CP TOPLAM MESAFE
(KM)
DİGER İSTASYONA MESAFE
(KM)
ZAMAN SINIRI
(SAAT)
İMKANLAR
START Yeşilyurt - 15.6 00:00
CP1 Adatepe 15.6 13.95 03:00
CP2 Doyran 29.55 7.1 05:30
FINISH Altınoluk 36.65 - 07:00

PROGRAM

27 Kasım 2020 Cuma

12:00 - 24:00 Hazırlanan kayıt alanında Yarış kitlerinin dağıtılmaya başlanması

28 Kasım 2020 Cumartesi

05:30 - 06:00 İda Ultra ve İda Half Ultra geç yarış kiti dağıtımı

06:00 İda Ultra ve İda Half Ultra yarışmacıları Yeşilyurt köyü start alanına transfer

07:00 İda Ultra ve İda Half Ultra başlangıcı Yeşilyurt Meydan

07:00 - 08:00 Run Zeus Geç yarış kiti dağıtımı

08:00 Run Zeus yarışmacıları Yeşilyurt start alanına transfer

09:00 Run Zeus Yarış Başlangıcı

16:00 Run Zeus Yarış Sonu

20:00 İda Half Ultra Yarış Sonu

29 Kasım Pazar 07:00 İda Ultra Yarış Sonu

***28 Kasım Cumartesi Tüm Gün Köy Koşusu Kit dağıtımı devam edecektir.***

29 Kasım 2019 Pazar

06:00 - 07:00 15 K Köy koşusu Geç yarış kiti dağıtımı

07:00 15 K Köy Koşusu Yeşilyurt Start alanına transfer

08:00 15 K Köy Koşusu Başlangıç

11:00 15 K Köy Koşusu Yarış sonu

12:00 Ödül töreni

*** İda Ultra, İda Half Ultra, Run Zeus ve Köy Koşusu ödül töreni 29 Kasım Pazar günü yapılacaktır.
Ödül Töreni pandemi kuralları gereği sadece genel klasmanda dereceye giren sporcular ve organizasyon arasında yapılacaktır. 
*** Ödül töreni @idaultratrail instagram sayfasından canlı yayınlanacaktır.

GENEL BİLGİLER VE KURALLAR

1. Run Zeus Genel Bilgi

Run Zeus mitolojideki ismiyle İda Mountains ( Kaz Dağları ) içerisinde düzenlenen, Edremit körfezinin büyüleyici manzarası eşliğinde, zeytin bahçeleri arasında koşulan bir kış patika koşusu yarışıdır.
Parkur 36Km uzunluğunda ve 1450 m+ irtifa kazanımına sahiptir. 28 Kasım 2020 Cumartesi saat 09.00 da Yeşilyurt Meydan’dan başlar. 7 saat içerisinde parkurun tamamlanması gerekmektedir. Yarışmacılar kısmi yeterlilik esasına göre yarışmaya katılacaklardır.

2. Katılım Şartları

Yarışma 18 yaşından gün almış her sporcuya açıktır. Sporcular, son 6 ay içerisinde alınmış koşu yapmasında sakınca yoktur yazılı bir sağlık raporu ( Özel Hastane, Devlet Hastanesi, Sağlık ocağından alınan raporlar geçerlidir.) veya geçerli bir Federasyondan çıkartılan vizesi geçerli sporcu lisansı ile yarışmaya katılabilirsiniz. ( Atletizm, Triathlon, Bisiklet, Dağcılık Federasyonları) Her ülkenin kendi lisansı kabul edilecektir.

3. Kayıt

...

a) Kayıt şekli

Koşuya sadece kayıtlı koşucular katılabilir. Kayıtlar www.idaultra.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Son kayıt tarihi 16 Kasım 2020 saat 17:00'dir.
Parkur değişiklikleri için son tarih 16 Kasım 2020 saat 17:00'dir. Katılımcı limitine ulaşılmış olan parkura geçiş yapılamaz.
Maksimum katılımcı sayısı 250 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kayıtlar bu limite ulaşıldığında son kayıt tarihi beklenmeden kapatılacaktır.
Yapılan her kayıt kişiye özeldir. Kayıt devrine veya bir katılımcı yerine başka birisinin koşmasına izin verilmeyecektir.

b) Kayıt ücreti

Kayıt ücretleri;

 • İadesiz kayıt ücreti: 250 TL.
 • İade edilebilir kayıt ücreti: 300 TL (1 Ekim 2020 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam ücret iade edilir).
 • 1 Ekim 2020 tarihinden sonra kayıt ücreti: 300 TL (İadesiz).

