CP TOPLAM MESAFE
(KM)
DİGER İSTASYONA MESAFE
(KM)
ZAMAN SINIRI
(SAAT)
İMKANLAR
START Yeşilyurt - 15.6 00:00
CP1 Adatepe 15.6 13.95 03:00
CP2 Doyran 29.55 7.1 05:30
FINISH Altınoluk 36.65 - 07:00

PROGRAM

27 Kasım 2020 Cuma

12:00 - 24:00 Hazırlanan kayıt alanında Yarış kitlerinin dağıtılmaya başlanması

17:00 - 18:00 Makarna partisi

18:30 Yarış Brifingi ( İda Ultra - İda Half Ultra )

19:00 Yarış Brifingi ( Run Zeus - Köy Koşusu )

12:00 - 20:00 Fuar alanı ziyaret saatleri

28 Kasım 2020 Cumartesi

05:30 - 06:00 İda Ultra ve İda Half Ultra geç yarış kiti dağıtımı

06:00 İda Ultra ve İda Half Ultra yarışmacıları Yeşilyurt köyü start alanına transfer

07:00 İda Ultra ve İda Half Ultra başlangıcı Yeşilyurt Meydan

07:00 - 08:00 Run Zeus Geç yarış kiti dağıtımı

08:00 Run Zeus yarışmacıları Yeşilyurt start alanına transfer

08:00 - 10:00 15 K Köy koşusu Geç yarış kiti dağıtımı

09:00 Run Zeus Yarış Başlangıcı

10:00 15 K Köy Koşusu Yeşilyurt Start alanına transfer

11:00 15 K Köy Koşusu Başlangıç

14:00 15 K Köy Koşusu Yarış sonu

16:00 Run Zeus Yarış Sonu

20:00 İda Half Ultra Yarış Sonu

29 Kasım Pazar 06:00 İda Ultra Yarış Sonu

29 Kasım 2019 Pazar

10:00 Ödül töreni

*** İda Ultra, İda Half Ultra, Run Zeus ve Köy Koşusu ödül töreni 29 Kasım Pazar günü yapılacaktır.

GENEL BİLGİLER VE KURALLAR

1. Run Zeus Genel Bilgi

Run Zeus mitolojideki ismiyle İda Mountains ( Kaz Dağları ) içerisinde düzenlenen, Edremit körfezinin büyüleyici manzarası eşliğinde, zeytin bahçeleri arasında koşulan bir kış patika koşusu yarışıdır.
Parkur 26Km uzunluğunda ve 1640 m+ irtifa kazanımına sahiptir. 28 Kasım 2020 Cumartesi saat 09.00 da Yeşilyurt Meydan’dan başlar. 7 saat içerisinde parkurun tamamlanması gerekmektedir. Yarışmacılar kısmi yeterlilik esasına göre yarışmaya katılacaklardır.

2. Katılım Şartları

Yarışma 18 yaşından gün almış her sporcuya açıktır. Sporcular, son 6 ay içerisinde alınmış koşu yapmasında sakınca yoktur yazılı bir sağlık raporu ( Özel Hastane, Devlet Hastanesi, Sağlık ocağından alınan raporlar geçerlidir.) veya geçerli bir Federasyondan çıkartılan vizesi geçerli sporcu lisansı ile yarışmaya katılabilirsiniz. ( Atletizm, Triathlon, Bisiklet, Dağcılık Federasyonları) Her ülkenin kendi lisansı kabul edilecektir.

3. Kayıt

...

a) Kayıt şekli

Koşuya sadece kayıtlı koşucular katılabilir. Kayıtlar www.idaultra.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Son kayıt tarihi 16 Kasım 2020 saat 17:00'dir.
Parkur değişiklikleri için son tarih 16 Kasım 2020 saat 17:00'dir. Katılımcı limitine ulaşılmış olan parkura geçiş yapılamaz.
Maksimum katılımcı sayısı 500 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kayıtlar bu limite ulaşıldığında son kayıt tarihi beklenmeden kapatılacaktır.
Yapılan her kayıt kişiye özeldir. Kayıt devrine veya bir katılımcı yerine başka birisinin koşmasına izin verilmeyecektir.

b) Kayıt ücreti

Kayıt ücretleri;

 • İadesiz kayıt ücreti: 250 TL.
 • İade edilebilir kayıt ücreti: 300 TL (1 Ekim 2020 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam ücret iade edilir).
 • 1 Ekim 2020 tarihinden sonra kayıt ücreti: 300 TL (İadesiz).

