CP TOPLAM MESAFE
(KM)
DİGER İSTASYONA MESAFE
(KM)
ZAMAN SINIRI
(SAAT)
İMKANLAR
START Yeşilyurt - 15.6 00:00
FINISH Adatepe 15.6 - 03:00

PROGRAM

12:00 - 24:00 Hazırlanan kayıt alanında Yarış kitlerinin dağıtılmaya başlanması

28 Kasım 2020 Cumartesi

05:30 - 06:00 İda Ultra ve İda Half Ultra geç yarış kiti dağıtımı

06:00 İda Ultra ve İda Half Ultra yarışmacıları Yeşilyurt köyü start alanına transfer

07:00 İda Ultra ve İda Half Ultra başlangıcı Yeşilyurt Meydan

07:00 - 08:00 Run Zeus Geç yarış kiti dağıtımı

08:00 Run Zeus yarışmacıları Yeşilyurt start alanına transfer

09:00 Run Zeus Yarış Başlangıcı

16:00 Run Zeus Yarış Sonu

20:00 İda Half Ultra Yarış Sonu

29 Kasım Pazar 07:00 İda Ultra Yarış Sonu

***28 Kasım Cumartesi Tüm Gün Köy Koşusu Kit dağıtımı devam edecektir.***

29 Kasım 2019 Pazar

06:00 - 07:00 15 K Köy koşusu Geç yarış kiti dağıtımı

07:00 15 K Köy Koşusu Yeşilyurt Start alanına transfer

08:00 15 K Köy Koşusu Başlangıç

11:00 15 K Köy Koşusu Yarış sonu

12:00 Ödül töreni

*** İda Ultra, İda Half Ultra, Run Zeus ve Köy Koşusu ödül töreni 29 Kasım Pazar günü yapılacaktır.
Ödül Töreni pandemi kuralları gereği sadece genel klasmanda dereceye giren sporcular ve organizasyon arasında yapılacaktır. 
*** Ödül töreni @idaultratrail instagram sayfasından canlı yayınlanacaktır.

GENEL BİLGİLER VE KURALLAR

1. Köy Koşusu Genel Bilgi

Köy Koşusu mitolojideki ismiyle İda Mountains ( Kaz Dağları ) içerisinde düzenlenen, Edremit körfezinin büyüleyici manzarası eşliğinde, tarihi köyler arasında ve zeytin bahçeleri arasında koşulan bir kış patika koşusu yarışıdır.
Parkur 15 Km uzunluğunda ve 640 m+ irtifa kazanımına sahiptir. 29 Kasım 2020 Pazar saat 08.00 da Yeşilyurt Meydan’dan başlar. 3 saat içerisinde parkurun tamamlanması gerekmektedir. Yarışmacılar kısmi yeterlilik esasına göre yarışmaya katılacaklardır.

2. Katılım Şartları

Yarışma 18 yaşından gün almış her sporcuya açıktır. 15 K Köy Koşusu katılımcıları için sağlık raporu gerekmemektedir. 

3. Kayıt

...

a) Kayıt şekli

Koşuya sadece kayıtlı koşucular katılabilir. Kayıtlar www.idaultra.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Son kayıt tarihi 16 Kasım 2020 saat 17:00'dir.
Parkur değişiklikleri için son tarih 16 Kasım 2020 saat 17:00'dir. Katılımcı limitine ulaşılmış olan parkura geçiş yapılamaz.
Maksimum katılımcı sayısı 300 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kayıtlar bu limite ulaşıldığında son kayıt tarihi beklenmeden kapatılacaktır.
Yapılan her kayıt kişiye özeldir. Kayıt devrine veya bir katılımcı yerine başka birisinin koşmasına izin verilmeyecektir.

b) Kayıt ücreti

Kayıt ücretleri;

 • İadesiz kayıt ücreti: 175 TL.
 • İade edilebilir kayıt ücreti: 230 TL (1 Ekim 2020 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam ücret iade edilir).
 • 1 Ekim 2020 tarihinden sonra kayıt ücreti: 230 TL (İadesiz).