Koşuya katılmak için kayıt ücretinin kayıt esnasında Visa veya MasterCard kredi kartı ile ödenmiş olması gerekmektedir. Kesin kayıt listesinin oluşturulmasında kayıt ücretini ödemiş olan katılımcılar dikkate alınacaktır. Organizasyon belli koşullarda kayıt ücretinde indirim yapma hakkına sahiptir.
Kayıt ücreti aşağıda listelenmiş olan maddeleri kapsamaktadır:

 • Göğüs numarası
 • Zaman ölçümü
 • Koşu tişörtü
 • Parkur boyunca ara noktalarda yiyecek ve içecek desteği
 • Koşuyu başarı ile bitiren katılımcılar için bitiren madalyası
 • Bilgi Masası
 • Start Noktasına Güre’den transfer
 • Finish Noktalarından Güre’ye transfer

c) Kayıt iptali ve iade

İade edilebilir kayıt ücreti ile kayıt yaptırmış olan katılımcıların ücretleri 1 Ekim 2020 tarihine kadar iptal edildiği takdirde kayıt ücreti bir ay içerisinde geri iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde kayıt ücreti iade edilmeyecektir.
Kayıt iptal taleplerinin yazılı olarak ida@rossist.com adresine bildirilmesi gerekmektedir.
Katılımcı tarafından ne şekilde ödeme yapıldıysa aynı şekilde katılımcıya iade edilir. Ödeme katılımcı tarafından banka havalesi ile yapılmış ise iade katılımcının aynı banka hesabına ya da ödeme katılımcı tarafından kredi kartı ile yapılmış ise iade katılımcının aynı kredi kartına yapılacaktır.
Mücbir sebepler veya benzeri durumlarda organizasyonun kontrolü dışındaki sebeplerden dolayı koşu durdurulur veya iptal edilirse kayıt ücreti iade edilmez.
Son kayıt gününden önce talep edilen değişikliklerde:
-Daha ucuz parkura geçişlerde ücret iadesi yapılmaz.
-Daha yüksek ücretli parkura geçişlerde fark eklenir.

4. Koşu Paketinin Teslimi

Katılımcıların göğüs numarası ve diğer malzemeleri içeren koşu paketlerini aşağıda belirtilen tarih ve saatlerde Güre’de yer alan "Yarış Ofisi"nden gerekli evraklar ile birlikte teslim almaları gerekmektedir. Yarış ofisinin konumuna haritalar adresinden ulaşabilirsiniz.

 • 27 Kasım 2020, Cuma: 12:00 - 24:00 arası.
 • 28 Kasım 2020, Cumartesi : 07:00 - 08:00 arası

5. Koşu Startı

Katılımcıların 28 Kasım 2020 tarihinde en geç saat 08:30'da (koşunun başlangıcından 30 dk önce) Yeşilyurt kent merkezinde yer alan başlangıç alanında olmaları gerekmektedir. Koşu saat 09:00'de başlar.

Dropbag teslimleri 27 Kasım Cuma 24.00’a kadar ve 28 Kasım 08:00 a kadar kayıt masasına yapılmalıdır.

6. Koşu Parkuru Bilgileri

Run Zeus toplam 36 km uzunluğunda ve 1450+ m tırmanış içeren aşağıdaki güzergahı takip etmektedir:
Yeşilyurt, Adatepe, Narlı, Doyran, Altınoluk
Koşunun tamamına yakını patika ve orman yollarında geçmektedir. Toplam 3 km asfalt bulunmaktadır. Katılımcıların bu tür zeminlerde koşu deneyimine sahip olmaları gerekmektedir.
Koşu güzergahı gece de görülebilen parlak bantlar ve diğer yöntemler ile işaretlenecektir. Belirlenmiş olan güzergahın dışına çıkmak ve kestirme yol kullanmak diskalifiye sebebidir.

7. Ara Noktalar ve Zaman Limitleri

Run Zeus güzergahı üzerinde 2 adet ara nokta bulunmaktadır. Bu ara noktalarda zaman tutulacak, ayrıca farklı seviyelerde yiyecek ve içecek imkânı sağlanacaktır. Her bir ara nokta için aşağıda listelenmiş olan zaman limitleri belirlenmiştir. Zaman limitinden sonra ara noktaya varmış olan katılımcıların koşuya devam etmelerine izin verilmeyecektir.

CP TOPLAM MESAFE
(KM)
DİGER İSTASYONA MESAFE
(KM)
ZAMAN SINIRI
(SAAT)
İMKANLAR
START Yeşilyurt - 15.6 00:00
CP1 Adatepe 15.6 13.95 03:00
CP2 Doyran 29.55 7.1 05:30
FINISH Altınoluk 36.65 - 07:00

