CP TOPLAM MESAFE
(KM)
DİGER İSTASYONA MESAFE
(KM)
ZAMAN SINIRI
(SAAT)
İMKANLAR
START Yeşilyurt - 15.6 00:00
CP1 Adatepe 15.6 13.95 03:00
CP2 Doyran 29.55 7.1 05:30
FINISH Altınoluk 36.65 - 07:00

PROGRAM

3 Aralık 2021 Cuma

12:00 - 24:00 Hazırlanan kayıt alanında Yarış kitlerinin dağıtılmaya başlanması
Hattuşa Thermal Hotel

4 Aralık 2021 Cumartesi

05:30 - 06:00 İda Ultra ve İda Half Ultra geç yarış kiti dağıtımı
Hattuşa Thermal Hotel

06:00 İda Ultra ve İda Half Ultra yarışmacıları Yeşilyurt köyü start alanına transfer
Güre Kapalı Spor Salonu

07:00 İda Ultra ve İda Half Ultra başlangıcı Yeşilyurt Meydan
Yeşilyurt Meydan

07:00 - 08:00 Run Zeus Geç yarış kiti dağıtımı
Hattuşa Thermal Hotel

08:00 Run Zeus yarışmacıları Yeşilyurt start alanına transfer
Güre Kapalı Spor Salonu

09:00 Run Zeus Yarış Başlangıcı
Yeşilyurt Meydan

16:00 Run Zeus Yarış Sonu
Eski Altınoluk Köy Merkezi

21:00 İda Half Ultra Yarış Sonu
Hattuşa Thermal Hotel

5 Aralık 2021 Pazar 07:00 İda Ultra Yarış Sonu
Hattuşa Thermal Hotel

***4 Aralık 2021 Cumartesi Tüm Gün Köy Koşusu Kit dağıtımı devam edecektir.***

5 Aralık 2021 Pazar

06:00 - 07:00 15 K Köy koşusu Geç yarış kiti dağıtımı
Hattuşa Thermal Hotel

07:00 15 K Köy Koşusu Yeşilyurt Start alanına transfer
Güre Kapalı Spor Salonu

08:00 15 K Köy Koşusu Başlangıç
Yeşilyurt Meydan

11:00 15 K Köy Koşusu Yarış sonu
Adatepe Köy Meydanı

12:00 Ödül töreni
Şükrü Tunar Kültür Merkezi Edremit


*** İda Ultra, İda Half Ultra, Run Zeus ve Köy Koşusu ödül töreni 5 Aralık 2021 Pazar günü yapılacaktır.

***Ödül Töreni pandemi kuralları gereği sadece genel klasmanda dereceye giren sporcular ve organizasyon arasında yapılacaktır. 

*** Ödül töreni @idaultratrail instagram sayfasından canlı yayınlanacaktır.

GENEL BİLGİLER VE KURALLAR

1. Run Zeus Genel Bilgi

Run Zeus mitolojideki ismiyle İda Mountains ( Kaz Dağları ) içerisinde düzenlenen, Edremit körfezinin büyüleyici manzarası eşliğinde, zeytin bahçeleri arasında koşulan bir kış patika koşusu yarışıdır.
Parkur 36Km uzunluğunda ve 1450 m+ irtifa kazanımına sahiptir. 4 Aralık 2021 Cumartesi saat 09.00 da Yeşilyurt Meydan’dan başlar. 7 saat içerisinde parkurun tamamlanması gerekmektedir. Yarışmacılar kısmi yeterlilik esasına göre yarışmaya katılacaklardır.

2. Katılım Şartları

Yarışma 18 yaşından gün almış her sporcuya açıktır. Sporcular, son 6 ay içerisinde alınmış koşu yapmasında sakınca yoktur yazılı bir sağlık raporu ( Özel Hastane, Devlet Hastanesi, Sağlık ocağından alınan raporlar geçerlidir.) veya geçerli bir Federasyondan çıkartılan vizesi geçerli sporcu lisansı ile yarışmaya katılabilirsiniz. ( Atletizm, Triathlon, Bisiklet, Dağcılık Federasyonları) Her ülkenin kendi lisansı kabul edilecektir.

3. Kayıt

...

a) Kayıt şekli

Koşuya sadece kayıtlı koşucular katılabilir. Kayıtlar www.idaultra.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Son kayıt tarihi 19 Kasım 2021 saat 17:00'dir.
Parkur değişiklikleri için son tarih 19 Kasım 2021 saat 17:00'dir. Katılımcı limitine ulaşılmış olan parkura geçiş yapılamaz.
Maksimum katılımcı sayısı 750 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kayıtlar bu limite ulaşıldığında son kayıt tarihi beklenmeden kapatılacaktır.
Yapılan her kayıt kişiye özeldir. Kayıt devrine veya bir katılımcı yerine başka birisinin koşmasına izin verilmeyecektir.

b) Kayıt ücreti

Kayıt ücretleri;

 • İadesiz kayıt ücreti: 300 TL.
 • İade edilebilir kayıt ücreti: 360 TL (2 Ekim 2021 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam ücret iade edilir).
 • 2 Ekim 2021 tarihinden sonra kayıt ücreti: 360 TL (İadesiz).
 • Avantajlı kayıt dönemi 30 Nisan - 15 Mayıs arasındadır. Kayıt ücreti 250 TL.dir.

Koşuya katılmak için kayıt ücretinin kayıt esnasında Visa veya MasterCard kredi kartı ile ödenmiş olması gerekmektedir. Kesin kayıt listesinin oluşturulmasında kayıt ücretini ödemiş olan katılımcılar dikkate alınacaktır. Organizasyon belli koşullarda kayıt ücretinde indirim yapma hakkına sahiptir.
Kayıt ücreti aşağıda listelenmiş olan maddeleri kapsamaktadır:

 • Göğüs numarası
 • Zaman ölçümü
 • Koşu tişörtü
 • Parkur boyunca ara noktalarda yiyecek ve içecek desteği
 • Koşuyu başarı ile bitiren katılımcılar için bitiren madalyası
 • Bilgi Masası
 • Start Noktasına Güre’den transfer
 • Finish Noktalarından Güre’ye transfer

c) Kayıt iptali ve iade

İade edilebilir kayıt ücreti ile kayıt yaptırmış olan katılımcıların ücretleri 15 Kasım 2021 tarihine kadar iptal edildiği takdirde kayıt ücreti bir ay içerisinde geri iade edilir. 

***Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde kayıt ücreti iade edilmeyecektir***

İade edilmez kayıt ücreti; Organizasyon gerçekleştirildiği taktirde sporcunun katılamaması veya gelememesi durumunda iade yapılamayacağını ifade eder. 

Kayıt iptal taleplerinin yazılı olarak ida@rossist.com adresine bildirilmesi gerekmektedir.

Katılımcı tarafından yapılan ödemelerin iade işlemleri EFT yoluyla yapılacaktır. Göndermiş olduğunuz mailde durumu açıklayarak IBAN numaranızı, katılımcı adı soyadı ve sipariş numaranızı yazmanız rica olunur.

Mücbir sebepler veya benzeri durumlarda organizasyonun kontrolü dışındaki nedenler dolayısıyla 3 Aralık 2021 saat 00.00 tarihinde organizasyon başlamadan iptal edilirse veya yarış içerisinde durdurulursa kayıt ücreti iade edilmez. Organizasyon bu durumda sorumluluk kabul etmemektedir. Kayıtlar bir sonraki organizasyona aktarılacaktır.

Mücbir sebep gösterilmeksizin organizatör tarafından yapılacak iptallerde hizmet tarihini müteakip 45 gün içerisinde ücretlerin tamamı iade edilecektir. 

