Türkiye Erkek
1246 fatma özel Vestel Road Runner 1993 Türkiye Kadın
1247 Nil Ece BEKEN 1982 Türkiye Kadın
1248 Koray Tüccar Ayvalık Koşu Kuvvetleri 1977 Türkiye Erkek
1249 Taha Enes ŞENER A. V. RUN 1980 Türkiye Erkek
1250 niyazi senol 1988 Türkiye Erkek
1251 Onur Altuğ Sakallı 1993 Türkiye Erkek
1252 Cemre Koç 1990 Türkiye Kadın
1253 ABDULLAH DOĞAN A.V . RUN 1976 Türkiye Erkek
1254 gülperi mete İDADİK 1968 Türkiye Kadın
1255 Mustafa Doğan A.V RUN 2004 Türkiye Erkek
1256 ÖZDEN AKMAN Paceman Biga 1972 Türkiye Erkek
1257 aykut konak PACEMAN BİGA 1988 Türkiye Erkek
1258 ALİ KONAK PACEMAN BİGA 1985 Türkiye Erkek
1259 Turkan Ozmen A.V.RUN 1974 Türkiye Kadın
1260 CUMHUR DÖNMEZ PACEMAN BİGA 1965 Türkiye Erkek
1261 uğur baykurt paceman biga 1974 Türkiye Erkek
1264 özgür bülent çağlayan DAB 1975 Türkiye Erkek
1265 BÜLENT CANBERK TARHAN PACEMAN BİGA 1981 Türkiye Erkek
1266 Batuhan Öcal 1990 Türkiye Erkek
1267 Evren Kar Bireysel 1972 Türkiye Kadın
1268 TOLGA ÜNAL FK Running 1972 Türkiye Erkek
1270 TUĞBA ÜNSAL AYVALIK KOŞU KUVVETLERİ 1983 Türkiye Kadın
1271 EVREN ERBAS R.E.D. Runners 1983 Türkiye Erkek
1272 Serpil Atgın Erbas R.E.D. Runners 1983 Türkiye Kadın
1273 Tuğba Koç 1976 Türkiye Kadın
1274 Gürsoy Savaşeri Paceman Biga 1974 Türkiye Erkek
1275 Seda Çakmak 1975 Türkiye Kadın
1277 Ahmet Şükrü Balık R. E. D Runners 1977 Türkiye Erkek
1278 Remzi Eşki BES 1981 Türkiye Erkek
1279 kemal okay battal BES 1976 Türkiye Erkek
1280 Rokos Kasapoğlu 1950 Türkiye Erkek
1281 Agnes Tan Teamkronos & Beat Run Crew 1964 Türkiye Kadın
1282 Sonia Serpil Aslan kütük Salomon Running TR 1984 Türkiye Kadın
1283 MEHMET ÖZGÜR ÖZMEN 1975 Türkiye Erkek
1284 Ayhan Geygel 1963 Türkiye Erkek
1285 EKREM KOŞAR 1970 Türkiye Erkek
1286 Mahmut Meriç Bahçeşehir 1963 Türkiye Erkek
1287 SONGÜL ALBAYRAK FKRUNNİNG 1984 Türkiye Kadın
1289 Derya Doğan 1979 Türkiye Kadın
1290 Sinan Gültekin Bahçeşehir Koşan Adamlar 1966 Türkiye Erkek
1291 Seher Cubukcu Piculett 1977 Türkiye Kadın
1292 şener deniz 1969 Türkiye Erkek
1293 YURDANUR TEKERKEK ADIM ADIM 1985 Türkiye Kadın
1294 Mehmet Ali Araz 1964 Türkiye Erkek
1295 Yunus Şerbetci 1985 Türkiye Erkek
1296 Fatih Koç 1982 Türkiye Erkek
1297 Yasemin Yaşlak koç 1985 Türkiye Kadın
1298 YÜCEL YAYAK koşturan 1967 Türkiye Erkek
1299 SEMA SELÇUK KOŞTURAN 1986 Türkiye Kadın
1300 Beliz Ersoyluoğlu 1978 Türkiye Kadın
1301 Tuğba Kaplan Alikev Runners 1983 Türkiye Kadın
1303 Süleyman Topcu Bireysel sporcu 1984 Türkiye Erkek