Her bir ara noktadan ayrılırken katılımcılar bir sonraki noktaya kadar kendilerine yetecek içecek ve yiyeceğe sahip olmalıdırlar. Ara noktalarda bulunacak yiyecek ve içecekler sadece katılımcıların kullanımı içindir. Çöpler yine buralarda bulunacak çöp bidonlarına atılmalıdır.
Ara noktalarda organizasyon tarafından belirlenmiş olan alanlarda katılımcılar 3. şahıslardan destek alabilirler. Destekçiler, ara noktaların 200 m. öncesinden 200 m. sonrasına kadar katılımcıya yanında koşarak eşlik edebilirler. Ara noktalar haricinde destek almak yasaktır. Destek aldığı belirlenen sporcu ispat edildiği taktirde diskalifiye olacaktır.
Ara noktalarda koşudan kendi isteğiyle çekilen, zaman limitine takılan veya sakatlık nedeniyle devam edemeyen katılımcılar servisler ile bitiş alanına ulaştırılacaktır. İki ara nokta arasında koşudan çekilen katılımcılar en kısa sürede acil telefon numarası olan +90 555 576 53 66'dan organizasyona haber vermeli ve en yakın ara noktaya veya bitiş alanına geri dönmelidirler.
RUZ Katılımcılarına verilecek olan Dropbagler finish noktası olan Altınoluk’ta göğüs numaralarını gösteren yarışmacılara yarış sonunda teslim edilecektir.
Başıboş veya çanta teslim bölgesi haricinde başka bir yerde bırakılmış olan çantalardan organizasyon sorumlu değildir.

8. Transfer

Yarışın başlangıç Noktası Küçükkuyu’da bulunan Yeşilyurt köyüdür. Yarış merkezi olan Edremit Güre kasabasından Yeşilyurt’a 28 Kasım 2020 Cuma saat 08.00 da transfer yapılacaktır. Transfer araçları yolda sporcu almayacaklardır. Kendi imkanları ile start noktasına geçen sporcular için finish noktasından Yeşilyurt’a 2. Kez transfer yapılamamaktadır.

9. Çevre Duyarlılığı

Koşunun yapılacağı lokasyon olan Kaz Dağları dünyanın en büyük oksijen kaynaklarından bir tanesi konumundadır. Endemik bitki türleri fazlalığı, zeytin bahçeleri ve dereleriyle son derece korunan bu bölgede katılımcıların çöplerini en yakın kontrol noktasına kadar yanlarında taşımaları gerekmektedir. Çöp attığı ispat edilen sporcu diskalifiye edilir. Çöp miktarını azaltabilmek için ara noktalarda plastik bardak bulunmayacaktır. Her katılımcının kendi bardak veya su kabını taşıması gerekmektedir.

10. Güvenlik ve Sağlık

Organizasyon, kötü hava koşulları oluşması durumunda (örn. Şiddetli yağmur, yoğun sis, fırtına, aşırı kar yağışı vb) katılımcıları tehlikeye atmamak ve sağlıklı koşullarda koşmalarına olanak sağlamak amacıyla koşuyu durdurma, kısaltma veya iptal etmeyi de içerebilecek değişikleri yapma hakkına sahiptir. Bu tür değişiklikler olduğu taktirde koşu öncesinde veya koşu sırasında ara noktalarda katılımcılara bildirilecektir. Katılımcılar verilen kararlara uymakla yükümlüdür.
Yerleri koşu öncesinde duyurulmak kaydıyla, koşu boyunca önemli ara noktalarda ve organizasyonun gerekli gördüğü yerlerde sağlık ekipleri ve/veya ambulans bulunacaktır. Sağlık ekipleri gerekli gördükleri takdirde katılımcıları sağlık kontrolünden geçirebilir ve koşmaya engel veya sağlık açısından riskli bir durum olduğuna kanaat getirdiklerinde ilgili katılımcıların koşuya devam etmesini engelleyebilir. Katılımcılar verilen kararlara uymakla yükümlüdür.

11. Zorunlu Malzemeler

Koşu boyunca katılımcıların aşağıdaki listede yer alan malzemeleri yanlarında bulundurmaları zorunludur:

 • Toplamda en az bir litre kapasiteli su kabı (su torbası, şişe, matara vb.)
 • Görülür biçimde vücuda iliştirilmiş göğüs numarası
 • Cep telefonu (organizasyon ve acil durum telefon numaraları kayıtlı olmalıdır)
 • Acil durum battaniyesi (alüminyum)
 • Düdük
 • Yağmurluk
 • Uzun kollu iç giysi
 • Bere veya buff
 • Bardak (ara noktalarda plastik bardak bulunmayacaktır)
 • Eldiven
 • Koruyucu Maske
 • Zamanlama çipi (Organizasyon tarafından verilecektir.)

Bu malzemeler göğüs numarası teslim edilirken ve koşu sırasında herhangi bir noktada kontrol edilebilir. Kontrol sonucunda zorunlu malzemelerden herhangi birisine sahip olmadığı belirlenen katılımcı diskalifiye edilecek ve koşuya devam etmesine izin verilmeyecektir.
Yukarıdaki listeye ek olarak, aşağıdaki malzemelerin de bulundurulması önerilir:

 • Yiyecek (örn. enerji jelleri veya barları)
 • Elastik bandaj
 • Tozluk
 • Baton
 • Patika Koşusu Ayakkabısı

*** Baton ile koşan katılımcıların koşu boyunca batonlarını yanlarında taşımaları gerekmektedir, herhangi bir noktada batonlarını bırakamazlar. Baton bırakma 30 Dakika zaman cezası gerektirir.