COVID-19 Pandemisi dolayısıyla yaşanacak iptaller

Ülkemizin ve dünyanın içinde bulunduğu Pandemi dolayısıyla, düzenlenmesi planlanan organizasyonumuz belirtilen tarihlerde tarafımızdan kaynaklanmayan nedenlerle (Covid-19 Pandemisi) gerçekleştirilemediği taktirde 2 ödeme seçeneği için de geçerli olmak üzere;

- Hizmet süresine 1 aydan kısa süre kalmışsa (4 Kasım- 3 Aralık) ücret iadesi yapılmayacaktır. Bu durumda tüm sporcuların kayıtları bir sonraki seneye aktarılacaktır. 

- Hizmet süresine 1-2 ay arası süre kalmışsa (4 Ekim-3 Kasım) ücretin %70 i iade edilecektir. 

- Hizmet süresine 2 aydan uzun süre kalmışsa (30 Nisan-3 Ekim) ücretin tamamı 45 gün içerisinde iade edilecektir. 

- İade edilebilir kayıt ücreti seçeneğini tercih eden sporcuların kayıt ücretlerinin tamamı her koşulda geri ödenecektir.

*İade işlemleri mail olarak durumun bildirilmesinden ve mail tarihinden sonra 45 gün içerisinde EFT veya HAVALE yoluyla yapılacaktır.

Yukarıdaki şartlar sadece Covid-19 pandemisi dolayısıyla yaşanacak iptal için geçerlidir.

Sporcu kayıt aşamasından önce bu maddeyi okuyup kabul ettiğini beyan eder.

***Son kayıt gününden önce talep edilen değişikliklerde***

-Daha az ücretli parkura geçişlerde ücret iadesi yapılmaz.

-Daha yüksek ücretli parkura geçişlerde ödemiş olduğunuz parkur ücreti ile geçiş yapmak istediğiniz parkur ücreti arasında kalan fark eklenir.

4. Koşu Paketinin Teslimi

Katılımcıların göğüs numarası ve diğer malzemeleri içeren koşu paketlerini aşağıda belirtilen tarih ve saatlerde Güre’de yer alan "Hattuşa Vacation Thermal Club"dan gerekli evraklar ile birlikte teslim almaları gerekmektedir.
Hattuşa Vacation Thermal Club'ın konumuna bu linkten ulaşabilirsiniz.

 • 3 Aralık 2021, Cuma: 12:00 - 24:00 arası.
 • 4 Aralık 2021, Cumartesi : 07:00 - 08:00 arası

5. Koşu Startı

Katılımcıların 4 Aralık 2021 tarihinde en geç saat 08:30'da (koşunun başlangıcından 30 dk önce) Yeşilyurt kent merkezinde yer alan başlangıç alanında olmaları gerekmektedir. Koşu saat 09:00'de başlar.

Dropbag teslimleri 3 Aralık 2021 Cuma 24.00’a kadar ve 4 Aralık 2021 Cumartesi 08:00 a kadar kayıt masasına yapılmalıdır.

6. Koşu Parkuru Bilgileri

Run Zeus toplam 36 km uzunluğunda ve 1450+ m tırmanış içeren aşağıdaki güzergahı takip etmektedir:
Yeşilyurt, Adatepe, Narlı, Doyran, Altınoluk
Koşunun tamamına yakını patika ve orman yollarında geçmektedir. Toplam 3 km asfalt bulunmaktadır. Katılımcıların bu tür zeminlerde koşu deneyimine sahip olmaları gerekmektedir.
Koşu güzergahı gece de görülebilen parlak bantlar ve diğer yöntemler ile işaretlenecektir. Belirlenmiş olan güzergahın dışına çıkmak ve kestirme yol kullanmak diskalifiye sebebidir.

7. Ara Noktalar ve Zaman Limitleri

Run Zeus güzergahı üzerinde 2 adet ara nokta bulunmaktadır. Bu ara noktalarda zaman tutulacak, ayrıca farklı seviyelerde yiyecek ve içecek imkânı sağlanacaktır. Her bir ara nokta için aşağıda listelenmiş olan zaman limitleri belirlenmiştir. Zaman limitinden sonra ara noktaya varmış olan katılımcıların koşuya devam etmelerine izin verilmeyecektir.

CP TOPLAM MESAFE
(KM)
DİGER İSTASYONA MESAFE
(KM)
ZAMAN SINIRI
(SAAT)
İMKANLAR
START Yeşilyurt - 15.6 00:00
CP1 Adatepe 15.6 13.95 03:00
CP2 Doyran 29.55 7.1 05:30
FINISH Altınoluk 36.65 - 07:00

Her bir ara noktadan ayrılırken katılımcılar bir sonraki noktaya kadar kendilerine yetecek içecek ve yiyeceğe sahip olmalıdırlar. Ara noktalarda bulunacak yiyecek ve içecekler sadece katılımcıların kullanımı içindir. Çöpler yine buralarda bulunacak çöp bidonlarına atılmalıdır.
Ara noktalarda organizasyon tarafından belirlenmiş olan alanlarda katılımcılar 3. şahıslardan destek alabilirler. Destekçiler, ara noktaların 200 m. öncesinden 200 m. sonrasına kadar katılımcıya yanında koşarak eşlik edebilirler. Ara noktalar haricinde destek almak yasaktır. Destek aldığı belirlenen sporcu ispat edildiği taktirde diskalifiye olacaktır.
Ara noktalarda koşudan kendi isteğiyle çekilen, zaman limitine takılan veya sakatlık nedeniyle devam edemeyen katılımcılar servisler ile bitiş alanına ulaştırılacaktır. İki ara nokta arasında koşudan çekilen katılımcılar en kısa sürede acil telefon numarası olan +90 552 464 53 66'dan organizasyona haber vermeli ve en yakın ara noktaya veya bitiş alanına geri dönmelidirler.
RUZ Katılımcılarına verilecek olan Dropbagler finish noktası olan Altınoluk’ta göğüs numaralarını gösteren yarışmacılara yarış sonunda teslim edilecektir.
Başıboş veya çanta teslim bölgesi haricinde başka bir yerde bırakılmış olan çantalardan organizasyon sorumlu değildir.

8. Transfer

Yarışın başlangıç Noktası Küçükkuyu’da bulunan Yeşilyurt köyüdür. Yarış merkezi olan Edremit Güre kasabasından Yeşilyurt’a 4 Aralık 2021 Cumartesi saat 08.00 da transfer yapılacaktır. Transfer araçları yolda sporcu almayacaklardır. Kendi imkanları ile start noktasına geçen sporcular için finish noktasından Yeşilyurt’a 2. Kez transfer yapılamamaktadır.

9. Çevre Duyarlılığı

Koşunun yapılacağı lokasyon olan Kaz Dağları dünyanın en büyük oksijen kaynaklarından bir tanesi konumundadır. Endemik bitki türleri fazlalığı, zeytin bahçeleri ve dereleriyle son derece korunan bu bölgede katılımcıların çöplerini en yakın kontrol noktasına kadar yanlarında taşımaları gerekmektedir. Çöp attığı ispat edilen sporcu diskalifiye edilir. Çöp miktarını azaltabilmek için ara noktalarda plastik bardak bulunmayacaktır. Her katılımcının kendi bardak veya su kabını taşıması gerekmektedir.