1304 ömer Güçlü Edremit Belediyesi 1985 Türkiye Erkek
1305 imam bazan Holagi Spor 1972 Türkiye Erkek
1306 Kemal Dundar A.V. RUN 1983 Türkiye Erkek
1307 MURAT AKYİĞİT 1976 Türkiye Erkek
1308 Faruk Tolga demirel gs 1972 Türkiye Erkek
1309 Irmak Deniz 1996 Türkiye Erkek
1310 Guşan Hatam RUNDAMENTAL 1989 Türkiye Erkek
1311 Anıl Şen 1989 Türkiye Erkek
1312 Eda AKGÜLLER Bireysel 2000 Türkiye Kadın
1313 Emrah Özcan A.V.RUN 1984 Türkiye Erkek
1314 Nur Şenyüz A.V.RUN 1983 Türkiye Kadın
1315 Boran Aydoğmuş 1989 Türkiye Kadın
1316 Olgun Zeydan Trimetheus 1979 Türkiye Kadın
1317 Engin TUREMEN İDADİK 1965 Türkiye Erkek
1318 ÖZGE LALEGÜL ÜLKER 1987 Türkiye Kadın
1319 ege Olgun CrossFit Karsıyaka 1989 Türkiye Erkek
1320 Mehmet Orçun Diyarbakırlı Bireysel 1984 Türkiye Erkek
1321 ismail irfan KÖSE 1987 Türkiye Erkek
1322 Adalet hazal Köse 1991 Türkiye Kadın
1323 Özcan Dedemoğlu CROSSFIT KARŞIYAKA 1989 Türkiye Kadın
1324 Elif Numanoglu Rundamental 1995 Türkiye Kadın
1325 Ufuk Kansu 1982 Türkiye Erkek
1326 Mert Nuri Özbek 1982 Türkiye Erkek
1327 ÖZKAN TERZİ ferdi 1978 Türkiye Erkek
1328 Mehmet Sevil 1983 Türkiye Erkek
1329 Emre Erol 1984 Türkiye Erkek
1330 KORHAN KARACALI ADİDAS RUNNERS İSTANBUL 1983 Türkiye Erkek
1331 Levent GÜLSOY Run.aholics 1976 Türkiye Erkek
1332 Elif DEMİR 1990 Türkiye Kadın
1334 MEHMET NADİR YAĞCI Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Klübü 1974 Türkiye Erkek
1335 Kenan Yassikaya Redfoxses 1974 Türkiye Erkek
1336 HAKAN ŞİMŞEK Runformance 1978 Türkiye Erkek
1337 Selime Yasemin Şimşek Red Runners 1980 Türkiye Kadın
1338 Lütfiye Özpak 1986 Türkiye Kadın
1339 Melek Demir 1984 Türkiye Kadın
1340 Şahan Bayoğlu 1987 Türkiye Erkek
1342 Faisal Hakim YBK 1986 Türkiye Erkek
1343 Meric Kiremitci Garmin 1986 Türkiye Kadın
1344 AHMET OZYIGIT YÜZ BIN KOS 1981 Türkiye Erkek
1345 Halil Özer Ferdi 1969 Türkiye Erkek
1346 Cağatay Başavcı Honda 1983 Türkiye Erkek
1347 Banu Aktaş Yılmaz redfoxes 1975 Türkiye Kadın
1348 Sertaç Güleryüz YBK 1984 Türkiye Erkek
1349 Ahmet Tezel 1971 Türkiye Erkek
1350 ali eröksuz Rundamental 1988 Türkiye Erkek
1351 KUBİLAY ÇEVİK 1990 Türkiye Erkek
1352 Kübra İyisoy Kükü Kulübü 1997 Türkiye Kadın
1353 MUSTAFA SELÇUK ÇEVİK 1988 Türkiye Erkek
1354 FATMA MERVE KOÇAK 1988 Türkiye Kadın
1355 OSMAN CANGAL 1973 Türkiye Erkek
1356 VURAL ULUS 1978 Türkiye Erkek
1357 levent topal paceman biga 1958 Türkiye Erkek
1358 Mirayhan Şen 1993 Türkiye Kadın
1359 Ecenur Evran 1992 Türkiye Kadın