12. Diskalifikasyon ve Zaman Cezaları

Aşağıda listelenmiş olan davranışlar doğrudan diskalifiye sebebidir:

 • Herhangi bir ara noktadan geçmemek.
 • Kestirme yol veya taşıt kullanmak.
 • Ara noktalar haricinde destek almak
 • Yardıma ihtiyacı olan bir katılımcıyı yalnız başına bırakmak ve yardım etmemek.
 • Doğal ortamı tahrip etmek veya çöp atmak.
 • Sağlık personeli tarafından kontrol edilmeyi reddetmek.
 • Sağlık personeli veya organizasyon tarafından verilen kararlara (örn. yarışa devam etmeme) uymamak.
 • Zorunlu malzemeleri bulundurmamak veya organizasyon tarafından kontrol edilmelerini reddetmek.
 • Sağlık durumu elverişli olmayan yarışmacı hakem kararına istinaden yarıştan çıkartılabilir.
 • Yürüyüş batonu ile yarışa başlayan yarışmacı kontrol noktasında batonu bırakamaz. Bırakıldığı takdirde zaman cezası ile cezalandırılır. 30 DAKİKA
 • İşaretli parkurların dışına çıkılması veya 300 metreden fazla kestirme yapmak zaman cezası gerektirir. 1 SAAT
 • Diğer yarışmacılara yarış öncesi veya yarış içerisinde saygısızlık yapmak zaman cezası gerektirir. 1 SAAT
 • Belirtilen zorunlu malzemeleri eksik olan yarışmacılar kesinlikle yarışa dâhil edilmeyecektir.
 • Dışarıdan destek almak eşyalarını yarış harici birisine taşıtmak önce 30 Dakika zaman cezası ile uyarılır ikincisi tekrarlandığında diskalifiye edilir.
 • Kontrol noktasının 200 metre ön ve arkasında yiyecek desteği alınabilir.
 • Konu ile ilgili itiraz yapılacaksa belgelendirme yapılması, tarafımıza ida@rossist.com adresinden mail ile şikâyette bulunulması gerekmektedir. (Fotoğraf, Video Kayıt vb.)
 • Diskalifiye edilen koşucuların koşuya devam etmesine izin verilmez.

13. Sonuçlar

Koşu sırasında kısmi ve sonrasında kesin sonuçlar www.idaultra.com internet sitesinden yayınlanacaktır. Sonuçlar aşağıdaki kategoriler üzerinden değerlendirilecektir. Genelde dereceye giren kategoride değerlendirilmez.

 • Erkek/Kadın Genel Klasman
 • Erkek/Kadın 40- (1981 – 28 Kasım 2002 doğumlular)
 • Erkek/Kadın 40+ (1971 - 1980)
 • Erkek/Kadın 50+ (1970 ve aşağısı)

14. Ödüller

Run Zeus Maraton herhangi bir maddi ödül vermemektedir. Koşuyu başarıyla bitirmiş olan her katılımcıya bitirme madalyası hediye edilecektir.
Koşu sonunda plaket ve maddi olmayan ödüller verilecek olan kategoriler aşağıdaki gibidir.

 • Erkek Genel Klasman
 • Kadın Genel Klasman

Ödül töreni 29 Kasım 2020 Pazar günü saat 12:00'de Güre’de yapılacaktır.

15. Görsel Materyal Kullanımı

Kayıtlı katılımcılar etkinlik boyunca çekilmiş olan fotoğraf ve videolarının organizasyon tarafından tanıtım amaçlı kullanılmasına izin vermiş sayılırlar.

16. Feragatname

Run Zeus Maraton’a kendi istekleri ile kayıt olmuş katılımcılar koşu kurallarını ve bu kurallarda yapılabilecek değişiklikleri kabul etmiş sayılırlar. Organizasyon, katılımcılar tarafından gerçekleştirilen veya katılımcıların maruz kaldıkları maddi ve manevi zararlar ve kazalardan sorumlu tutulamaz.
Covid-19 Bilgilendirmesi