10. Güvenlik ve Sağlık

Organizasyon, kötü hava koşulları oluşması durumunda (örn. Şiddetli yağmur, yoğun sis, fırtına, aşırı kar yağışı vb) katılımcıları tehlikeye atmamak ve sağlıklı koşullarda koşmalarına olanak sağlamak amacıyla koşuyu durdurma, kısaltma veya iptal etmeyi de içerebilecek değişikleri yapma hakkına sahiptir. Bu tür değişiklikler olduğu taktirde koşu öncesinde veya koşu sırasında ara noktalarda katılımcılara bildirilecektir. Katılımcılar verilen kararlara uymakla yükümlüdür.
Yerleri koşu öncesinde duyurulmak kaydıyla, koşu boyunca önemli ara noktalarda ve organizasyonun gerekli gördüğü yerlerde sağlık ekipleri ve/veya ambulans bulunacaktır. Sağlık ekipleri gerekli gördükleri takdirde katılımcıları sağlık kontrolünden geçirebilir ve koşmaya engel veya sağlık açısından riskli bir durum olduğuna kanaat getirdiklerinde ilgili katılımcıların koşuya devam etmesini engelleyebilir. Katılımcılar verilen kararlara uymakla yükümlüdür.

11. Zorunlu Malzemeler

Koşu boyunca katılımcıların aşağıdaki listede yer alan malzemeleri yanlarında bulundurmaları zorunludur:

 • Toplamda en az bir litre kapasiteli su kabı (su torbası, şişe, matara vb.)
 • Görülür biçimde vücuda iliştirilmiş göğüs numarası
 • Cep telefonu (organizasyon ve acil durum telefon numaraları kayıtlı olmalıdır)
 • Acil durum battaniyesi (alüminyum)
 • Düdük
 • Yağmurluk
 • Uzun kollu iç giysi
 • Bere veya buff
 • Bardak (ara noktalarda plastik bardak bulunmayacaktır)
 • Eldiven
 • Koruyucu Maske
 • Zamanlama çipi (Organizasyon tarafından verilecektir.)
 • Kişisel Dezenfektan (50ml)

Bu malzemeler göğüs numarası teslim edilirken ve koşu sırasında herhangi bir noktada kontrol edilebilir. Kontrol sonucunda zorunlu malzemelerden herhangi birisine sahip olmadığı belirlenen katılımcı diskalifiye edilecek ve koşuya devam etmesine izin verilmeyecektir.
Yukarıdaki listeye ek olarak, aşağıdaki malzemelerin de bulundurulması önerilir:

 • Yiyecek (örn. enerji jelleri veya barları)
 • Elastik bandaj
 • Tozluk
 • Baton
 • Patika Koşusu Ayakkabısı

*** Baton ile koşan katılımcıların koşu boyunca batonlarını yanlarında taşımaları gerekmektedir, herhangi bir noktada batonlarını bırakamazlar. Baton bırakma 30 Dakika zaman cezası gerektirir.

12. Diskalifikasyon ve Zaman Cezaları

Aşağıda listelenmiş olan davranışlar doğrudan diskalifiye sebebidir:

 • Herhangi bir ara noktadan geçmemek.
 • Kestirme yol veya taşıt kullanmak.
 • Ara noktalar haricinde destek almak
 • Yardıma ihtiyacı olan bir katılımcıyı yalnız başına bırakmak ve yardım etmemek.
 • Doğal ortamı tahrip etmek veya çöp atmak.
 • Sağlık personeli tarafından kontrol edilmeyi reddetmek.
 • Sağlık personeli veya organizasyon tarafından verilen kararlara (örn. yarışa devam etmeme) uymamak.
 • Zorunlu malzemeleri bulundurmamak veya organizasyon tarafından kontrol edilmelerini reddetmek.
 • Sağlık durumu elverişli olmayan yarışmacı hakem kararına istinaden yarıştan çıkartılabilir.
 • Yürüyüş batonu ile yarışa başlayan yarışmacı kontrol noktasında batonu bırakamaz. Bırakıldığı takdirde zaman cezası ile cezalandırılır. 30 DAKİKA
 • İşaretli parkurların dışına çıkılması veya 300 metreden fazla kestirme yapmak zaman cezası gerektirir. 1 SAAT
 • Diğer yarışmacılara yarış öncesi veya yarış içerisinde saygısızlık yapmak zaman cezası gerektirir. 1 SAAT
 • Belirtilen zorunlu malzemeleri eksik olan yarışmacılar kesinlikle yarışa dâhil edilmeyecektir.
 • Dışarıdan destek almak eşyalarını yarış harici birisine taşıtmak önce 30 Dakika zaman cezası ile uyarılır ikincisi tekrarlandığında diskalifiye edilir.
 • Kontrol noktasının 200 metre ön ve arkasında yiyecek desteği alınabilir.
 • Konu ile ilgili itiraz yapılacaksa belgelendirme yapılması, tarafımıza ida@rossist.com adresinden mail ile şikâyette bulunulması gerekmektedir. (Fotoğraf, Video Kayıt vb.)
 • Diskalifiye edilen koşucuların koşuya devam etmesine izin verilmez.

13. Sonuçlar

Koşu sırasında kısmi ve sonrasında kesin sonuçlar www.idaultra.com internet sitesinden yayınlanacaktır. Sonuçlar aşağıdaki kategoriler üzerinden değerlendirilecektir. Genelde dereceye giren kategoride değerlendirilmez.

 • Erkek/Kadın Genel Klasman
 • Erkek/Kadın 40- (1982 – 2003 doğumlular)
 • Erkek/Kadın 40+ (1972 - 1981)
 • Erkek/Kadın 50+ (1971 ve aşağısı)

14. Ödüller

Run Zeus Maraton herhangi bir maddi ödül vermemektedir. Koşuyu başarıyla bitirmiş olan her katılımcıya bitirme madalyası hediye edilecektir.
Koşu sonunda plaket ve maddi olmayan ödüller verilecek olan kategoriler aşağıdaki gibidir.

 • Erkek Genel Klasman
 • Kadın Genel Klasman

Ödül töreni 5 Aralık 2021 Pazar günü saat 12:00'de Güre’de yapılacaktır.

15. Görsel Materyal Kullanımı

Kayıtlı katılımcılar etkinlik boyunca çekilmiş olan fotoğraf ve videolarının organizasyon tarafından tanıtım amaçlı kullanılmasına izin vermiş sayılırlar.

16. Feragatname

Run Zeus Maraton’a kendi istekleri ile kayıt olmuş katılımcılar koşu kurallarını ve bu kurallarda yapılabilecek değişiklikleri kabul etmiş sayılırlar. Organizasyon, katılımcılar tarafından gerçekleştirilen veya katılımcıların maruz kaldıkları maddi ve manevi zararlar ve kazalardan sorumlu tutulamaz.
Covid-19 Bilgilendirmesi