Koşuya katılmak için kayıt ücretinin kayıt esnasında Visa veya MasterCard kredi kartı ile ödenmiş olması gerekmektedir. Kesin kayıt listesinin oluşturulmasında kayıt ücretini ödemiş olan katılımcılar dikkate alınacaktır. Organizasyon belli koşullarda kayıt ücretinde indirim yapma hakkına sahiptir.
Kayıt ücreti aşağıda listelenmiş olan maddeleri kapsamaktadır:

 • Göğüs numarası
 • Zaman ölçümü
 • Koşu tişörtü
 • Parkur boyunca 1 ara noktada içecek desteği
 • Koşuyu başarı ile bitiren katılımcılar için bitiren madalyası
 • Bilgi Masası
 • Start Noktasına Güre’den transfer
 • Finish Noktalarından Güre’ye transfer

c) Kayıt iptali ve iade

İade edilebilir kayıt ücreti ile kayıt yaptırmış olan katılımcıların ücretleri 1 Ekim 2020 tarihine kadar iptal edildiği takdirde kayıt ücreti bir ay içerisinde geri iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde kayıt ücreti iade edilmeyecektir.
Kayıt iptal taleplerinin yazılı olarak ida@rossist.com adresine bildirilmesi gerekmektedir.
Katılımcı tarafından ne şekilde ödeme yapıldıysa aynı şekilde katılımcıya iade edilir. Ödeme katılımcı tarafından banka havalesi ile yapılmış ise iade katılımcının aynı banka hesabına ya da ödeme katılımcı tarafından kredi kartı ile yapılmış ise iade katılımcının aynı kredi kartına yapılacaktır.
Mücbir sebepler veya benzeri durumlarda organizasyonun kontrolü dışındaki sebeplerden dolayı koşu durdurulur veya iptal edilirse kayıt ücreti iade edilmez.
Son kayıt gününden önce talep edilen değişikliklerde:
-Daha ucuz parkura geçişlerde ücret iadesi yapılmaz.
-Daha yüksek ücretli parkura geçişlerde fark eklenir.

4. Koşu Paketinin Teslimi

Katılımcıların göğüs numarası ve diğer malzemeleri içeren koşu paketlerini aşağıda belirtilen tarih ve saatlerde Güre’de yer alan "Yarış Ofisi"nden gerekli evraklar ile birlikte teslim almaları gerekmektedir. Yarış ofisinin konumuna haritalar adresinden ulaşabilirsiniz.

 • 27 Kasım 2020, Cuma: 12:00 - 24:00 arası.
 • 28 Kasım 2020, Cumartesi : 12:00 - 24:00 arası
 • 29 Kasım 2020, Pazar : 06:00 - 07:00 arası

5. Koşu Startı

Katılımcıların 29 Kasım 2020 tarihinde en geç saat 07:30'da (koşunun başlangıcından 30 dk önce) Yeşilyurt kent merkezinde yer alan başlangıç alanında olmaları gerekmektedir. Koşu saat 08:00'de başlar.

Dropbag teslimleri 27 Kasım Cuma 24.00’a kadar ve 28 Kasım 24:00 a ve 29 Kasım 07:00 kadar kayıt masasına yapılmalıdır.

6. Koşu Parkuru Bilgileri

Köy Koşusu toplam 15 km uzunluğunda ve 640+ m tırmanış içeren aşağıdaki güzergahı takip etmektedir:
Yeşilyurt, Adatepe
Koşunun tamamına yakını patika ve orman yollarında geçmektedir. Toplam 2 km asfalt bulunmaktadır. Katılımcıların bu tür zeminlerde koşu deneyimine sahip olmaları gerekmektedir.
Koşu güzergahı gece de görülebilen parlak bantlar ve diğer yöntemler ile işaretlenecektir. Belirlenmiş olan güzergahın dışına çıkmak ve kestirme yol kullanmak diskalifiye sebebidir.

7. Ara Noktalar ve Zaman Limitleri

Köy Koşusu güzergahı üzerinde ara nokta bulunmamaktadır.10. Km.de su noktası konulacaktır. Zaman limitinden sonra ara noktaya varmış olan katılımcıların koşuya devam etmelerine izin verilmeyecektir.

CP TOPLAM MESAFE
(KM)
DİGER İSTASYONA MESAFE
(KM)
ZAMAN SINIRI
(SAAT)
İMKANLAR
START Yeşilyurt - 15.6 00:00
FINISH Adatepe 15.6 - 03:00

Çöpler yine buralarda bulunacak çöp bidonlarına atılmalıdır.
Koşudan kendi isteğiyle çekilen, zaman limitine takılan veya sakatlık nedeniyle devam edemeyen katılımcılar servisler ile bitiş alanına ulaştırılacaktır. İki ara nokta arasında koşudan çekilen katılımcılar en kısa sürede acil telefon numarası olan +90 555 576 53 66'dan organizasyona haber vermeli ve en yakın ara noktaya veya bitiş alanına geri dönmelidirler.
KÖK Katılımcılarına verilecek olan Dropbagler finish noktası olan Altınoluk’ta göğüs numaralarını gösteren yarışmacılara yarış sonunda teslim edilecektir.
Başıboş veya çanta teslim bölgesi haricinde başka bir yerde bırakılmış olan Dropbaglerden organizasyon sorumlu değildir. Start noktasında Dropbag teslimi yapılmayacaktır.