Koşuya katılmak için kayıt ücretinin kayıt esnasında Visa veya MasterCard kredi kartı ile ödenmiş olması gerekmektedir. Kesin kayıt listesinin oluşturulmasında kayıt ücretini ödemiş olan katılımcılar dikkate alınacaktır. Organizasyon belli koşullarda kayıt ücretinde indirim yapma hakkına sahiptir.
Kayıt ücreti aşağıda listelenmiş olan maddeleri kapsamaktadır:

 • Göğüs numarası
 • Zaman ölçümü
 • Koşu tişörtü
 • Parkur boyunca ara noktalarda yiyecek ve içecek desteği
 • Koşu öncesi makarna partisi (Açılış Yemeği)
 • Koşuyu başarı ile bitiren katılımcılar için bitiren madalyası
 • Bilgi Masası
 • Start Noktasına Güre’den transfer
 • Finish Noktalarından Güre’ye transfer

c) Kayıt iptali ve iade

İade edilebilir kayıt ücreti ile kayıt yaptırmış olan katılımcıların ücretleri 1 Ekim 2020 tarihine kadar iptal edildiği takdirde kayıt ücreti bir ay içerisinde geri iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde kayıt ücreti iade edilmeyecektir.
Kayıt iptal taleplerinin yazılı olarak ida@rossist.com adresine bildirilmesi gerekmektedir.
Katılımcı tarafından ne şekilde ödeme yapıldıysa aynı şekilde katılımcıya iade edilir. Ödeme katılımcı tarafından banka havalesi ile yapılmış ise iade katılımcının aynı banka hesabına ya da ödeme katılımcı tarafından kredi kartı ile yapılmış ise iade katılımcının aynı kredi kartına yapılacaktır.
Mücbir sebepler veya benzeri durumlarda organizasyonun kontrolü dışındaki sebeplerden dolayı koşu durdurulur veya iptal edilirse kayıt ücreti iade edilmez.
Son kayıt gününden önce talep edilen değişikliklerde:
-Daha ucuz parkura geçişlerde ücret iadesi yapılmaz.
-Daha yüksek ücretli parkura geçişlerde fark eklenir.

4. Koşu Paketinin Teslimi

Katılımcıların göğüs numarası ve diğer malzemeleri içeren koşu paketlerini aşağıda belirtilen tarih ve saatlerde Güre’de yer alan "Yarış Ofisi"nden gerekli evraklar ile birlikte teslim almaları gerekmektedir. Yarış ofisinin konumuna haritalar adresinden ulaşabilirsiniz.

 • 27 Kasım 2020, Cuma: 12:00 - 24:00 arası.
 • 28 Kasım 2020, Cumartesi : 05:00 - 07:45 arası

5. Koşu Startı

Katılımcıların 28 Kasım 2020 tarihinde en geç saat 08:30'da (koşunun başlangıcından 30 dk önce) Yeşilyurt kent merkezinde yer alan başlangıç alanında olmaları gerekmektedir. Koşu saat 09:00'de başlar.

Dropbag teslimleri 27 Kasım Cuma 24.00’a kadar ve 28 Kasım 07.45 e kadar kayıt masasına yapılmalıdır.

6. Koşu Parkuru Bilgileri

Run Zeus toplam 36 km uzunluğunda ve 1640+ m tırmanış içeren aşağıdaki güzergahı takip etmektedir:
Yeşilyurt, Adatepe, Narlı, Doyran, Altınoluk
Koşunun tamamına yakını patika ve orman yollarında geçmektedir. Toplam 3 km asfalt bulunmaktadır. Katılımcıların bu tür zeminlerde koşu deneyimine sahip olmaları gerekmektedir.
Koşu güzergahı gece de görülebilen parlak bantlar ve diğer yöntemler ile işaretlenecektir. Belirlenmiş olan güzergahın dışına çıkmak ve kestirme yol kullanmak diskalifiye sebebidir.

7. Ara Noktalar ve Zaman Limitleri

Run Zeus güzergahı üzerinde 2 adet ara nokta bulunmaktadır. Bu ara noktalarda zaman tutulacak, ayrıca farklı seviyelerde yiyecek ve içecek imkânı sağlanacaktır. Her bir ara nokta için aşağıda listelenmiş olan zaman limitleri belirlenmiştir. Zaman limitinden sonra ara noktaya varmış olan katılımcıların koşuya devam etmelerine izin verilmeyecektir.