Yarışmacılar

Göğüs Numarası Adı Soyadı Takım veya Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet
3012 Serkan İmrak Twilight Team 1976 Türkiye Erkek
3013 Marcus Schädlich VfB Auerbach 1984 Almanya Erkek
3015 Bilal Ali Mert Yilmaz 3M Runners 1981 Türkiye Erkek
3017 SERTAÇ EKER ÇANAKKALE TRUVAARITMA 1981 Türkiye Erkek
3018 Ferhat Sevil Runformance 1979 Türkiye Erkek
3020 ECE ÖNCÜ RUNFORMANCE 1989 Türkiye Kadın
3021 Özgül Küçük Adim Adim 1973 Türkiye Kadın
3022 Halit Bekiroğlu Hareket Grubu 1975 Türkiye Erkek
3023 GÖKÇEN MUTLU YALÇINKAYA GARANTİRUN 1976 Türkiye Erkek
3024 Eren Ünlü RUNFORMANCE 1983 Türkiye Erkek
3025 Aydin Tamturk No Reason Co 1998 Türkiye Erkek
3026 Ayhan Serpen Runformance 1986 Türkiye Erkek
3027 Burçin Atlı Runformance 1982 Türkiye Kadın
3028 Özgür Yüksel Adım Adım Ankara 1974 Türkiye Erkek
3029 Farhod Khamidov TJK Run Club 1981 Tacikistan Erkek
3030 Vural Işıker 1970 Türkiye Erkek
3031 Emine BEŞLER ÇEBER Bold Union 1982 Türkiye Kadın
3032 Rıza ÇAYLI Denizli 1974 Türkiye Erkek
3033 Hasan Güder Garmin Türkiye 1978 Türkiye Erkek
3034 Sadık Taşkın Garmin Türkiye 1987 Türkiye Erkek
3035 Merve Arslan Kolejliler Koşuyor 1984 Türkiye Kadın
3036 Yaman Kurt 1975 Türkiye Erkek
3037 Mert Yalçın Onaran Academy 1978 Türkiye Erkek
3038 iSMAİL BURAK MEYDANCI KADIKÖY RUNNER'S 1978 Türkiye Erkek
3039 Cenk Kurt 1977 Türkiye Erkek
3040 Ahmet Keleş Bireysel 1977 Türkiye Erkek
3041 Melis Şentürk Bireysel 1988 Türkiye Kadın
3043 Çiğdem Isıkan RUNİST 1965 Türkiye Kadın
3044 Mehtap Kantemir ANKARUNNING 1982 Türkiye Kadın
3045 Hakan Gençer Bireysel 1970 Türkiye Erkek
3046 Utkan Corbacioglu Doğuş Koşu Kulübü 1982 Türkiye Erkek
3047 Mustafa Tekinel ANKARUNNING 1975 Türkiye Erkek
3048 BASRİ ŞEN KSKONE TEAM 1979 Türkiye Erkek
3049 ZAFER TÜRKMENOĞLU STONE MEN 1975 Türkiye Erkek
3051 ÖMER FARUK SINGIN Koşturco 1967 Türkiye Erkek
3052 TURGUT ARSLAN KSK ONE TEAM 1983 Türkiye Erkek
3053 Mehmet Sercan Özgener Performans 41 1976 Türkiye Erkek
3054 Sena Çınar Runformance 1993 Türkiye Kadın
3055 SERHAN DEMİRTAŞ ALL RUNNERS 1973 Türkiye Erkek
3056 kayhan özoğul 1966 Türkiye Erkek
3057 NAZIM YAMAN Ataşehir Ultra Run 1960 Türkiye Erkek
3058 Mehmet akın Büyükdağ All runners 1972 Türkiye Erkek
3059 DİLEK DEMİRTAŞ Adidas Runners Istanbul 1974 Türkiye Kadın
3060 Yahya Kale adidas runners istanbul 1964 Türkiye Erkek
3061 İskender Güney Adidas Runners İstanbul 1985 Türkiye Erkek
3062 Tarık Anbarcı adidas runners İstanbul 1989 Türkiye Erkek
3063 Meltem Ata adidas Runners İstanbul 1983 Türkiye Kadın
3064 ALİ ŞAHİN STONE MAN 1969 Türkiye Erkek
3066 Seydi kirez 1981 Türkiye Erkek
3067 Nurullah Kuş Do Koşu kulübü 1997 Türkiye Erkek
3068 Aysun Yavuzcan KSK ONE TEAM 2000 Türkiye Kadın
3069 Şeymanur Yıldırım Doğuş Koşu Kulübü 1991 Türkiye Kadın
3070 BASARAN CANBULAT 1980 Türkiye Erkek
3071 Murat Taştan 1974 Türkiye Erkek
3072 Nuray Bulut Göktepe 1987 Türkiye Kadın
3073 Hakan Akyalçın Maniacs 1978 Türkiye Erkek
3074 Selahattin Ildırar 1978 Türkiye Erkek
3075 MEHTAP ÇAP RUNFORMANCE 1978 Türkiye Kadın
3076 Serhat Bedii Borakan 1982 Türkiye Erkek
3077 Serhat Güneri 1989 Türkiye Erkek
3078 Melda Fatma Derviş ASSK 1989 Türkiye Kadın
3079 Ömer Emre Diker İDADİK 1980 Türkiye Erkek
3080 Çiğdem Çetkin 21 ÇELİK KADIN 1984 Kosova Kadın
3081 HASAN HÜSEYİN KULAOĞLU adidas Runners İstanbul 1986 Türkiye Erkek
3082 SERTAÇ YAZAR ALLRUNNERS 1983 Türkiye Erkek
3083 Nilay Özdemir Adidas Runners Istanbul 1979 Türkiye Kadın
3084 Göktuğ Sürer 1998 Türkiye Erkek
3085 Ahmet Kurap YüzBinKoş 1972 Türkiye Erkek
3086 Elif İslam Adidas Runners İstanbul 1980 Türkiye Erkek
3087 Koray Özbulut YÜZBİNKOŞ 1977 Türkiye Erkek
3088 GÖZDE YILMAZ adidasRunners Istanbul 1982 Türkiye Kadın
3089 Fuat Bozak 1960 Türkiye Erkek
3090 Metin Şermikli YÜZBİNKOŞ 1979 Türkiye Erkek
3091 Can Berat Güngör YüzBinKoş 1994 Türkiye Erkek
3092 Oleksii Volosian 1986 Ukrayna Erkek
3093 Kerem Çalkılıç Runformance 1984 Türkiye Erkek
3094 Oktay Bostan Adidas Runers 1981 Türkiye Erkek
3095 Sevde Gökhan Rundamental 1991 Türkiye Kadın
3096 ÖNAY BAYRAM 1977 Türkiye Erkek
3097 ELİF ÇAĞLA TEKİN 1981 Türkiye Kadın
3098 Cihan Türkay KSK One Team 1986 Türkiye Erkek
3099 Cihan Durmaz Adım Adım 1990 Türkiye Erkek
3100 Fuat POYRAZ Adım Adım Bursa 1987 Türkiye Erkek
3101 MEHMET GÜZEL 1994 Türkiye Erkek
3102 Ali Levent Kurtoglu Yuz Bin Kos Spor Klubu 1981 Türkiye Erkek
3103 SONER CAN SEZGÜN ASICS Türkiye 1983 Türkiye Erkek
3104 Candoğan AKKAYA Adım Adım Bursa 1986 Türkiye Erkek
3105 MUSTAFA KARAKUŞ Karşıyaka One Team 1981 Türkiye Erkek
3106 Zeynep Erverdi ASICS Türkiye 1981 Türkiye Kadın
3107 Aysel Yalaç Salomon Team Turkey 1993 Türkiye Kadın