1360 CÜNEYT ŞENOL GarantiRun 1978 Türkiye Erkek
1361 Tevfik Kardelen Garanti BBVA Yatırım 1988 Türkiye Erkek
1362 Berk Arıkan 1991 Türkiye Erkek
1363 Ece Murteazaoğlu 1992 Türkiye Kadın
1364 Tarık Tunalı 1986 Türkiye Erkek
1365 Erdoğan Çataltepe İstanbul Masterleri Atl.Klb. 1965 Türkiye Erkek
1366 Gönül Çataltepe İstanbul Masterleri Atl.Klb. 1968 Türkiye Kadın
1367 Süleyman Sancaktutan Anadolu Hisarı Atletizm 1970 Türkiye Erkek
1368 HAKAN ERHAN ANADOLU HİSARI 1973 Türkiye Erkek
1369 Ercan Akpay Anadoluhisariatletizm 1985 Türkiye Erkek
1370 BİLAL BALTACI 1958 Türkiye Erkek
1371 Çağatay Hergül DADSONS 1982 Türkiye Erkek
1372 Erhan Güleyüpoğlu Bireysel 1979 Türkiye Erkek
1373 BERAT URAZ HERGÜL DADSONS 2009 Türkiye Erkek
1374 TAHA BORAN HERGÜL DADSONS 2007 Türkiye Erkek
1375 İhsan Şehla 1976 Türkiye Erkek
1376 Esma Şehla 1982 Türkiye Kadın
1377 UĞUR ÇALIŞKAN AV RUN 1973 Türkiye Erkek
1378 AYSAN ÖZTAYLAN 1988 Türkiye Erkek
1379 HARBİ HOTAN 1978 Türkiye Erkek
1380 Sönmez Yıldız Anadoluhisarı idmanyurdu yurdu spor klübü 1974 Türkiye Erkek
1381 HALİL ÖZKAYA Bireysel 1974 Türkiye Erkek
1382 erdinC ÖZEKİNCİ 1979 Türkiye Erkek
1383 kazım arıkan charisma fitness Runner 1970 Türkiye Erkek
1384 SELİM GÜÇBİLMEZ 1968 Türkiye Erkek
1385 SEMİH ATAY 1968 Türkiye Erkek
1386 İLKE TAN BANDAK KYZİKOS 1998 Türkiye Kadın
1387 HALİT BAĞIŞ 1979 Türkiye Erkek
1389 Feyzi Erbaş Sünger Boblar 1971 Türkiye Erkek
1390 SELİM PANÇ BANDAK KYZIKOS 1965 Türkiye Erkek
1391 TANJU ÇAMCI 1988 Türkiye Erkek
1392 Kadir Avcı Karşıyaka One Team 1980 Türkiye Erkek
1393 Emre Tan BANDAK KYZIKOS 2006 Türkiye Erkek
1394 SİNAN TAN BANDAK KYZIKOS 2005 Türkiye Erkek
1396 Mustafa Küçük 1974 Türkiye Erkek
1399 İSMAİL YAVAŞCA TROİATLON 1988 Türkiye Erkek
1401 Sabri Baday 1972 Türkiye Erkek
1402 Kerem Ceylan Sports International 1987 Türkiye Erkek
1403 Ayşegül Akdoğan Bireysel 1994 Türkiye Kadın
1404 İnci Yılmaz 1987 Türkiye Kadın
1405 İsmail ÖZGÜR Redfoxes Running 1956 Türkiye Erkek
1407 ozlem turgut Redfoxes 1974 Türkiye Kadın
1409 tuncay sungurlu Kolejliler koşuyor 1975 Türkiye Erkek
1410 Eser Erol 1977 Türkiye Erkek
1412 Cavidan Özcanşen KSK ONETEAM 1977 Türkiye Kadın
1413 Fahri AKYOL Adım Adım ANTALYA 1968 Türkiye Erkek
1414 yudum turan 1993 Türkiye Kadın
1415 Gul Erdemir - 1986 Türkiye Kadın
1416 Emel Ipek Spartanrun 1992 Türkiye Kadın
1417 GÖKHAN KAYA 1982 Türkiye Erkek
1418 Uğur Ekşi 1996 Türkiye Erkek
1420 Graham Swain Nomads 1955 Türkiye Erkek