Yarışmacılar

Göğüs Numarası Adı Soyadı Takım veya Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet
3012 Serkan İmrak Twilight Team 1976 Türkiye Erkek
3013 Marcus Schädlich VfB Auerbach 1984 Almanya Erkek
3015 Bilal Ali Mert Yilmaz 3M Runners 1981 Türkiye Erkek
3016 Feyzi Erbaş Sünger Boblar 1971 Türkiye Erkek
3017 SERTAÇ EKER ÇANAKKALE TRUVAARITMA 1981 Türkiye Erkek
3018 Ferhat Sevil Runformance 1979 Türkiye Erkek
3019 Ferdi Aktaş RUNFORMANCE 1987 Türkiye Erkek
3020 ECE ÖNCÜ RUNFORMANCE 1989 Türkiye Kadın
3021 Özgül Küçük Adim Adim 1973 Türkiye Kadın
3022 Halit Bekiroğlu Hareket Grubu 1975 Türkiye Erkek
3023 GÖKÇEN MUTLU YALÇINKAYA GARANTİRUN 1976 Türkiye Erkek
3024 Eren Ünlü 1983 Türkiye Erkek
3025 Aydin Tamturk No Reason Co 1998 Türkiye Erkek
3026 Ayhan Serpen Runformance 1986 Türkiye Erkek
3027 Burçin Atlı Runformance 1982 Türkiye Kadın
3028 Özgür Yüksel Adım Adım Ankara 1974 Türkiye Erkek
3029 Farhod Khamidov TJK Run Club 1981 Tacikistan Erkek
3030 Vural Işıker 1970 Türkiye Erkek
3031 Emine BEŞLER ÇEBER bireysel 1982 Türkiye Kadın
3032 Rıza ÇAYLI Denizli 1974 Türkiye Erkek
3033 Hasan Güder Garmin Türkiye 1978 Türkiye Erkek
3034 Sadık Taşkın Garmin Türkiye 1987 Türkiye Erkek
3035 Merve Arslan Kolejliler Koşuyor 1984 Türkiye Kadın
3036 Yaman Kurt 1975 Türkiye Erkek
3037 Mert Yalçın Onaran Academy 1978 Türkiye Erkek
3038 iSMAİL BURAK MEYDANCI - 1978 Türkiye Erkek
3039 Cenk Kurt 1977 Türkiye Erkek
3040 Ahmet Keleş Bireysel 1977 Türkiye Erkek
3041 Melis Şentürk Bireysel 1988 Türkiye Kadın
3042 Cihan Akbaba Runformance 1988 Türkiye Erkek
3043 Çiğdem Isıkan RUNİST 1965 Türkiye Kadın
3044 Mehtap Kantemir ANKARUNNING 1982 Türkiye Kadın
3045 Hakan Gençer KSKONETEAM 1970 Türkiye Erkek
3046 Utkan Corbacioglu Doğuş Koşu Kulübü 1982 Türkiye Erkek
3047 Mustafa Tekinel ANKARUNNING 1975 Türkiye Erkek
3048 BASRİ ŞEN KSKONE TEAM 1979 Türkiye Erkek
3049 ZAFER TÜRKMENOĞLU STONE MEN 1975 Türkiye Erkek
3050 Kudret Altak Altak adidas Runners Istanbul 1990 Türkiye Erkek
3051 ÖMER FARUK SINGIN Koşturco 1967 Türkiye Erkek
3052 TURGUT ARSLAN KSK ONE TEAM 1983 Türkiye Erkek
3053 Mehmet Sercan Özgener Performans 41 1976 Türkiye Kadın
3054 Sena Çınar Runformance 1993 Türkiye Kadın
3055 SERHAN DEMİRTAŞ Adidas Runners Istanbul 1973 Türkiye Erkek
3056 kayhan özoğul 1966 Türkiye Erkek
3057 NAZIM YAMAN Ataşehir Ultra Run 1960 Türkiye Erkek
3058 Mehmet akın Büyükdağ adidasrunners istanbul 1972 Türkiye Erkek
3059 DİLEK DEMİRTAŞ Adidas Runners Istanbul 1974 Türkiye Kadın
3060 yahya kale adidas runners istanbul 1964 Türkiye Erkek
3061 İskender Güney Adidas Runners İstanbul 1985 Türkiye Erkek
3062 Tarık Anbarcı adidas runners İstanbul 1989 Türkiye Erkek
3063 Meltem Ata adidas Runners İstanbul 1983 Türkiye Kadın
3064 ALİ ŞAHİN STONE MAN 1969 Türkiye Erkek
3065 Tugay Yurdasucu adidasRunnersİstanbul 1999 Türkiye Erkek
3066 Seydi kirez 1981 Türkiye Erkek
3067 Nurullah Kuş Do Koşu kulübü 1997 Türkiye Erkek
3068 Aysun Yavuzcan KSK ONE TEAM 2000 Türkiye Kadın
3069 Şeymanur Yıldırım Doğuş Koşu Kulübü 1991 Türkiye Kadın
3070 BASARAN CANBULAT 1980 Türkiye Erkek
3071 Murat Taştan 1974 Türkiye Erkek
3072 Nuray Bulut Göktepe 1987 Türkiye Kadın