8. Transfer

Yarışın başlangıç Noktası Küçükkuyu’da bulunan Yeşilyurt köyüdür. Yarış merkezi olan Edremit Güre kasabasından Yeşilyurt’a 29 Kasım 2020 Pazar saat 07.00 da transfer yapılacaktır. Transfer araçları yolda sporcu almayacaklardır. Kendi imkanları ile start noktasına geçen sporcular için finish noktasından Yeşilyurt’a 2. Kez transfer yapılamamaktadır.

9. Çevre Duyarlılığı

Koşunun yapılacağı lokasyon olan Kaz Dağları dünyanın en büyük oksijen kaynaklarından bir tanesi konumundadır. Endemik bitki türleri fazlalığı, zeytin bahçeleri ve dereleriyle son derece korunan bu bölgede katılımcıların çöplerini en yakın kontrol noktasına kadar yanlarında taşımaları gerekmektedir. Çöp attığı ispat edilen sporcu diskalifiye edilir. Çöp miktarını azaltabilmek için ara noktalarda plastik bardak bulunmayacaktır. Her katılımcının kendi bardak veya su kabını taşıması gerekmektedir.

10. Güvenlik ve Sağlık

Organizasyon, kötü hava koşulları oluşması durumunda (örn. Şiddetli yağmur, yoğun sis, fırtına, aşırı kar yağışı vb) katılımcıları tehlikeye atmamak ve sağlıklı koşullarda koşmalarına olanak sağlamak amacıyla koşuyu durdurma, kısaltma veya iptal etmeyi de içerebilecek değişikleri yapma hakkına sahiptir. Bu tür değişiklikler olduğu taktirde koşu öncesinde veya koşu sırasında ara noktalarda katılımcılara bildirilecektir. Katılımcılar verilen kararlara uymakla yükümlüdür.
Yerleri koşu öncesinde duyurulmak kaydıyla, koşu boyunca önemli ara noktalarda ve organizasyonun gerekli gördüğü yerlerde sağlık ekipleri ve/veya ambulans bulunacaktır. Sağlık ekipleri gerekli gördükleri takdirde katılımcıları sağlık kontrolünden geçirebilir ve koşmaya engel veya sağlık açısından riskli bir durum olduğuna kanaat getirdiklerinde ilgili katılımcıların koşuya devam etmesini engelleyebilir. Katılımcılar verilen kararlara uymakla yükümlüdür.

11. Zorunlu Malzemeler

Koşu boyunca katılımcıların aşağıdaki listede yer alan malzemeleri yanlarında bulundurmaları zorunludur:

 • Görülür biçimde vücuda iliştirilmiş göğüs numarası
 • Cep telefonu (organizasyon ve acil durum telefon numaraları kayıtlı olmalıdır)
 • Zamanlama çipi (Organizasyon tarafından verilecektir.)

Bu malzemeler göğüs numarası teslim edilirken ve koşu sırasında herhangi bir noktada kontrol edilebilir. Kontrol sonucunda zorunlu malzemelerden herhangi birisine sahip olmadığı belirlenen katılımcı diskalifiye edilecek ve koşuya devam etmesine izin verilmeyecektir.
Yukarıdaki listeye ek olarak, aşağıdaki malzemelerin de bulundurulması önerilir:

 • Yiyecek (örn. enerji jelleri veya barları)
 • Patika Koşusu Ayakkabısı

*** Baton ile koşan katılımcıların koşu boyunca batonlarını yanlarında taşımaları gerekmektedir, herhangi bir noktada batonlarını bırakamazlar. Baton bırakma 30 Dakika zaman cezası gerektirir.

12. Diskalifikasyon ve Zaman Cezaları

Aşağıda listelenmiş olan davranışlar doğrudan diskalifiye sebebidir:

 • 300 metreden fazla Kestirme yol veya taşıt kullanmak.
 • Yardıma ihtiyacı olan bir katılımcıyı yalnız başına bırakmak ve yardım etmemek.
 • Doğal ortamı tahrip etmek veya çöp atmak.
 • Sağlık personeli tarafından kontrol edilmeyi reddetmek.
 • Sağlık personeli veya organizasyon tarafından verilen kararlara (örn. yarışa devam etmeme) uymamak.
 • Zorunlu malzemeleri bulundurmamak veya organizasyon tarafından kontrol edilmelerini reddetmek.
 • Sağlık durumu elverişli olmayan yarışmacı hakem kararına istinaden yarıştan çıkartılabilir.
 • Yürüyüş batonu ile yarışa başlayan yarışmacı kontrol noktasında batonu bırakamaz. Bırakıldığı takdirde zaman cezası ile cezalandırılır. 30 DAKİKA
 • İşaretli parkurların dışına çıkılması veya 300 metreden fazla kestirme yapmak zaman cezası gerektirir. 1 SAAT
 • Diğer yarışmacılara yarış öncesi veya yarış içerisinde saygısızlık yapmak zaman cezası gerektirir. 1 SAAT
 • Belirtilen zorunlu malzemeleri eksik olan yarışmacılar kesinlikle yarışa dâhil edilmeyecektir.
 • Dışarıdan destek almak eşyalarını yarış harici birisine taşıtmak önce 30 Dakika zaman cezası ile uyarılır ikincisi tekrarlandığında diskalifiye edilir.
 • Kontrol noktasının 200 metre ön ve arkasında yiyecek desteği alınabilir.
 • Konu ile ilgili itiraz yapılacaksa belgelendirme yapılması, tarafımıza ida@rossist.com adresinden mail ile şikâyette bulunulması gerekmektedir. (Fotoğraf, Video Kayıt vb.)
 • Diskalifiye edilen koşucuların koşuya devam etmesine izin verilmez.

13. Sonuçlar

Koşu sırasında kısmi ve sonrasında kesin sonuçlar www.idaultra.com internet sitesinden yayınlanacaktır. Sonuçlar aşağıdaki kategoriler üzerinden değerlendirilecektir. Genelde dereceye giren kategoride değerlendirilmez.

 • Erkek/Kadın Genel Klasman
 • Erkek/Kadın 40- (1981 – 28 Kasım 2002 doğumlular)
 • Erkek/Kadın 40+ (1971 - 1980)
 • Erkek/Kadın 50+ (1970 ve aşağısı)

14. Ödüller

Köy Koşusu Maraton herhangi bir maddi ödül vermemektedir. Koşuyu başarıyla bitirmiş olan her katılımcıya bitirme madalyası hediye edilecektir.
Koşu sonunda plaket ve maddi olmayan ödüller verilecek olan kategoriler aşağıdaki gibidir.

 • Erkek Genel Klasman
 • Kadın Genel Klasman

Ödül töreni 29 Kasım 2020 Pazar günü saat 12:00'de Güre’de yapılacaktır.

15. Görsel Materyal Kullanımı

Kayıtlı katılımcılar etkinlik boyunca çekilmiş olan fotoğraf ve videolarının organizasyon tarafından tanıtım amaçlı kullanılmasına izin vermiş sayılırlar.

16. Feragatname

Köy Koşusu Maraton’a kendi istekleri ile kayıt olmuş katılımcılar koşu kurallarını ve bu kurallarda yapılabilecek değişiklikleri kabul etmiş sayılırlar. Organizasyon, katılımcılar tarafından gerçekleştirilen veya katılımcıların maruz kaldıkları maddi ve manevi zararlar ve kazalardan sorumlu tutulamaz.
Covid-19 Bilgilendirmesi