CP TOPLAM MESAFE
(KM)
DİGER İSTASYONA MESAFE
(KM)
ZAMAN SINIRI
(SAAT)
İMKANLAR
START Yeşilyurt - 15.6 00:00
CP1 Adatepe 15.6 13.95 03:00
CP2 Doyran 29.55 7.1 05:30
FINISH Altınoluk 36.65 - 07:00

Her bir ara noktadan ayrılırken katılımcılar bir sonraki noktaya kadar kendilerine yetecek içecek ve yiyeceğe sahip olmalıdırlar. Ara noktalarda bulunacak yiyecek ve içecekler sadece katılımcıların kullanımı içindir. Çöpler yine buralarda bulunacak çöp bidonlarına atılmalıdır.
Ara noktalarda organizasyon tarafından belirlenmiş olan alanlarda katılımcılar 3. şahıslardan destek alabilirler. Destekçiler, ara noktaların 200 m. öncesinden 200 m. sonrasına kadar katılımcıya yanında koşarak eşlik edebilirler. Ara noktalar haricinde destek almak yasaktır. Destek aldığı belirlenen sporcu ispat edildiği taktirde diskalifiye olacaktır.
Ara noktalarda koşudan kendi isteğiyle çekilen, zaman limitine takılan veya sakatlık nedeniyle devam edemeyen katılımcılar servisler ile bitiş alanına ulaştırılacaktır. İki ara nokta arasında koşudan çekilen katılımcılar en kısa sürede acil telefon numarası olan +90 555 576 53 66'dan organizasyona haber vermeli ve en yakın ara noktaya veya bitiş alanına geri dönmelidirler.
RUZ Katılımcılarına verilecek olan Dropbagler finish noktası olan Altınoluk’ta göğüs numaralarını gösteren yarışmacılara yarış sonunda teslim edilecektir.
Başıboş veya çanta teslim bölgesi haricinde başka bir yerde bırakılmış olan çantalardan organizasyon sorumlu değildir.

8. Transfer

Yarışın başlangıç Noktası Küçükkuyu’da bulunan Yeşilyurt köyüdür. Yarış merkezi olan Edremit Güre kasabasından Yeşilyurt’a 28 Kasım 2020 Cuma saat 08.00 da transfer yapılacaktır. Transfer araçları yolda sporcu almayacaklardır. Kendi imkanları ile start noktasına geçen sporcular için finish noktasından Yeşilyurt’a 2. Kez transfer yapılamamaktadır.

9. Çevre Duyarlılığı

Koşunun yapılacağı lokasyon olan Kaz Dağları dünyanın en büyük oksijen kaynaklarından bir tanesi konumundadır. Endemik bitki türleri fazlalığı, zeytin bahçeleri ve dereleriyle son derece korunan bu bölgede katılımcıların çöplerini en yakın kontrol noktasına kadar yanlarında taşımaları gerekmektedir. Çöp attığı ispat edilen sporcu diskalifiye edilir. Çöp miktarını azaltabilmek için ara noktalarda plastik bardak bulunmayacaktır. Her katılımcının kendi bardak veya su kabını taşıması gerekmektedir.

10. Güvenlik ve Sağlık

Organizasyon, kötü hava koşulları oluşması durumunda (örn. Şiddetli yağmur, yoğun sis, fırtına, aşırı kar yağışı vb) katılımcıları tehlikeye atmamak ve sağlıklı koşullarda koşmalarına olanak sağlamak amacıyla koşuyu durdurma, kısaltma veya iptal etmeyi de içerebilecek değişikleri yapma hakkına sahiptir. Bu tür değişiklikler olduğu taktirde koşu öncesinde veya koşu sırasında ara noktalarda katılımcılara bildirilecektir. Katılımcılar verilen kararlara uymakla yükümlüdür.
Yerleri koşu öncesinde duyurulmak kaydıyla, koşu boyunca önemli ara noktalarda ve organizasyonun gerekli gördüğü yerlerde sağlık ekipleri ve/veya ambulans bulunacaktır. Sağlık ekipleri gerekli gördükleri takdirde katılımcıları sağlık kontrolünden geçirebilir ve koşmaya engel veya sağlık açısından riskli bir durum olduğuna kanaat getirdiklerinde ilgili katılımcıların koşuya devam etmesini engelleyebilir. Katılımcılar verilen kararlara uymakla yükümlüdür.