1421 Nimet Yolcu ALİKEV 1987 Türkiye Kadın
1422 mustafa araç araç ACADEMY OF RUNNİNG 1983 Türkiye Erkek
1423 Gary Walker Hakuna Matata 1964 Türkiye Erkek
1424 Ercüment Bulut 1958 Türkiye Erkek
1425 Mehmet Fatih Yıldız Maküspor 2000 Türkiye Erkek
1427 Evrim Gök Bireysel 1978 Türkiye Kadın
1428 Sabri keser charisma runner team 1980 Türkiye Erkek
1429 Karel Rocejdl 1990 Çek Cumhuriyeti Erkek
1430 IREM GURBUZ 1989 Türkiye Kadın
1431 Tuğçe Karakaya 1996 Türkiye Kadın
1432 Nihan LAFCI Triatloncu Şöbiyetler 1982 Türkiye Kadın
1433 Memet Hüseyin Ferdi 1967 Türkiye Erkek
1434 Funda Tidin 1985 Türkiye Kadın
1435 fatma sıkı istanbul masterleri atletizm kulübü 1960 Türkiye Kadın
1436 Naime Varol İstanbul Masterleri Atletizm Klübü 1958 Türkiye Kadın
1437 Michal Rezac 1990 Çek Cumhuriyeti Erkek
1438 Semih DEDEOĞLU Edremit Belediye Spor 1981 Türkiye Erkek
1439 SAİT BARAN ÖNEN EDREMİT BELEDİYESİ 1998 Türkiye Erkek
1440 Kumsal Pınargözü No Reason Co. 1985 Türkiye Kadın
1441 Selin Yılmaz GÜÇLÜ BEYGİR 1992 Türkiye Kadın
1442 Deniz Yılmaz GÜÇLÜ BEYGİR 1985 Türkiye Kadın
1443 Melike Şentabak Runformance 1993 Türkiye Kadın
1444 Serap ALIMLI AllRunnerS 1983 Türkiye Kadın
1445 Lale Eymen Gülderen Runformance 1988 Türkiye Kadın
1446 ÖZGÜR ÖNCÜL AllRunnerS 1978 Türkiye Erkek
1447 FATMA GÜVENÇ 1986 Türkiye Kadın
1448 ilayda gürel özgüvenir AllRunnerS 1989 Türkiye Kadın
1449 Meral Kocamese AllRunnerS 1987 Türkiye Kadın
1450 Can Altay Allrunners 1988 Türkiye Erkek
1451 Yalçın Basut 1964 Türkiye Erkek
1452 Özgür Yazıcı 1993 Türkiye Erkek
1453 Hande Şıktaşlı Ferdi 1979 Türkiye Kadın
1454 Kübral URAL 1967 Türkiye Kadın
1455 Candan Dönmez 1986 Türkiye Kadın
1456 Tülin ENCÜ İDADİK 1972 Türkiye Kadın
1457 Seda Günay Karaca 84 PFR 1977 Türkiye Kadın
1458 Özlem Çoşkun İDADİK 1975 Türkiye Kadın
1459 Dilek Aktaş İDADİK 1972 Türkiye Kadın
1460 Hazal Demirok Voltron 1996 Türkiye Kadın
1461 Bilal Ayberk Aydoğdu VanRun 1991 Türkiye Erkek
1462 Semih Ural Garanti Yatırım 1982 Türkiye Erkek
1463 EBRU BATTAL BattalBrothers 1971 Türkiye Kadın
1464 İsmail Karacaoğlu Adım Adım İzmir 1983 Türkiye Erkek
1465 Serpil Karadağ Adım Adım İzmir 1972 Türkiye Kadın
1466 ali yeniay adım adım izmir 1995 Türkiye Erkek
1467 YUNUS ALP ADIM ADIM İZMİR 1996 Türkiye Erkek
1468 pelin oğur ADIM ADIM İZMİR 1987 Türkiye Kadın
1469 Emin Özmen ADIM ADIM İZMİR 1965 Türkiye Erkek
1470 Çiğdem Özmen ADIM ADIM İZMİR 1966 Türkiye Kadın
1471 ayla seçgin seçgin adım adım izmir 1968 Türkiye Kadın