3108 Tayfun Evcil Karsiyaka One Team 1988 Türkiye Erkek
3109 Yaşar Özkan KSK One Team 1988 Türkiye Erkek
3110 Özkan Dağ 1977 Türkiye Erkek
3111 Mykhailo Kostyk 1996 Ukrayna Erkek
3112 Özkan Eryegit 1983 Türkiye Erkek
3113 FATIH YILDIZ ADİDAS RUNNERS İSTANBUL 1984 Türkiye Erkek
3114 Anıl Güçlü Likyalılar Running 1988 Türkiye Erkek
3115 Hüseyin Yıldız Ankyra S.K. 1981 Türkiye Erkek
3116 ZEYNEP CAN ÖZKET 1984 Türkiye Kadın
3117 Ozgur Axaman Yüzbinkoş Spor Kulübü 1979 Türkiye Erkek
3118 Zafer ŞAHİNOĞLU Hareket Grubu 1989 Türkiye Erkek
3119 Murat Ozan Deniz Hareket Grubu 1992 Türkiye Erkek
3120 Orkun Süer Yüz Bin Koş 1975 Türkiye Erkek
3121 Fikret Ermek 1986 Türkiye Erkek
3122 Mehmet Öner Akten Ankyra SK 1978 Türkiye Erkek
3123 Ayla Gokmen Ankyra SK 1984 Türkiye Kadın
3124 halil ibrahim arslan Tria 1970 Türkiye Erkek
3125 Yener Geyik Karşıyaka One Team 1978 Türkiye Erkek
3126 Mete Değer 1968 Türkiye Erkek
3127 Onur Ernalbant FK Running 1980 Türkiye Erkek
3128 Emre YILDIRIM TeamSASFİT 1994 Türkiye Erkek
3130 Mustafa KARAHAN team kronos 1977 Türkiye Erkek
3131 Suna Yılmaz Ankyra SK 1972 Türkiye Kadın
3132 Hakan SARICI 1984 Türkiye Erkek
3133 Tayfun UZUNKAYA İDADİK 1968 Türkiye Erkek
3134 Mesut Öztürk BUKA Bursa Koşu Akademisi 1979 Türkiye Erkek
3135 Murat Ozan İlhan CrossfitBornova 1988 Türkiye Erkek
3136 İlhami Ayber HUNİ İDMAN YURDU 1962 Türkiye Erkek
3137 Efe Korkmaz ferdi 2000 Türkiye Erkek
3138 Eren GÜRSOY TRIA Team 1992 Türkiye Erkek
3140 deniz pehlivanlı 1988 Türkiye Erkek
3141 Tayfun Asker Ankyra SK 1972 Türkiye Erkek
3142 Uğur Ernalbant 1984 Türkiye Erkek
3143 MUSTAFA KÜTÜK FK RUNNING 1977 Türkiye Erkek
3144 özlem örnek bireysel 1988 Türkiye Kadın
3145 Sadık Fatih ÖZDEMİR Stone Men 1974 Türkiye Erkek
3146 Cihan çelebi runformance 1986 Türkiye Erkek
3147 Devrim Başar Turgut Rundamental 1977 Türkiye Erkek
3148 SEVDA ALTUNAL YILDIZ Runformance 1987 Türkiye Kadın
3149 İrem Can AYAZ Runformance 1989 Türkiye Erkek
3150 KEMAL KOL KULÜP YOK 1961 Türkiye Erkek
3152 Kubra Gultekin Yildiz Adidas Runners İstanbul 1990 Türkiye Erkek
3153 MEHMET ALPAR Runformance 1984 Türkiye Erkek
3155 göker erkman Runformance 1977 Türkiye Erkek
3157 ALİ BULUT 1990 Türkiye Erkek
3158 MUSTAFA ÜNAL 1966 Türkiye Erkek
3159 İsa Dal YüzBinKoş 1969 Türkiye Erkek
3160 Kamil Gültepe RUNS.N.ROSES 1985 Türkiye Erkek
3162 Mert Andaç Gökay 1985 Türkiye Erkek
3163 Serkan Şahin Ankyra SK 1982 Türkiye Erkek
3164 Mine Koç Bodrunners 1988 Türkiye Kadın
3165 halis dörtlemez Ankyra SK 1986 Türkiye Erkek
3166 Barış Kaymak Bodrunners 1986 Türkiye Erkek
3167 Nisan Papila Ankarunning 1987 Türkiye Kadın
3168 AHMET ANIL AYDIN 1977 Türkiye Erkek
3169 REMZİ TAKEŞ BODRUNNERS 1981 Türkiye Erkek
3170 Bogachan Beyhan 1989 Türkiye Erkek
3173 Ceren Kocabaş Anadolu Dağcılık 1987 Türkiye Kadın
3174 Serhat Kürklü 1984 Türkiye Erkek
3175 Özgür AK 1980 Türkiye Erkek
3176 A.Orkun Yalım ADIM ADIM 1978 Türkiye Erkek
3177 Gizem SAYGILI 1988 Türkiye Kadın
3178 efe canbay 1991 Türkiye Erkek
3179 Pelin Börcek Ankyra Spor Kulubu 1978 Türkiye Kadın
3180 Ahşan Esen Ankyra SK 1980 Türkiye Kadın
3181 Bülent Bertan Kaya Ankyra 1970 Türkiye Erkek
3182 BORA SEZEN Bluefooted Running 1982 Türkiye Erkek
3183 Aslı Hacaloğlu Team istrunbul 1980 Türkiye Kadın
3184 zafer civelek teamistrunbul 1965 Türkiye Erkek
3185 Pelin Kazanç Adımadım Florya çaylaklar 1986 Türkiye Kadın
3186 Salim Akdaş Team Istrunbul 1978 Türkiye Erkek
3187 Pelin Pelis Ferdi 1979 Türkiye Kadın
3188 Ahmet Özbecetek Team İstrunbul 1967 Türkiye Erkek
3189 özge uzun OnaranAkademi 1991 Türkiye Kadın
3190 Cihan Asrak Yüz Bin Koş spor kulübü 1987 Türkiye Erkek
3191 Yalçın BALCI Adım adım Bursa 1973 Türkiye Erkek
3193 Suat YILDIZ HAREKET GRUBU 1983 Türkiye Erkek
3194 Ahmet Gazi Ayhan Aydın Hareket Grubu 1981 Türkiye Erkek
3195 Seyda Erkahraman Ybk 1968 Türkiye Kadın
3196 Mehmet Kaya DECATHLON 1992 Türkiye Erkek
3197 Omer Rifat Gencal TeamIstrunbul 1969 Türkiye Erkek
3198 Dilek Baytan 1965 Türkiye Kadın
3199 Ahmet Bekiroğlu Hareket Grubu 1990 Türkiye Erkek
3200 emel pinhas Huni İdman Yurdu 1972 Türkiye Kadın
3201 eralp polat Huni İdman Yurdu 1968 Türkiye Erkek
3202 SİNAN ŞENOK RUNNING ACADEMY 1976 Türkiye Erkek
3203 Özgür Kızıloğlu Onaran academy 1974 Türkiye Erkek
3204 tolga ugurel R.E.D Runners 1979 Türkiye Erkek
3205 Ayhan Karadağ RUNS N ROSES 1987 Türkiye Erkek
3206 Tarek Dib 1978 Lübnan Erkek
3208 Cavit Oral 1975 Türkiye Erkek
3209 cenk cankurtaran 1975 Türkiye Erkek
3211 Ali Özen Rundamental 1976 Türkiye Erkek
3212 Mehmet Tugal Team İstrunbul 1971 Türkiye Erkek
3214 Serhat YILDIRIM Team Istrunbul 1972 Türkiye Erkek
3215 Ayça KURAL 1983 Türkiye Kadın
3216 Furkan Kaplan Rundamental 1990 Türkiye Erkek