11. Zorunlu Malzemeler

Koşu boyunca katılımcıların aşağıdaki listede yer alan malzemeleri yanlarında bulundurmaları zorunludur:

 • Toplamda en az bir litre kapasiteli su kabı (su torbası, şişe, matara vb.)
 • Görülür biçimde vücuda iliştirilmiş göğüs numarası
 • Cep telefonu (organizasyon ve acil durum telefon numaraları kayıtlı olmalıdır)
 • Acil durum battaniyesi (alüminyum)
 • Düdük
 • Yağmurluk
 • Uzun kollu iç giysi
 • Bere veya buff
 • Bardak (ara noktalarda plastik bardak bulunmayacaktır)
 • Eldiven
 • Zamanlama çipi (Organizasyon tarafından verilecektir.)

Bu malzemeler göğüs numarası teslim edilirken ve koşu sırasında herhangi bir noktada kontrol edilebilir. Kontrol sonucunda zorunlu malzemelerden herhangi birisine sahip olmadığı belirlenen katılımcı diskalifiye edilecek ve koşuya devam etmesine izin verilmeyecektir.
Yukarıdaki listeye ek olarak, aşağıdaki malzemelerin de bulundurulması önerilir:

 • Yiyecek (örn. enerji jelleri veya barları)
 • Elastik bandaj
 • Tozluk
 • Baton
 • Patika Koşusu Ayakkabısı

*** Baton ile koşan katılımcıların koşu boyunca batonlarını yanlarında taşımaları gerekmektedir, herhangi bir noktada batonlarını bırakamazlar. Baton bırakma 30 Dakika zaman cezası gerektirir.

12. Diskalifikasyon ve Zaman Cezaları

Aşağıda listelenmiş olan davranışlar doğrudan diskalifiye sebebidir:

 • Herhangi bir ara noktadan geçmemek.
 • Kestirme yol veya taşıt kullanmak.
 • Ara noktalar haricinde destek almak
 • Yardıma ihtiyacı olan bir katılımcıyı yalnız başına bırakmak ve yardım etmemek.
 • Doğal ortamı tahrip etmek veya çöp atmak.
 • Sağlık personeli tarafından kontrol edilmeyi reddetmek.
 • Sağlık personeli veya organizasyon tarafından verilen kararlara (örn. yarışa devam etmeme) uymamak.
 • Zorunlu malzemeleri bulundurmamak veya organizasyon tarafından kontrol edilmelerini reddetmek.
 • Sağlık durumu elverişli olmayan yarışmacı hakem kararına istinaden yarıştan çıkartılabilir.
 • Yürüyüş batonu ile yarışa başlayan yarışmacı kontrol noktasında batonu bırakamaz. Bırakıldığı takdirde zaman cezası ile cezalandırılır. 30 DAKİKA
 • İşaretli parkurların dışına çıkılması veya 300 metreden fazla kestirme yapmak zaman cezası gerektirir. 1 SAAT
 • Diğer yarışmacılara yarış öncesi veya yarış içerisinde saygısızlık yapmak zaman cezası gerektirir. 1 SAAT
 • Belirtilen zorunlu malzemeleri eksik olan yarışmacılar kesinlikle yarışa dâhil edilmeyecektir.
 • Dışarıdan destek almak eşyalarını yarış harici birisine taşıtmak önce 30 Dakika zaman cezası ile uyarılır ikincisi tekrarlandığında diskalifiye edilir.
 • Kontrol noktasının 200 metre ön ve arkasında yiyecek desteği alınabilir.
 • Konu ile ilgili itiraz yapılacaksa belgelendirme yapılması, tarafımıza ida@rossist.com adresinden mail ile şikâyette bulunulması gerekmektedir. (Fotoğraf, Video Kayıt vb.)
 • Diskalifiye edilen koşucuların koşuya devam etmesine izin verilmez.

13. Sonuçlar

Koşu sırasında kısmi ve sonrasında kesin sonuçlar www.idaultra.com internet sitesinden yayınlanacaktır. Sonuçlar aşağıdaki kategoriler üzerinden değerlendirilecektir. Genelde dereceye giren kategoride değerlendirilmez.