Yarışmacılar

Göğüs Numarası Adı Soyadı Takım veya Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet
1011 CANAN GÜL 1985 Türkiye Kadın
1012 Murat Canpınar Sünger Boblar 1969 Türkiye Erkek
1013 ATİLLA KILIÇARSLAN Sünger Boblar 1968 Türkiye Erkek
1014 SERHAT EŞGÜNOĞLU Runformance 1981 Türkiye Erkek
1015 ali orhun RUNFORMANCE 1990 Türkiye Erkek
1016 İDİL SARBAN 1989 Türkiye Kadın
1017 İpek Koç RUNFORMANCE 1982 Türkiye Kadın
1018 Pelin Serpen Runformance 1989 Türkiye Kadın
1019 HÜSEYİN TAŞKIRAN KÖKLÜ ÖRGÜT 1975 Türkiye Erkek
1020 Deniz Bengü Runformance 1978 Türkiye Kadın
1021 BOGACHAN AKYAR 1972 Türkiye Erkek
1022 ZEYNEP GÖKTEPE RUNFORMANCE 1972 Türkiye Kadın
1023 Ozan Hoşyılmaz Bireysel 1988 Türkiye Erkek
1024 Chenthuran Balasubramaniam - 1983 Türkiye Erkek
1026 Burcu Ateş 1987 Türkiye Kadın
1027 Ekrem Taşkın Karesibelediyespor 1972 Türkiye Erkek
1028 ali alkaya 1987 Türkiye Erkek
1029 Merve Yaraş 1987 Türkiye Kadın
1030 Hüseyin Fahri Sezgin Sasfit 1986 Türkiye Erkek
1031 Arzu Güder Garmin Türkiye 1970 Türkiye Kadın
1032 Ziya ULUYOL 1981 Türkiye Erkek
1033 serkan sevinç 1981 Türkiye Erkek
1034 Mert Uğur Aksoy 1989 Türkiye Erkek
1035 HAYRETTİN GÜLER Bireysel 1992 Türkiye Erkek
1036 Deniz Kıyılar YBK 1990 Türkiye Erkek
1037 CAN ADAMOGLU 1972 Türkiye Erkek
1039 Feryal Sıngın Koşturco 1970 Türkiye Kadın
1040 İLKER GÜMÜŞDAĞ Adidas Runners İstanbul 1982 Türkiye Erkek
1041 Cansu Şat Adidas Runners İstanbul 1987 Türkiye Kadın
1042 Yasemin Alan Adidas Runners İstanbul 1989 Türkiye Kadın
1043 Seda Mete Runformance 1987 Türkiye Kadın
1044 Mehmet Bulca 1989 Türkiye Erkek
1045 ilker kökçe adidas Runners istanbul 1996 Türkiye Erkek
1046 Çağla Demircioğlu 1989 Türkiye Kadın
1047 Evren Turan adidas Runners İstanbul 1995 Türkiye Erkek
1048 CENK KOÇ 1979 Türkiye Erkek
1049 Özlem Vural 1981 Türkiye Kadın
1050 Onur Kuruoğlu Amcor Running 1982 Türkiye Erkek
1051 ayhan akkuş 1967 Türkiye Erkek
1052 Bilkay Bıyık Runformance 1977 Türkiye Erkek
1053 Adnan Tolga Ayazlar 1978 Türkiye Erkek
1054 Mustafa Berat Dinç 1986 Türkiye Erkek
1055 FİDAN CENAL adidas Runners İstanbul 1985 Türkiye Kadın
1056 NEJAT Cingi 1972 Türkiye Erkek
1057 Sinem Yamaç 21 Çelik Kadın 1985 Türkiye Kadın
1058 Ferhat Gega 1961 Türkiye Erkek
1059 Didem Zahide Kurap Yüzbinkoş 1975 Türkiye Kadın
1060 Nurten Ünal Zorba 1968 Türkiye Kadın
1061 HAKAN CEYLAN 1984 Türkiye Erkek
1062 Sibel Eroğlu Adımadımbursa 1985 Türkiye Kadın
1063 uğur demirci Demirci Kskoneteam 1987 Türkiye Erkek
1064 BURCU SAYMAZ ADIMADIM BURSA 1987 Türkiye Kadın
1065 Dilek Konukcu Mercedes 1985 Türkiye Kadın
1066 FURKAN GÜNEŞ Adım Adım Bursa 1994 Türkiye Erkek
1067 Barbaros Aydın Adidas Runners 1985 Türkiye Erkek
1068 umut koçak karşıyaka one team 1977 Türkiye Erkek
1069 Caner Coşkun 1976 Türkiye Erkek
1070 Hakan Örmen H&N team 1964 Türkiye Erkek
1071 Selma Kılıç 1981 Türkiye Kadın
1072 Khalil Osmanov 1989 Ukrayna Erkek
1073 Havva Limanoğlu 1981 Türkiye Kadın