3217 Yavuz Karaburun 1990 Türkiye Erkek
3218 UGUR SENGUL 1970 Türkiye Erkek
3219 Tugber Yasa Team Istrunbul 1970 Türkiye Erkek
3220 Devrim Güçlü 1973 Türkiye Erkek
3221 Doğan Kaygusuz Kaygusuz Huni 1970 Türkiye Erkek
3222 Türker Tunalı Team Istrunbul 1975 Türkiye Erkek
3223 Ahmet Dara Kilinc RUNFORMANCE 1986 Türkiye Erkek
3224 RIFAT DEMİR FERDİ 1967 Türkiye Erkek
3225 Umut IŞIK KOŞTURAN 1977 Türkiye Erkek
3226 GÖRKEM GÜNDOĞDU R.E.D. RUNNERS 1981 Türkiye Erkek
3227 RAUF ERİŞ 1973 Türkiye Erkek
3228 EFE YAZICI Running Academy 1976 Türkiye Erkek
3229 Umut Adem R.E.D. Runners 1979 Türkiye Erkek
3230 Ahmet Tugay R.E.D. Runners 1973 Türkiye Erkek
3231 Umut Arat Garmin Türkiye 1984 Türkiye Erkek
3232 hakan tugal Garmin Türkiye 1977 Türkiye Erkek
3233 Görkem Yilmaz Karsiyaka One Team 1983 Türkiye Erkek
3234 Alper Bahar Team İstrunbul 1971 Türkiye Erkek
3235 Selma Çetinkaya Türker Adım Adım Bursa 1976 Türkiye Kadın
3240 Tolga ENCÜ İDADİK 1971 Türkiye Erkek
3241 Melis Sökmen Çakıroğlu Team Istrunbul 1980 Türkiye Kadın
3242 Gökmen Zengin 1980 Türkiye Erkek
3243 Ender Bülbül Runformance 1975 Almanya Erkek
3244 Ece Çelik Adidas Runners 1987 Türkiye Kadın
3245 Mehmet Karahasanoğlu 1985 Türkiye Erkek
3246 FUNDA SEYREK Bireysel 1975 Türkiye Kadın
3247 Nail Serkan Şener KSK One Team 1975 Türkiye Erkek
3249 burak şefik 1982 Türkiye Erkek
3251 Ayten Demirtaş İDADİK 1970 Türkiye Kadın
3252 Mustafa DEMİRCİ Bireysel 1959 Türkiye Erkek
3253 esengül kıran İDADİK 1990 Türkiye Kadın
3254 Mehmet ALDIÇ İDADİK 1986 Türkiye Erkek
3255 Özgür Baysöz R.E.D. Runners 1980 Türkiye Erkek
3256 Zübeyde Sivriservi 1975 Türkiye Kadın
3258 ilhan gören Vestel Road Runner 1993 Türkiye Erkek
3259 Fedai MUTLU Vestel RoadRunner 1980 Türkiye Erkek
3260 Aslıcan Kılıç Vestel RoadRunner 1993 Türkiye Kadın
3261 Sezer Caynak Vestel Road Runner 1987 Türkiye Erkek
3262 Erkut Güren Vestel Road Runner 1994 Türkiye Erkek
3263 alper sarıarslan Vestel Road Runner 1981 Türkiye Erkek
3264 SEZGİN FİLİZ Vestel Road Runner 1981 Türkiye Erkek
3265 Gökhan İşler Vestel Road Runner 1973 Türkiye Erkek
3266 Berna Gücün Gencer Vestel Road Runner 1980 Türkiye Kadın
3267 onur doğru vestel roadruners 1981 Türkiye Erkek
3270 Zeynep Colak 1984 Türkiye Kadın
3271 Ebru GUVEN 1984 Türkiye Erkek
3272 Meriç Aşer Kırıkkale koşuyor 1987 Türkiye Erkek
3273 Mert Ağan Babaeski Triatlon 1979 Türkiye Erkek
3274 ekin polat Onaran Academy 1982 Türkiye Kadın
3276 Mehmet Koçdemir 1971 Türkiye Erkek
3279 Adil İlker Güven Ankaruning 1979 Türkiye Erkek
3280 Sinan Cin 1979 Türkiye Erkek
3281 Murat Bacak Ege Maraton 1979 Türkiye Erkek
3282 MURAT YORGANCI BİREYSEL 1978 Türkiye Erkek
3283 Serhat Köklüer Sarıyer Short Trail 1989 Türkiye Erkek
3284 Ayça Arslan 1978 Türkiye Kadın
3285 Kerim Fevzi Karaoğul 1976 Türkiye Erkek
3286 Ozan Şimşek İdadik 1981 Türkiye Erkek
3287 Çağrı Güven İDADİK 1983 Türkiye Erkek
3288 Erkan Yallıoğlu Adım Adım Antalya 1978 Türkiye Erkek
3289 EFE YALIM 1999 Türkiye Erkek
3290 Haluk Ekin Çığ 1975 Türkiye Erkek
3291 Çağla Arundar 1976 Türkiye Kadın
3292 IBRAHIM COMERT 1980 Türkiye Erkek
3293 Taylan Özgür Eker Bireysel 1982 Türkiye Erkek
3294 Ümit Zengin 1984 Türkiye Erkek
3295 Dilek Özgürel TeamBlue 1978 Türkiye Kadın
3296 Ozge Araz 1980 Türkiye Kadın
3297 Zeynep Ediz Ferdi 1974 Türkiye Kadın
3298 DAMLA SONAT 1979 Türkiye Kadın
3299 Talat AK 1976 Türkiye Erkek
3300 yako ibrahimof İstrunbul 1958 Türkiye Erkek
3301 İlkin Erkorkut Alikev Runners 1979 Türkiye Erkek
3302 SEVGİ VESKE KOCABAŞ Bireysel 1963 Türkiye Kadın
3303 ibrahim gökhan ekşioğlu Buddies34 1980 Türkiye Erkek
3304 Burcu Girit 1982 Türkiye Kadın
3305 Selen Eryüce 1974 Türkiye Kadın
3306 Albert Nahmiyas Team İstrunbul 1966 Türkiye Erkek
3307 ismail aykut ADIM ADIM ANTALYA 1986 Türkiye Erkek
3308 Ayşegül Yoltaş Yoltaş R.e.d. Runners 1982 Türkiye Kadın
3309 selma yıldız 1980 Türkiye Kadın
3310 Kemal Kadir ÖZKARAKAŞ Red Team 1984 Türkiye Erkek
3312 Muammer Nihal Sürmeli Beşiktaş 1984 Türkiye Kadın
3313 Özlem ARMAĞAN R.E.D Runners 1980 Türkiye Kadın
3314 Ayşegül YILMAZ A. V Run 1977 Türkiye Kadın
3315 İrem Görmüş Tria Triatlon 1986 Türkiye Kadın
3316 Abdülkadir Topkaraoğlu 1989 Türkiye Erkek
3317 Yıldırım Ulusoy Team Istrunbul 1974 Türkiye Erkek
3318 Burcu Simsir Sarialp Ankyra Spor Kulübü 1986 Türkiye Kadın
3319 Osman Cebi Crossmancabi 1985 Türkiye Erkek
3320 FATIH YILDIZLI R.E.D RUNNERS 1978 Türkiye Erkek
3321 Demet Çınar Kaş Koş 1969 Türkiye Kadın
3322 Koray Kinson Yok 1978 Türkiye Erkek
3323 VEDAT YILMAZ 1975 Türkiye Erkek
3324 Ali Polat 1976 Türkiye Erkek
3325 Erdem Musaoğlu Vestel Road Runner 1985 Türkiye Erkek
3327 Aylin Kılıç 1974 Türkiye Kadın