 • Erkek/Kadın Genel Klasman
 • Erkek/Kadın 40- (1981 – 28 Kasım 2002 doğumlular)
 • Erkek/Kadın 40+ (1971 - 1980)
 • Erkek/Kadın 50+ (1960 ve aşağısı)

14. Ödüller

Run Zeus Maraton herhangi bir maddi ödül vermemektedir. Koşuyu başarıyla bitirmiş olan her katılımcıya bitirme madalyası hediye edilecektir.
Koşu sonunda plaket ve maddi olmayan ödüller verilecek olan kategoriler aşağıdaki gibidir.

 • Erkek Genel Klasman
 • Kadın Genel Klasman

Ödül töreni 29 Kasım 2020 Pazar günü saat 10:00'de Güre’de yapılacaktır.

15. Görsel Materyal Kullanımı

Kayıtlı katılımcılar etkinlik boyunca çekilmiş olan fotoğraf ve videolarının organizasyon tarafından tanıtım amaçlı kullanılmasına izin vermiş sayılırlar.

16. Feragatname

Run Zeus Maraton’a kendi istekleri ile kayıt olmuş katılımcılar koşu kurallarını ve bu kurallarda yapılabilecek değişiklikleri kabul etmiş sayılırlar. Organizasyon, katılımcılar tarafından gerçekleştirilen veya katılımcıların maruz kaldıkları maddi ve manevi zararlar ve kazalardan sorumlu tutulamaz.
Covid-19 Bilgilendirmesi