1074 BELDA ATİLLA KSK One Team 1978 Türkiye Kadın
1075 ABDULLAH TOKATLI 1984 Türkiye Erkek
1076 Mediha Turgut 1991 Türkiye Kadın
1077 Enis Akay Adım Adım Bursa 1987 Türkiye Erkek
1078 Esra Şahin Runformance 1993 Türkiye Kadın
1079 Orhan Güner Subaşıspor 1969 Türkiye Erkek
1080 Günseli Bişgen 1971 Türkiye Kadın
1081 Elif Acar Adım Adım Bursa 1996 Türkiye Kadın
1082 Yuliya Bila 1988 Ukrayna Kadın
1083 Gökçe Ziya AdidasRunners - Runformance 1993 Türkiye Kadın
1084 Volkan Yiğit Runformance 1991 Türkiye Erkek
1085 Güray Teser YüzBinKoş 1965 Türkiye Erkek
1086 HAKAN ÇAĞLAYAN Yüzbinkoş 1983 Türkiye Erkek
1087 Esin Esturk Yüz Bin Kos 1977 Türkiye Kadın
1088 recep dinç YBK 1985 Türkiye Erkek
1089 Tuna Eren Arıcan YBK 2003 Türkiye Erkek
1090 Ayşin Teser yüzbinkoş 1970 Türkiye Kadın
1092 Göksen Çınar Yüz Bin Koş Spor Kulübü 1981 Türkiye Erkek
1093 Noyan Türker 1973 Türkiye Erkek
1094 Test test 2001 Türkiye Erkek
1095 İsmail İLERİ ADRENALİN SK 1994 Türkiye Erkek
1096 AYŞEGÜL GÜR ADRENALİN SK 1993 Türkiye Kadın
1097 Zekeriya AKGUN WOLFPACK TRAINING TEAM 1995 Türkiye Erkek
1098 Rana SARGIN 1981 Türkiye Kadın
1099 Can Saldık Decathlon 1989 Türkiye Erkek
1100 Hakan Türk YBK 1981 Türkiye Erkek
1101 GÜLFEM GÜLLÜOĞLU YüzBinKoş 1979 Türkiye Kadın
1102 Arzu Babaç Bireysel 1971 Türkiye Kadın
1103 Cenk Kınıkarslan 1974 Türkiye Erkek
1104 füsun ünal Florya Çaylaklar 1983 Türkiye Erkek
1105 ZELİHA ÖZDEMİR 1986 Türkiye Kadın
1106 OZGUR Adıbelli kasimozgur1987@gmail.com 1987 Türkiye Erkek
1107 SEFA EROĞLU 1984 Türkiye Erkek
1108 Gizem Ünver Yüz Bin Koş Spor Klübü 1988 Türkiye Kadın
1109 Esin Ummak Bireysel 1965 Türkiye Kadın
1110 Turgut BAŞ Aydos537 1975 Türkiye Erkek
1111 Zeynep Meltem BAŞ Aydos537 1977 Türkiye Kadın
1112 Derya Beştaş 1986 Türkiye Kadın
1113 Muhammed Güneş 1983 Türkiye Erkek
1114 Gonca PİRİC rundamental 1989 Türkiye Kadın
1115 Can Demir RUNFORMANCE 1990 Türkiye Erkek
1116 Tuğçe Demir RUNFORMANCE 1990 Türkiye Kadın
1117 BARTU ERTURK YBK 1989 Türkiye Erkek
1118 emir ünver yüzbinkoş spor klübü 1985 Türkiye Erkek
1119 Arda Karaçocuk 1993 Türkiye Erkek
1122 Turgay Demir A 1987 Türkiye Erkek
1123 DEMET TÜRK YBK 1987 Türkiye Kadın
1124 SIMGE YUKSEL YUZ BIN KOS 1981 Türkiye Kadın
1125 ümit şahin 1979 Türkiye Erkek
1126 Oguz Sonmez TEAM1 1991 Türkiye Erkek
1127 BAYRAM DEMİRYÜREK 1977 Türkiye Erkek
1128 MehmetYasin Gündogdu YARIMADAKOSU GRUBU 1986 Türkiye Erkek
1129 Ceylan Ersin 1980 Türkiye Erkek
1130 NÜVİT GÜNDEMİR selinoztrak@savcan.com 1961 Türkiye Erkek
1131 Oluş Sönmez 1987 Türkiye Erkek
1132 LEYLA GÜNDEMİR 1970 Türkiye Kadın
1133 Sinem URAL SALOMON RUNNING TR 1990 Türkiye Kadın
1134 Onur Telli 1982 Türkiye Erkek
1135 selen begüm uzun 1988 Türkiye Kadın
1136 Efe Duyan 1981 Türkiye Kadın
1137 Zeynep Gül Aktaş 1971 Türkiye Kadın
1138 Mümtaz Aktaş 1967 Türkiye Erkek
1139 Murat Serdar OKAN Runarchy 1987 Türkiye Erkek
1140 Dilara Özkan Adım Adım Florya Çaylaklar 1993 Türkiye Kadın