3329 MEHMET SELCUK ERGİN OKURYAZARGEZER 1984 Türkiye Erkek
3330 Murat Güneli GNL TRAINING 1986 Türkiye Erkek
3331 serhat kırali BJK 1980 Türkiye Erkek
3332 Hacer Uslu Gaziemir belediyesi kadınlar atletizm takımı 1980 Türkiye Kadın
3333 Yeşim Elmas DAG 1984 Türkiye Kadın
3335 ERDOĞAN URAL SUALTI SPORLARI DERNEGI 1963 Türkiye Erkek
3336 Savaş İlhan Aydos537 1974 Türkiye Erkek
3337 Kural Koray KULBAY Runs N. Roses 1985 Türkiye Erkek
3338 Burcu Özhan Running Academy 1981 Türkiye Kadın
3339 cengiz HACIBEYOĞLU Aydos Kartalları 1963 Türkiye Erkek
3340 AHMET ALPARSLAN BAYRAM 1979 Türkiye Erkek
3341 Özlem Yıldız Karşıyaka one team 1990 Türkiye Kadın
3342 Elena Töreli Ferdi 1982 Türkiye Kadın
3344 ibrahim somalı 1955 Türkiye Erkek
3345 Yaprak Aydan 21 Çelik Kadın 1976 Türkiye Kadın
3347 ulaş budak 1991 Türkiye Erkek
3348 Saltuk Erdemli 1974 Türkiye Erkek
3349 Gökmen Aras Red Runners 1976 Türkiye Erkek
3350 İbrahim Eravcı Ankara Orienteering SK 1973 Türkiye Erkek
3351 Erol Dinneden Redteam 1975 Türkiye Erkek
3352 Tamer Kurt Redteam 1971 Türkiye Erkek
3353 Ali Koç 1978 Türkiye Erkek
3354 NİHAL ÇELİK 1980 Türkiye Kadın
3355 Pelin Çelik Galatasaray 1972 Türkiye Kadın
3356 ayse aydogan 1977 Türkiye Kadın
3357 Bahar Atamer Galatasaray master yüzme 1974 Türkiye Kadın
3358 Utku İnan Gybt Tri 1980 Türkiye Erkek
3359 Osman Zengin 1974 Türkiye Erkek
3361 Ahmet TARAKÇI abelatpelat 1975 Türkiye Erkek
3362 Tevhide Kocak 1981 Türkiye Kadın
3363 arif yazıcı YAZICI ANADAK 1980 Türkiye Erkek
3364 BATUHAN KÜRDEŞOĞLI YEŞİLYURT RUNNERS 1994 Türkiye Erkek
3365 Efe Erdem 1994 Türkiye Erkek
3367 Erhan Kurt Garanti Yatırım 1977 Türkiye Erkek
3369 Meltem Aydın BiKosuAdana 1972 Türkiye Kadın
3370 cumhur amasyalı 1973 Türkiye Erkek
3371 Büşra Cinel Bireysel 1992 Türkiye Kadın
3372 Baran Nalbantoğlu Rundamental 1990 Türkiye Erkek
3373 Salih Barisik Yakamoz Spor kulübü 1972 Türkiye Erkek
3374 Ayşegül Gümüş Ankara Masterlari Atletizm Spor kulübü 1962 Türkiye Kadın
3375 AKIN DAĞ 1981 Türkiye Erkek
3376 BURAK ÜÇOK 1984 Türkiye Erkek
3377 cihan boztarla bireysel 1982 Türkiye Erkek
3378 Yahya Kemal Karaca 1969 Türkiye Erkek
3379 ümit yavuz Bireysel 1980 Türkiye Erkek
3380 MAHMUT AKKUS 1984 Türkiye Erkek
3381 Burak Davran 1987 Türkiye Erkek
3382 Abdullah Er Hazır Mısın ? 1981 Türkiye Erkek
3383 Süleyman Borlu 1983 Türkiye Erkek
3384 Celal Sönmez 1975 Türkiye Erkek
3385 HASAN KASAPOĞLU BİREYSEL 1983 Türkiye Erkek
3386 ARİF BABACAN Trimetheus Ankara Triatlon KulübüSpor K 1982 Türkiye Erkek
3387 Bahadır Keskin Atar Yemez Spor 1972 Türkiye Erkek
3388 Hüseyin Yaman Pamukcu Crossfit Backstreet 1980 Türkiye Erkek
3389 VOLKAN BAYKUT 1983 Türkiye Erkek
3390 Devrim Kaypak 1977 Türkiye Erkek
3391 ahmet göçmez 1970 Türkiye Erkek
3392 Elif Bilir Rundamental 1992 Türkiye Kadın
3393 RAHMİ AYDOĞMUŞ 1989 Türkiye Erkek
3394 İsmail Akyol Kolejliler Koşuyor 1976 Türkiye Erkek
3395 Melih Özbey FK Running 1977 Türkiye Erkek
3396 ahmet babur Kervan Peyzaj & Anke Mimarlık 1976 Türkiye Erkek
3397 Julide ARSLAN Runformance 1976 Türkiye Kadın
3398 Çiğdem Kalaycıoğlu Rossist 1976 Türkiye Kadın
3399 BARIŞ TUNCABOYLU 1974 Türkiye Erkek
3400 HANDE COŞKUN KOLEJLİLER KOŞUYOR 1979 Türkiye Kadın
3401 SERKAN YALIZ Kolejliler Koşuyor 1976 Türkiye Erkek
3403 Çağrı Ünal ankarunning 1985 Türkiye Erkek
3404 EMİNE BAŞARIR ÜNAL ANKARUNNİNG 1983 Türkiye Kadın
3405 Sinem Özmen ankarunning 1981 Türkiye Kadın
3406 Fatma Ovacik sevik ankarunning 1975 Türkiye Kadın
3407 Fatih Kaya AllRunners 1985 Türkiye Erkek
3408 Gökhan Genişyürek ankarunning 1983 Türkiye Erkek
3409 Emre Özdil Ankarunning 1986 Türkiye Erkek
3410 Serkan Yılmaz 1980 Türkiye Erkek
3411 Gözde Uyanık Ankarunning 1993 Türkiye Kadın
3412 Yiğitcan Seçerdin ankarunning 1993 Türkiye Erkek
3413 İSMAİL VATAN TAŞKIN 1985 Türkiye Erkek
3414 Beyza Güzel Run Urban 1994 Türkiye Kadın
3415 Yıldırım Osman Runformance 1992 Türkiye Erkek
3416 ali şahin 3215 1967 Türkiye Erkek
3417 Berkan Gören 1983 Türkiye Kadın
3418 Egor Volkov Greensight Run 1984 Rusya Erkek
3419 Onur Murat İnal Ominal 1982 Türkiye Erkek
3420 Gölge Kapkın 1978 Türkiye Kadın
3421 Cihan Akbaba Runformance 1988 Türkiye Erkek
3422 Barış Ünüvar 1982 Türkiye Erkek
3423 Bahadir Cavcar Odtumist 1982 Türkiye Erkek
3424 Engin AYAN Ankara Anıttepe 1976 Türkiye Erkek
3425 yeşim yeşiltaç 1987 Türkiye Kadın
3426 ABDULLAH KAPTAN FK RUNNING 1983 Türkiye Erkek
3427 Elif Dal Ankarunning 1990 Türkiye Kadın
3428 Abdullah Özdemir Kuzey Geyikleri DSK 1988 Türkiye Erkek
3429 Okan Ural Ural SUALTI SPORLARI DERNEGI 1967 Türkiye Erkek
3430 Kadir Orak Bold Union 1992 Türkiye Erkek
3431 Mert Çetin Fahreneit98.6 1990 Türkiye Erkek
3432 Seyit Sönmez 84 PFR 1979 Türkiye Erkek