Yarışmacılar

Göğüs Numarası Adı Soyadı Takım veya Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet
3011 Eyüp selçuk Şahin Selçuk Şahin sigorta 1985 Türkiye Erkek
3012 Serkan İmrak Twilight Team 1976 Türkiye Erkek
3013 Marcus Schädlich VfB Auerbach 1984 Almanya Erkek
611 Özkan Dağ 1977 Türkiye Erkek
3014 ILKER IVDIL Ferdi 1978 Türkiye Erkek
3015 Bilal Ali Mert Yilmaz 3M Runners 1981 Türkiye Erkek
3016 Feyzi Erbaş Sünger Boblar 1971 Türkiye Erkek
3029 Farhod Khamidov Tajikistan Running Club 1981 Tacikistan Erkek
3017 SERTAÇ EKER ÇANAKKALE TRUVAARITMA 1981 Türkiye Erkek
3018 Ferhat Sevil Runformance 1979 Türkiye Erkek
3019 Ferdi Aktaş RUNFORMANCE 1987 Türkiye Erkek
3020 ECE ÖNCÜ RUNFORMANCE 1989 Türkiye Kadın
3021 Özgül Küçük Adim Adim 1973 Türkiye Kadın
3022 Halit Bekiroğlu Ferdi 1975 Türkiye Erkek
3077 Serhat Güneri 1989 Türkiye Erkek
3023 GÖKÇEN MUTLU YALÇINKAYA GARANTİRUN 1976 Türkiye Erkek
3024 Eren Ünlü 1983 Türkiye Erkek
3025 Aydin Tamturk No Reason Co 1998 Türkiye Erkek
3026 Ayhan Serpen Runformance 1986 Türkiye Erkek
3027 Burçin Atlı Runformance 1982 Türkiye Kadın
3031 Emine BEŞLER ÇEBER bireysel 1982 Türkiye Kadın
3028 Özgür Yüksel Adım Adım Ankara 1974 Türkiye Erkek
3068 Aysun Yavuzcan KSK ONE TEAM 2000 Türkiye Kadın
3030 Vural Işıker 1970 Türkiye Erkek
3032 Rıza ÇAYLI Denizli 1974 Türkiye Erkek
3034 Sadık Taşkın Garmin Türkiye 1987 Türkiye Erkek
3033 Hasan Güder Garmin Türkiye 1978 Türkiye Erkek
3035 Merve Arslan Kolejliler Koşuyor 1984 Türkiye Kadın
3036 Yaman Kurt 1975 Türkiye Erkek
3037 Mert Yalçın Onaran Academy 1978 Türkiye Kadın
3084 Göktuğ Sürer YÜZBİNKOŞ 1998 Türkiye Erkek
3038 iSMAİL BURAK MEYDANCI - 1978 Türkiye Erkek
3039 Cenk Kurt 1977 Türkiye Erkek
3040 Ahmet Keleş Bireysel 1977 Türkiye Erkek
3041 Melis Şentürk Ankarunning 1988 Türkiye Kadın
3042 Cihan Akbaba Runformance 1988 Türkiye Erkek
3043 Çiğdem Isıkan RUNİST 1965 Türkiye Kadın
3044 Mehtap Kantemir ANKARUNNING 1982 Türkiye Kadın
3045 Hakan Gençer KSKONETEAM 1970 Türkiye Erkek
3046 Utkan Corbacioglu Doğuş Koşu Kulübü 1982 Türkiye Erkek
3047 Mustafa Tekinel ANKARUNNING 1975 Türkiye Erkek
3048 BASRİ ŞEN KSKONE TEAM 1979 Türkiye Erkek
3049 ZAFER TÜRKMENOĞLU STONE MEN 1975 Türkiye Erkek
3050 Kudret Altak Altak adidas Runners Istanbul 1990 Türkiye Erkek
3064 ALİ ŞAHİN STONE MAN 1969 Türkiye Erkek
3051 ÖMER FARUK SINGIN Koşturco 1967 Türkiye Erkek
3052 TURGUT ARSLAN KSK ONE TEAM 1983 Türkiye Erkek
3053 Mehmet Sercan Özgener Performans 41 1976 Türkiye Kadın
3054 Sena Çınar Runformance 1993 Türkiye Kadın
3062 Tarık Anbarcı adidas runners İstanbul 1989 Türkiye Erkek
3055 SERHAN DEMİRTAŞ Adidas Runners Istanbul 1973 Türkiye Erkek
3081 HASAN HÜSEYİN KULAOĞLU adidas Runners İstanbul 1986 Türkiye Erkek
3059 DİLEK DEMİRTAŞ Adidas Runners Istanbul 1974 Türkiye Kadın
3058 Mehmet akın Büyükdağ adidasrunners istanbul 1972 Türkiye Erkek
3056 kayhan özoğul 1966 Türkiye Erkek
3063 Meltem Ata adidas Runners İstanbul 1983 Türkiye Kadın
3057 NAZIM YAMAN Ataşehir Ultra Run 1960 Türkiye Erkek
3061 İskender Güney Adidas Runners İstanbul 1985 Türkiye Erkek
3060 yahya kale adidas runners istanbul 1964 Türkiye Erkek
3065 Tugay Yurdasucu adidasRunnersİstanbul 1999 Türkiye Erkek
3066 Seydi kirez 1981 Türkiye Erkek
3078 Melda Fatma Derviş ASSK 1989 Türkiye Kadın
3083 Nilay Özdemir Adidas Runners Istanbul 1979 Türkiye Kadın
3067 Nurullah Kuş Do Koşu kulübü 1997 Türkiye Erkek
3069 Şeymanur Yıldırım Doğuş Koşu Kulübü 1991 Türkiye Kadın
3089 Fuat Bozak 1960 Türkiye Erkek
3070 BASARAN CANBULAT 1980 Türkiye Erkek
3072 Nuray Bulut Göktepe 1987 Türkiye Kadın
3071 Murat Taştan 1974 Türkiye Erkek
3073 Hakan Akyalçın Maniacs 1978 Türkiye Erkek
3075 MEHTAP ÇAP RUNFORMANCE 1978 Türkiye Kadın
3074 Selahattin Ildırar 1978 Türkiye Erkek
3076 Serhat Bedii Borakan 1982 Türkiye Erkek
3079 Ömer Emre Diker İDADİK 1980 Türkiye Erkek
3080 Çiğdem Çetkin 21 ÇELİK KADIN 1984 Kosova Kadın
3082 SERTAÇ YAZAR Adidas Runners İstanbul 1983 Türkiye Erkek
3086 Elif İslam Adidas Runners İstanbul 1980 Türkiye Kadın
3087 Koray Özbulut YÜZBİNKOŞ 1977 Türkiye Erkek
3085 Ahmet Kurap YüzBinKoş 1972 Türkiye Erkek
3088 GÖZDE YILMAZ adidasRunners Istanbul 1982 Türkiye Kadın
3090 Metin Şermikli YÜZBİNKOŞ 1979 Türkiye Erkek
3091 Can Berat Güngör YüzBinKoş 1994 Türkiye Erkek
3092 Oleksii Volosian 1986 Ukrayna Erkek
3093 Kerem Çalkılıç Runformance 1984 Türkiye Erkek