1472 İzzet Berktaş ADIM ADIM İZMİR 1957 Türkiye Erkek
1473 ŞEHNAZ VERAL ADIM ADIM İZMİR 1983 Türkiye Kadın
1474 Emre Başer 1984 Türkiye Erkek
1475 SEVCAN KANAT İDADİK 1976 Türkiye Kadın
1476 ONUR ERGUN ADIM ADIM İZMİR 1980 Türkiye Erkek
1477 Gülşen Kılıç 84PFR 1988 Türkiye Kadın
1478 Erkan Çetin Adım adım İzmir 1972 Türkiye Erkek
1479 Ömer ERTUĞ 84PFR 1981 Türkiye Erkek
1480 Koray Özdamar Adım Adım İzmir 1979 Türkiye Erkek
1481 Mine Uzgişi Adım adım izmir 1971 Türkiye Kadın
1482 mehmet akif kaya Adım Adım İzmir 1981 Türkiye Erkek
1483 uygar bostancı adım adım izmir 1978 Türkiye Erkek
1484 oğuz ARDAHAN TFFHGD 1984 Türkiye Erkek
1485 Mahir Emrah Sayın Team Kozyatağı 1978 Türkiye Erkek
1486 Ijlal Kilic Adim Adim Izmir 1975 Türkiye Kadın
1488 MERVE DUVA ALLRUNNERS 1993 Türkiye Kadın
1489 GÜROL BALCI ANADOLUHİSARI 1972 Türkiye Erkek
1490 Seçil ARKANT EKİCİ ADIM ADIM İZMİR 1982 Türkiye Kadın
1491 Bahadır EKİCİ ADIM ADIM İZMİR 1985 Türkiye Erkek
1492 Deniz Aydoğdu Idadik 1985 Türkiye Kadın
1493 Berti Salom Battal Brothers 1993 Türkiye Erkek
1494 Latife Ayhan Adım Adım İzmir 1982 Türkiye Kadın
1495 reha Akkocan adım adım izmir 1974 Türkiye Erkek
1496 Anıl Doğru Trakya koşu grubu 1977 Türkiye Erkek
1497 ZEYNEP KORAY bireysel 1979 Türkiye Kadın
1498 Cem Senkoş ADIM ADIM İZMİR 1981 Türkiye Erkek
1499 devrim koray Greenlog 1979 Türkiye Erkek
1500 Canay Dallı Ferdi 1975 Türkiye Kadın
1501 Sinan Dallı Ferdi 1966 Türkiye Erkek
1502 Ahmet Salih Er 1985 Türkiye Erkek
1503 soner toy Beşiktaş 1978 Türkiye Erkek
1504 ILKER YER 1984 Türkiye Erkek
1505 Emel Yılmaz Rundamental 1979 Türkiye Kadın
1506 Selin Demiryürek Demiryürek Rundamental 1993 Türkiye Kadın
1507 Sultan Tağtekin Rundamental 1991 Türkiye Kadın
1508 Belin Alkan 1982 Türkiye Kadın
1509 Kayhan Yavuz 1970 Türkiye Erkek
1510 Mustafa Dişbudak 1975 Türkiye Erkek
1511 Elif İslam AllRunners 1980 Türkiye Kadın
1512 Aysegul Muftuoglu Arici 1982 Türkiye Kadın
1513 MUSTAFA KORAY ARICI 1983 Türkiye Erkek
1514 Melis Özgen Rundamental 1983 Türkiye Kadın
1515 Erdem Nazlım adidas Runners İstanbul 1997 Türkiye Erkek
1516 Yasemin Kahraman Adım Adım İzmir 1992 Türkiye Kadın
1517 hakan KAHRAMAN ADIM ADIM İZMİR 1990 Türkiye Erkek
1518 Damla Baybora 1988 Türkiye Kadın
1519 Volkan Kumbasar 1979 Türkiye Erkek
1520 Rıza EKER Adım Adım İzmir 1988 Türkiye Erkek
1521 Emine Serap ARIKOĞLU Adım Adım İzmir 1983 Türkiye Kadın
1522 İSA YAVUZ FOCUS MALİ MÜŞAVİRLİK 1987 Türkiye Erkek