3073 Hakan Akyalçın Maniacs 1978 Türkiye Erkek
3074 Selahattin Ildırar 1978 Türkiye Erkek
3075 MEHTAP ÇAP RUNFORMANCE 1978 Türkiye Kadın
3076 Serhat Bedii Borakan 1982 Türkiye Erkek
3077 Serhat Güneri 1989 Türkiye Erkek
3078 Melda Fatma Derviş ASSK 1989 Türkiye Kadın
3079 Ömer Emre Diker İDADİK 1980 Türkiye Erkek
3080 Çiğdem Çetkin 21 ÇELİK KADIN 1984 Kosova Kadın
3081 HASAN HÜSEYİN KULAOĞLU adidas Runners İstanbul 1986 Türkiye Erkek
3082 SERTAÇ YAZAR Adidas Runners İstanbul 1983 Türkiye Erkek
3083 Nilay Özdemir Adidas Runners Istanbul 1979 Türkiye Kadın
3084 Göktuğ Sürer Yüzbinkoş Spor Kulübü 1998 Türkiye Erkek
3085 Ahmet Kurap YüzBinKoş 1972 Türkiye Erkek
3086 Elif İslam Adidas Runners İstanbul 1980 Türkiye Kadın
3087 Koray Özbulut YÜZBİNKOŞ 1977 Türkiye Erkek
3088 GÖZDE YILMAZ adidasRunners Istanbul 1982 Türkiye Kadın
3089 Fuat Bozak 1960 Türkiye Erkek
3090 Metin Şermikli YÜZBİNKOŞ 1979 Türkiye Erkek
3091 Can Berat Güngör YüzBinKoş 1994 Türkiye Erkek
3092 Oleksii Volosian 1986 Ukrayna Erkek
3093 Kerem Çalkılıç Runformance 1984 Türkiye Erkek
3094 Oktay Bostan Adidas Runers 1981 Türkiye Erkek
3095 Sevde Gökhan Rundamental 1991 Türkiye Kadın
3096 ÖNAY BAYRAM 1977 Türkiye Erkek
3097 ELİF ÇAĞLA TEKİN 1981 Türkiye Kadın
3098 Cihan Türkay KSK One Team 1986 Türkiye Erkek
3099 Cihan Durmaz Adım Adım 1990 Türkiye Erkek
3100 Fuat POYRAZ Adım Adım Bursa 1987 Türkiye Erkek
3101 MEHMET GÜZEL 1994 Türkiye Erkek
3102 Ali Levent Kurtoglu Yuz Bin Kos Spor Klubu 1981 Türkiye Erkek
3103 SONER CAN SEZGÜN ASICS Türkiye 1983 Türkiye Erkek
3104 Candoğan AKKAYA Adım Adım Bursa 1986 Türkiye Erkek
3105 MUSTAFA KARAKUŞ Karşıyaka One Team 1981 Türkiye Erkek
3106 Zeynep Erverdi ASICS Türkiye 1981 Türkiye Kadın
3107 Aysel Yalaç Salomon Team Turkey 1993 Türkiye Kadın
3108 Tayfun Evcil Karsiyaka One Team 1988 Türkiye Erkek
3109 Yaşar Özkan KSK One Team 1988 Türkiye Erkek
3110 Özkan Dağ 1977 Türkiye Erkek
3111 Mykhailo Kostyk 1996 Ukrayna Erkek
3112 Özkan Eryegit 1983 Türkiye Erkek
3113 FATIH YILDIZ ADİDAS RUNNERS İSTANBUL 1984 Türkiye Erkek
3114 Anıl Güçlü Karşıyaka One Team 1988 Türkiye Erkek
3115 Hüseyin Yıldız Ankyra S.K. 1981 Türkiye Erkek
3116 ZEYNEP CAN ÖZKET 1984 Türkiye Kadın
3117 Ozgur Axaman Yüzbinkoş Spor Kulübü 1979 Türkiye Erkek
3118 Zafer ŞAHİNOĞLU Hareket Grubu 1989 Türkiye Erkek
3119 Murat Ozan Deniz Hareket Grubu 1992 Türkiye Erkek
3120 Orkun Süer Yüz Bin Koş 1975 Türkiye Erkek
3121 Fikret Ermek 1986 Türkiye Erkek
3122 Mehmet Öner Akten Ankyra SK 1978 Türkiye Erkek
3123 Ayla Gokmen Ankyra SK 1984 Türkiye Kadın
3124 halil ibrahim arslan Tria 1970 Türkiye Erkek
3125 Yener Geyik Karşıyaka One Team 1978 Türkiye Erkek
3126 Mete Değer 1968 Türkiye Erkek
3127 Onur Ernalbant 1980 Türkiye Erkek
3128 Emre YILDIRIM TeamSASFİT 1994 Türkiye Erkek
3130 Mustafa KARAHAN team kronos 1977 Türkiye Erkek
3131 Suna Yılmaz Ankyra SK 1972 Türkiye Kadın
3132 Hakan SARICI 1984 Türkiye Erkek
3133 Tayfun UZUNKAYA İDADİK 1968 Türkiye Erkek
3134 Mesut Öztürk Bosch Koop 1979 Türkiye Erkek
3135 Murat Ozan İlhan CrossfitBornova 1988 Türkiye Erkek
3136 İlhami Ayber Bireysel 1962 Türkiye Erkek
3137 Efe Korkmaz ferdi 2000 Türkiye Erkek