1141 Aziz Taş YARIMADAe KOŞU GRUBU 1964 Türkiye Erkek
1142 Sinan Aşçı Adım Adım Florya Çaylaklar 1988 Türkiye Erkek
1143 DENİZ BARLAS ADIM ADIM FLORYA ÇAYLAKLAR 1992 Türkiye Erkek
1144 IREM GURBUZ . 1989 Türkiye Kadın
1145 LÜTFİ OĞUZ ARDAHAN TFFHGD 1984 Türkiye Erkek
1146 NEBAHAT ARDAHAN TFFHGD 1983 Türkiye Kadın
1147 KADİR YÜCEL ADIM ADIM FLORYA ÇAYLAKLAR 1987 Türkiye Erkek
1148 Ali Osman Durmaz R.E.D. Runners 1986 Türkiye Erkek
1149 Mehmet Ali Kiper 1966 Türkiye Erkek
1150 Figen Kiper 1980 Türkiye Kadın
1151 Eyüp selçuk Şahin Selçuk Şahin sigorta 1985 Türkiye Erkek
1152 Açelya Erten Ludus Athletics 1979 Türkiye Kadın
1153 Senra Bozdayı Ayazlar Pedalperest Kadınlar 1978 Türkiye Kadın
1154 HÜSEYİN DERTOP 1958 Türkiye Erkek
1155 Çiğdem Taşkıran 1972 Türkiye Kadın
1156 BURCU TAŞKIRAN HT CLUB 1982 Türkiye Kadın
1158 F.Zerrin Hasırcıoğlu Pan Dağcılık 1972 Türkiye Kadın
1160 arzu güle 1968 Türkiye Kadın
1161 cem özerol Huni İdman Yurdu 1973 Türkiye Erkek
1162 Aziz Çağlayan 1964 Türkiye Erkek
1163 Veli Barış Karatepe Runs'n Roses 2001 Türkiye Erkek
1164 Hüseyin Kaymaz Team Kronos 1988 Türkiye Erkek
1165 AYSIN ŞENARSOY 1988 Türkiye Kadın
1166 Eda Cebeci Zinde Yaşam 1990 Türkiye Kadın
1167 Sinem Öz Zinde Yaşam 1984 Türkiye Kadın
1168 Sinem Bal Bireysel 1972 Türkiye Kadın
1169 Tuğba Yazıcı Zinde Yaşam 1986 Türkiye Kadın
1170 Melis Hecan Adım Adım Florya Çaylaklar 1993 Türkiye Kadın
1171 Atilla Önver Sünger Boblar 1971 Türkiye Erkek
1172 Ümit Burak Kılıçaslan Ludus Athletics 1975 Türkiye Erkek
1173 Onur yiğit Yayak Koşturan 1989 Türkiye Erkek
1174 Ezgi Kar SALOMON RUNNING TR 1990 Türkiye Kadın
1175 EBRU BOZ KOŞTURAN 1975 Türkiye Kadın
1176 ONUR YAVUZ KOŞTURAN 1988 Türkiye Erkek
1177 Esra Nur Gökcek Yüz Bin Koş 1996 Türkiye Kadın
1178 İrem Görmüş Tria Triatlon 1986 Türkiye Kadın
1179 Musa Yıldırım R.E.D Runners 1979 Türkiye Erkek
1180 Abdullah Kürşat Ata R.E.D Runners 1978 Türkiye Erkek
1181 MEHMET SARIDEDEOĞLU KUŞADASI BELEDİYESİ TRİATLON SPOR KULÜBÜ 1975 Türkiye Erkek
1182 CELAL ORÇUN KÖKTUNA 1973 Türkiye Erkek
1183 Ali Cem Aktaş Limit Sensin 1979 Türkiye Erkek
1184 Oğuzhan Özaltın Balıktaysan Özgürsün 1977 Türkiye Erkek
1185 Ali Ergül charisma runner 1982 Türkiye Erkek
1186 Esra Etleç Salomon TR 1985 Türkiye Kadın
1187 Halil Aktan Limitsensin 1980 Türkiye Kadın
1188 Oytun Oğuz Limitsensin 1979 Türkiye Erkek
1189 Billur Engin Runformance 1983 Türkiye Kadın
1190 Güney Dukan Team Kronos 1974 Türkiye Erkek
1191 Şirin YILMAZ Zinde Yaşam 1987 Türkiye Kadın
1192 GÜLNAZ OLUKLAR 1973 Türkiye Kadın
1193 Aynur Aydoğan 1976 Türkiye Kadın
1194 Elbeyi Karakoç 1974 Türkiye Erkek
1195 Ertan Gonca MASK 1979 Türkiye Erkek
1196 Serdar ÜNALAN MASK 1972 Türkiye Erkek
1197 Özgür Öztürk 1974 Türkiye Erkek
1198 İpek Alakuş Garmin 1985 Türkiye Kadın
1199 Yiğit Battal İDADİK 1986 Türkiye Erkek
1200 Cihan Bilge Ferdi 1977 Türkiye Erkek
1201 Tolga Canbolat 1977 Türkiye Erkek
1202 ABDULLAH KAPTAN 1983 Türkiye Erkek