3433 SEDEF KARLIKLI KARLIKLI İSTRUNBUL 1974 Türkiye Kadın
3434 Onur Günduru Voltron 1980 Türkiye Erkek
3435 ADEM GÜNDÜZ GEBZE DOĞA SPORLARI VE DAĞCILIK 1968 Türkiye Erkek
3436 Faruk Değirmenci istanbul masterleri 1964 Türkiye Erkek
3437 burcu aslanağı Maratonist 1976 Türkiye Kadın
3438 Elia Peso Team İstrunbul 1958 Türkiye Erkek
3439 Mehmet Masum Karaaslan Adım Adım İzmir 1976 Türkiye Erkek
3440 Mehmet Oral Adım Adım İzmir 1964 Türkiye Erkek
3441 Meral Çağlar Adım Adım İzmir 1978 Türkiye Kadın
3442 VEDAT KALFA ADIM ADIM İZMİR 1974 Türkiye Erkek
3443 Melih NAL ADIM ADIM İZMİR 1976 Türkiye Erkek
3444 UĞUR TAYLAN ADIM ADIM İZMİR 1987 Türkiye Erkek
3445 Aykut Ceylan Adım Adım İzmir 1990 Türkiye Erkek
3446 Fevzi Uzgişi Adım Adım İzmir 1973 Türkiye Erkek
3447 Bayram Akdoğan bireysel 1990 Türkiye Erkek
3448 Leyla Punar 1984 Türkiye Kadın
3449 Ayça Çömlekçiler Battal Brothers 1972 Türkiye Kadın
3450 TEVFİK CAN DUVA ALLRUNNERS 1992 Türkiye Erkek
3451 Melike Özdemir 1998 Türkiye Kadın
3452 Mahsa Meykhosh Persian Trail Runners 1992 İran Kadın
3453 Levent Özsarı Tria triatlon team 1975 Türkiye Erkek
3454 Adem GÜL TAKIM 1974 Türkiye Erkek
3455 Can Ayhan Adım Adım İzmir 1982 Türkiye Erkek
3456 HAYDAR İLK FK RUNNING 1976 Türkiye Erkek
3457 FATİH KAVAL 1979 Türkiye Erkek
3458 ESİN YILDIZ ANKARUNNING 1986 Türkiye Kadın
3459 HACI BURAK KARAMIK FK Running 1987 Türkiye Erkek
3460 Zeynep Meltem BAŞ Aydos537 1977 Türkiye Kadın
3461 Turgut BAŞ Aydos537 1975 Türkiye Erkek
3462 alpay dede Aydis537 1973 Türkiye Erkek
3463 İhsan Dora Üner ZirvedekileR 1983 Türkiye Erkek
3464 Tuğba Süslü 1985 Türkiye Kadın
3465 Haldun Serhat ARGIN 1981 Türkiye Erkek
3466 Mehmet Büyükçapar Rundamental 1986 Türkiye Erkek
3467 Hanife Ebru DÖNMEZ Kanser Savaşçıları Derneği 1985 Türkiye Kadın
3468 Sadik Ali EREN 1986 Türkiye Erkek
3469 Mustafa Engin Emekli 1984 Türkiye Erkek
3470 Kübra Yüksel Ankarunning 1986 Türkiye Kadın
3471 Serdar Özer Voltron 1980 Türkiye Erkek
3472 Sirac Akbas 1983 Türkiye Erkek
3473 Lütfü Özgür Koyuncu BROS 1976 Türkiye Erkek
3474 SEMİH ÇAKIR Ankarunning 1989 Türkiye Erkek
3475 CEMİL TÜRKERİ ZİRVEDEKİLER 1977 Türkiye Erkek
3476 Muhammed Topkara 42 Akademi - AllrunnerS 1993 Türkiye Erkek
3477 Savaş TAŞKIN FK RUNNİNG 1974 Türkiye Erkek
3478 Candan Duran ADIM ADIM İZMİR 1979 Türkiye Kadın
3479 Mustafa Bleda İDRİSOĞLU 1987 Türkiye Erkek
3480 Devran Tulunay Tria Triathlon Team 1983 Türkiye Erkek
3481 Emrah Altay Karadeniz 1991 Türkiye Erkek
3482 Simay Ateş Rundamental 1998 Türkiye Kadın
3483 Mehmet Gürsel YEĞEN Rundamental 1989 Türkiye Erkek
3484 HAKAN TABANLI 1978 Türkiye Erkek
3485 özün karaahmetoğlu ankarunning 1988 Türkiye Erkek
3486 seda öztürk 1988 Türkiye Kadın
3487 Serkan TURHAN 1977 Türkiye Erkek
3488 Erkan Karataş 1989 Türkiye Erkek
3489 Serhat Çulhalık Zirvedekiler 1986 Türkiye Erkek
3490 Hüseyin Cavlı Ayvalık Koşu Kuvvetleri 1982 Türkiye Erkek
3491 BİLGE CILVARLIOĞLU FK RUNNING 1989 Türkiye Kadın
3492 ÖNER ELİRİ FK RUNNING 1981 Türkiye Erkek
3493 Cem Gürcan Hümak 1976 Türkiye Erkek
3494 Emrah Dirmit Hümak 1986 Türkiye Erkek
3495 şahap dede FK RUNNING 1983 Türkiye Erkek
3496 Ferhat Geçili Ayvalık Koşu Kuvvetleri 1982 Türkiye Erkek
3497 Pınar Özkurt Runarchy 1995 Türkiye Kadın
3498 Yiğit Yaba ZirvedekileR 1988 Türkiye Erkek
3499 Yüksel Ersin AYAR AYVALIK KOŞU KUVVETLERİ 1963 Türkiye Erkek
3500 Faysal Nalbantoğlu Karşıyaka One Team 1983 Türkiye Erkek
3501 Burcu Cetinkaya 1981 Türkiye Kadın
3502 Kamile Kamaç Zirvedekiler 1988 Türkiye Kadın
3503 Emre Koyuncu BROS 1979 Türkiye Erkek
3504 Hakan Özkan 1974 Türkiye Erkek
3505 Taha Oğuz Emek akademi 1995 Türkiye Erkek
3506 Emre Altınova adidas Runners 1986 Türkiye Erkek
3507 Lütfi Postalcı Huni İdman Yurdu 1966 Türkiye Erkek
3508 Tuğrul Birtek 1993 Türkiye Erkek
3509 Elif Ayata Yıkıklar 1996 Türkiye Kadın
3510 cem rozental 1976 Türkiye Erkek
3511 Senem Gülden Tyson Boxing Club 1976 Türkiye Kadın
3512 patricia Ünan Adım Adım/Runformance 1965 Türkiye Kadın
3513 Ezgi Kar FK RUNNING 1990 Türkiye Kadın
3514 Melih Önyer HERKOŞULDA 1980 Türkiye Erkek
3515 Erçin Baysal Herkoşulda 1972 Türkiye Erkek
3516 Dilara Özkan Adım Adım Florya Çaylaklar 1993 Türkiye Kadın
3517 Anıl Demir 1987 Türkiye Erkek
3518 Ceren Eker Güven Tria Team 1981 Türkiye Kadın
3519 Mehmet Zor Tria Team 1981 Türkiye Erkek
3520 Ali Obuz 1978 Türkiye Erkek
3521 Umut Erdal 1990 Türkiye Erkek
3522 Murat Boztaş Onaran Academy 1975 Türkiye Erkek
3523 FURKAN KARAPIÇAK 1995 Türkiye Erkek
3524 Ahmet Hamdi Basar TRİA 1985 Türkiye Erkek
3525 Seçkin Eren Tria Triathlon Team 1982 Türkiye Erkek
3526 Hüdai Altınkaymak Triateam 1981 Türkiye Kadın
3527 CANER GÜRCANER TRİA TRİATLON 1986 Türkiye Erkek