3138 Eren GÜRSOY TRIA Team 1992 Türkiye Erkek
3139 GÖKTAY BÖCEK Ferdi 1992 Türkiye Erkek
3140 deniz pehlivanlı 1988 Türkiye Erkek
3141 Tayfun Asker Ankyra SK 1972 Türkiye Erkek
3142 Uğur Ernalbant 1984 Türkiye Erkek
3143 MUSTAFA KÜTÜK 1977 Türkiye Erkek
3144 özlem örnek bireysel 1988 Türkiye Kadın
3145 Sadık Fatih ÖZDEMİR Stone Men 1974 Türkiye Erkek
3146 Cihan çelebi runformance 1986 Türkiye Erkek
3147 Devrim Başar Turgut Rundamental 1977 Türkiye Erkek
3148 SEVDA ALTUNAL YILDIZ Runformance 1987 Türkiye Kadın
3149 İrem Can AYAZ Runformance 1989 Türkiye Erkek
3150 KEMAL KOL KULÜP YOK 1961 Türkiye Erkek
3151 TUĞRUL YÜCEBAŞ Runformance 1975 Türkiye Erkek
3152 Kubra Gultekin Yildiz Adidas Runners İstanbul 1990 Türkiye Erkek
3153 MEHMET ALPAR Runformance 1984 Türkiye Erkek
3154 Halil Oruç 1988 Türkiye Erkek
3155 göker erkman adidas runners istanbul 1977 Türkiye Erkek
3156 Tuğçe Karakaya 1996 Türkiye Kadın
3157 ALİ BULUT 1990 Türkiye Erkek
3158 MUSTAFA ÜNAL 1966 Türkiye Erkek
3159 İsa Dal YüzBinKoş 1969 Türkiye Erkek
3160 Kamil Gültepe RUNS.N.ROSES 1985 Türkiye Erkek
3161 Ferda Tuncman Runformance 1974 Türkiye Kadın
3162 Mert Andaç Gökay 1985 Türkiye Erkek
3163 Serkan Şahin Ankyra SK 1982 Türkiye Erkek
3164 Mine Koç Bodrunners 1988 Türkiye Kadın
3165 halis dörtlemez Ankyra SK 1986 Türkiye Erkek
3166 Barış Kaymak Bodrunners 1986 Türkiye Erkek
3167 Nisan Papila Ankarunning 1987 Türkiye Kadın
3168 AHMET ANIL AYDIN 1977 Türkiye Erkek
3169 REMZİ TAKEŞ BODRUNNERS 1981 Türkiye Erkek
3170 Bogachan Beyhan Runs n roses 1989 Türkiye Erkek
3171 Serhat Haccak Running Academy 1986 Türkiye Erkek
3172 Ezgi Keskin Runformance 1991 Türkiye Kadın
3173 Ceren Kocabaş Adım Adım Florya Çaylaklar 1987 Türkiye Kadın
3174 Serhat Kürklü 1984 Türkiye Erkek
3175 Özgür AK 1980 Türkiye Erkek
3176 A.Orkun Yalım ADIM ADIM 1978 Türkiye Erkek
3177 Gizem SAYGILI 1988 Türkiye Kadın
3178 efe canbay 1991 Türkiye Erkek
3179 Pelin Börcek Ankyra Spor Kulubu 1978 Türkiye Kadın
3180 Ahşan Esen Ankyra SK 1980 Türkiye Kadın
3181 Bülent Bertan Kaya Ankyra 1970 Türkiye Erkek
3182 BORA SEZEN Bluefooted Running 1982 Türkiye Erkek
3183 Aslı Hacaloğlu Team istrunbul 1980 Türkiye Kadın
3184 zafer civelek teamistrunbul 1965 Türkiye Erkek
3185 Pelin Kazanç Adımadım Florya çaylaklar 1986 Türkiye Kadın
3186 Salim Akdaş Team Istrunbul 1978 Türkiye Erkek
3187 Pelin Pelis Ferdi 1979 Türkiye Kadın
3188 Ahmet Özbecetek Team İstrunbul 1967 Türkiye Erkek
3189 özge uzun OnaranAkademi 1991 Türkiye Kadın
3190 Cihan Asrak Yüz Bin Koş spor kulübü 1987 Türkiye Erkek
3191 Yalçın BALCI Adım adım Bursa 1973 Türkiye Erkek
3192 Ayşegül Övünç Pan Dağcılık ve Spor Kulübü 1971 Türkiye Kadın
3193 Suat YILDIZ HAREKET GRUBU 1983 Türkiye Erkek
3194 Ahmet Gazi Ayhan Aydın Hareket Grubu 1981 Türkiye Erkek
3195 Seyda Erkahraman Ybk 1968 Türkiye Kadın
3196 Mehmet Kaya DECATHLON 1992 Türkiye Erkek
3197 Omer Rifat Gencal TeamIstrunbul 1969 Türkiye Erkek
3198 Dilek Baytan 1965 Türkiye Kadın
3199 Ahmet Bekiroğlu Hareket Grubu 1990 Türkiye Erkek
3200 emel pinhas Huni İdman Yurdu 1972 Türkiye Kadın
3201 eralp polat Huni İdman Yurdu 1968 Türkiye Erkek
3202 SİNAN ŞENOK RUNNING ACADEMY 1976 Türkiye Erkek