1523 Esra Etleç FK Running 1985 Türkiye Kadın
1524 NURHAK GÜLSÜM All Runners 1988 Türkiye Kadın
1525 Polat Kütükçü Rundamental 1993 Türkiye Erkek
1526 Çağrı Duransoy Ayvalık Koşu Kuvvetleri 1985 Türkiye Erkek
1527 Ebru TURHAN 1978 Türkiye Kadın
1528 pınar akseki Allrunners 42+akademi 1972 Türkiye Kadın
1529 Hakan Çakıroğlu Fk running 1966 Türkiye Erkek
1530 Cebrail Haluk Görgülü Adım Adım İzmir 1987 Türkiye Erkek
1531 Nazlı gaye Alpaslan Adım adım İzmir 1989 Türkiye Kadın
1532 Şebnem Kosova 42+Akademi / All Runners 1973 Türkiye Kadın
1533 Müjde Özdemir Kuzey Geyikleri DSK / 42+Akademi / All Runners 1992 Türkiye Kadın
1534 Ebru Dönmez FKRUNNING 1974 Türkiye Kadın
1535 Zozan Atay FKRunning 1980 Türkiye Kadın
1536 sercan albayrak Faruk Kar Team 1984 Türkiye Erkek
1537 RAHŞAN AN AYVALIK KOŞU KUVVETLERİ 1977 Türkiye Kadın
1538 bilge hanife yılmaz ayvalık koşu kuvvetleri 1983 Türkiye Kadın
1539 Ersin Çoklar 1970 Türkiye Erkek
1540 HASAN ATİLLA AYVALIK KOŞU KUVVETLERİ 1954 Türkiye Erkek
1541 Vildan Mutlu 1986 Türkiye Kadın
1542 Emre Toker 1976 Türkiye Erkek
1543 Hüseyin Yumrutaş Do Koşu Kulübü 1971 Türkiye Erkek
1544 Ezgi Kuru Çiçek 1992 Türkiye Kadın
1545 BÜLENT YILDIRIM Bahçeşehir Koşu Grubu 1975 Türkiye Erkek
1546 Nuray Güneş GUNES LADYBIRDS 1978 Türkiye Kadın
1547 TUĞÇE KARA Runarchy 1990 Türkiye Kadın
1548 ENGİN CENGİZ Bahçeşehir koşu grubu 1969 Türkiye Erkek
1549 FARUK MOLLAHÜSEYİNOĞLU Bahçeşehir koşu grubu 1962 Türkiye Erkek
1550 ozgur Onal 1974 Türkiye Erkek
1551 Barışcan Uzunkaya 1997 Türkiye Erkek
1552 Yağmur Sarali 1989 Türkiye Kadın
1553 Aziz Makhmudov Bosch Runners 1992 Türkiye Erkek
1554 Şebnem TURAN 1994 Türkiye Kadın
1555 Canan Yer 1984 Türkiye Kadın
1556 Ümit özeray 1970 Türkiye Erkek
1557 şebnem kadercan AllRunners 1989 Türkiye Kadın
1558 SERDAR AYYILDIZ 1977 Türkiye Erkek
1559 Ahmet Turan Öztürk 1992 Türkiye Erkek
1560 Savas Tasoglu 1983 Türkiye Erkek
1561 Ferda Tuncman Runformance 1974 Türkiye Kadın
1562 Barış Öztek Buddies34 1974 Türkiye Erkek
1563 ONUR KAYA Hayalevi Consept 1985 Türkiye Erkek
1564 Pınar Morpınar adidas Runners Istanbul 1985 Türkiye Kadın
1565 Ziya Güven 1981 Türkiye Erkek
1566 Mehmet Baran Güler RR 1992 Türkiye Erkek
1567 Yiğit Uzunoğlu RR 1992 Türkiye Erkek
1568 Seçil Budak 1984 Türkiye Kadın
1569 Ayşen Onalt 84PFR 1970 Türkiye Kadın
1570 Taylan Mert 1982 Türkiye Erkek
1571 Tuğçe YALANKOZ Adidas runners 1998 Türkiye Kadın
1572 ALİ ÖVER FK RUNNING 1979 Türkiye Erkek