3203 Özgür Kızıloğlu Onaran academy 1974 Türkiye Kadın
3204 tolga ugurel R.E.D Runners 1979 Türkiye Erkek
3205 Ayhan Karadağ RUNS N ROSES 1987 Türkiye Erkek
3206 Tarek Dib 1978 Lübnan Erkek
3207 Emre ZENGİN R.E.D Runners 1984 Türkiye Erkek
3208 Cavit Oral 1975 Türkiye Erkek
3209 cenk cankurtaran 1975 Türkiye Erkek
3210 Barış Öztek Buddies34 1974 Türkiye Erkek
3211 Ali Özen Rundamental 1976 Türkiye Erkek
3212 Mehmet Tugal Team İstrunbul 1971 Türkiye Erkek
3213 SEDEF KARLIKLI İSTRUNBUL 1974 Türkiye Kadın
3214 Serhat YILDIRIM Team Istrunbul 1972 Türkiye Erkek
3215 Ayça KURAL 1983 Türkiye Kadın
3216 Furkan Kaplan Rundamental 1990 Türkiye Erkek
3217 Yavuz Karaburun 1990 Türkiye Erkek
3218 UGUR SENGUL 1970 Türkiye Erkek
3219 Tugber Yasa Team Istrunbul 1970 Türkiye Erkek
3220 Devrim Güçlü 1973 Türkiye Erkek
3221 Doğan Kaygusuz Kaygusuz Huni 1970 Türkiye Erkek
3222 Türker Tunalı Team Istrunbul 1975 Türkiye Erkek
3223 Ahmet Dara Kilinc RUNFORMANCE 1986 Türkiye Erkek
3224 RIFAT DEMİR FERDİ 1967 Türkiye Erkek
3225 Umut IŞIK KOŞTURAN 1977 Türkiye Erkek
3226 GÖRKEM GÜNDOĞDU R.E.D. RUNNERS 1981 Türkiye Erkek
3227 RAUF ERİŞ 1973 Türkiye Erkek
3228 EFE YAZICI Running Academy 1976 Türkiye Erkek
3229 Umut Adem R.E.D. Runners 1979 Türkiye Erkek
3230 Ahmet Tugay R.E.D. Runners 1973 Türkiye Erkek
3231 Umut Arat Garmin Türkiye 1984 Türkiye Erkek
3232 hakan tugal Garmin Türkiye 1977 Türkiye Erkek
3233 Görkem Yilmaz Karsiyaka One Team 1983 Türkiye Erkek
3234 Alper Bahar Team İstrunbul 1971 Türkiye Erkek
3235 Selma Çetinkaya Türker Adım Adım Bursa 1976 Türkiye Kadın
3236 Nergis Curtis ADIM ADIM 1973 Türkiye Kadın
3237 Neslihan Kömeç Adım Adım Bursa 1973 Türkiye Kadın
3238 MURAT AKYİĞİT 1976 Türkiye Erkek
3239 Ayhan Yaşar Huni idman yurdu 1966 Türkiye Erkek
3240 Tolga ENCÜ İDADİK 1971 Türkiye Erkek
3241 Melis Sökmen Çakıroğlu Team Istrunbul 1980 Türkiye Kadın
3242 Gökmen Zengin 1980 Türkiye Erkek
3243 Ender Bülbül Runformance 1975 Almanya Erkek
3244 Ece Çelik Adidas Runners 1987 Türkiye Kadın
3245 Mehmet Karahasanoğlu 1985 Türkiye Erkek
3246 FUNDA SEYREK Bireysel 1975 Türkiye Kadın
3247 Nail Serkan Şener KSK One Team 1975 Türkiye Erkek
3248 Ali Çelik ProSection 1969 Türkiye Erkek
3249 burak şefik 1982 Türkiye Erkek
3250 Ramis Mercan ProSection 1980 Türkiye Erkek
3251 Ayten Demirtaş İDADİK 1970 Türkiye Kadın
3252 Mustafa DEMİRCİ Bireysel 1959 Türkiye Erkek
3253 esengül kıran İDADİK 1990 Türkiye Kadın
3254 Mehmet ALDIÇ İDADİK 1986 Türkiye Erkek
3255 Özgür Baysöz R.E.D. Runners 1980 Türkiye Erkek
3256 Zübeyde Sivriservi 1975 Türkiye Kadın
3257 Aziz Makhmudov Vestel Road Runner 1992 Türkiye Erkek
3258 ilhan gören Vestel Road Runner 1993 Türkiye Erkek
3259 Fedai MUTLU Vestel RoadRunner 1980 Türkiye Erkek
3260 Aslıcan Kılıç Vestel RoadRunner 1993 Türkiye Kadın
3261 Sezer Caynak Vestel Road Runner 1987 Türkiye Erkek
3262 Erkut Güren Vestel Road Runner 1994 Türkiye Erkek
3263 alper sarıarslan Vestel Road Runner 1981 Türkiye Erkek
3264 SEZGİN FİLİZ Vestel Road Runner 1981 Türkiye Erkek
3265 Gökhan İşler Vestel Road Runner 1973 Türkiye Erkek
3266 Berna Gücün Gencer Vestel Road Runner 1980 Türkiye Kadın
3267 onur doğru vestel roadruners 1981 Türkiye Erkek