1203 Salih CIRGAN 1982 Türkiye Erkek
1204 Kaan Yardımcı inthe_pot 1993 Türkiye Erkek
1205 Serhat Kerimoğlu inthe_pot 1989 Türkiye Erkek
1206 ILKER IVDIL Ferdi 1978 Türkiye Erkek
1207 Ebru Özdemir Kışlalı 1974 Türkiye Kadın
1208 Elif İrte Alptekin 1973 Türkiye Kadın
1209 Ayhan Yaşar Huni idman yurdu 1966 Türkiye Erkek
1210 Yağmur Deniz 1987 Türkiye Kadın
1211 Yosun Demirci İDADİK 1987 Türkiye Kadın
1212 Onur Yıldız Antrenos 1994 Türkiye Erkek
1213 gülende öztaş İDADİK 1965 Türkiye Kadın
1214 Süheyla Durmaz - 1972 Türkiye Kadın
1215 Özlem Karakulak Vestel Road Runner 1985 Türkiye Kadın
1216 Sercan DALKILIÇ Vestel Road Runner 1990 Türkiye Erkek
1217 Sergen Bilgiç Vestel Road Runner 1992 Türkiye Erkek
1218 Taner YILMAZ Vesyel Road Runner 1989 Türkiye Erkek
1219 Sabiha Kavas Vestel Road Runner 1991 Türkiye Kadın
1220 Orçun DİKİCİ Vestel roadrunner 1989 Türkiye Erkek
1221 OĞUZ YILDIZ VESTEL ROADRUNNER 1992 Türkiye Erkek
1222 Mehmet Fırat Aydın Vestel Roadrunner 1986 Türkiye Erkek
1223 Can Keskinaslan Antrenos Runner 1976 Türkiye Erkek
1224 Hamiyet Yıldırım Ferdi 1971 Türkiye Kadın
1225 SEVGİ VESKE KOCABAŞ Bireysel 1963 Türkiye Kadın
1226 Savaş Ayvaz a.v.RUN 1991 Türkiye Erkek
1227 Cemile ebru Doğan 1977 Türkiye Kadın
1228 ONUR YUSUF ÇINAR Pubinno Inc. 1988 Türkiye Erkek
1229 VOLKAN DOĞAN Pubinno Inc. 1992 Türkiye Erkek
1230 ÖMER KAAN ASLAN Pubinno Inc. 1997 Türkiye Erkek
1231 MERT CAN ÇİNKA Pubinno Inc. 1995 Türkiye Erkek
1232 Anıl Demir 1987 Türkiye Erkek
1233 Gamze Orhanoğlu Pubinno Inc. 1998 Türkiye Kadın
1234 H. Ece Pehlivanoğlu 1982 Türkiye Kadın
1235 Gülay Akgül 1983 Türkiye Kadın
1236 OZAN ÖZGÜR RedFoxes 1986 Türkiye Erkek
1237 Kübra Özyurtlu 1987 Türkiye Kadın
1238 Ekaterina Popova Wma lovers 1987 Türkiye Kadın
1239 Jose Maria Gutierrez Arjona Wma lovers 1982 Türkiye Erkek
1240 Mehmet Aydıngör İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Klübü 1989 Türkiye Erkek
1241 İmer Yeniçeri Koşuperest 1979 Türkiye Kadın
1242 Duygu Gaygıs İzmir.Büyükşehir Belediye spor klübü 1992 Türkiye Kadın
1243 Sibel Emil İşler A.V. RUN 1980 Türkiye Kadın
1244 Koray Kinson Yok 1978 Türkiye Erkek
1245 Mert Efe Babacan 1977 Türkiye Erkek
1246 fatma özel Vestel Road Runner 1993 Türkiye Kadın
1247 Nil Ece BEKEN 1982 Türkiye Kadın
1248 Koray Tüccar Kolejliler Koşuyor 1977 Türkiye Erkek
1249 Taha Enes ŞENER A. V. RUN 1980 Türkiye Erkek
1250 niyazi senol 1988 Türkiye Erkek
1251 Onur Altuğ Sakallı Red Foxes 1993 Türkiye Erkek
1252 Cemre Koç 1990 Türkiye Kadın
1253 ABDULLAH DOĞAN A.V . RUN 1976 Türkiye Erkek
1254 gülperi mete İDADİK 1968 Türkiye Kadın
1255 Mustafa Doğan A.V RUN 2004 Türkiye Erkek
1256 ÖZDEN AKMAN Paceman Biga 1972 Türkiye Erkek
1257 aykut konak PACEMAN BİGA 1988 Türkiye Erkek
1258 ALİ KONAK PACEMAN BİGA 1985 Türkiye Erkek
1259 Turkan Ozmen A.V.RUN 1974 Türkiye Kadın
1260 CUMHUR DÖNMEZ PACEMAN BİGA 1965 Türkiye Erkek
1261 uğur baykurt paceman biga 1974 Türkiye Erkek
1262 ERGÜN GÜNAL A.V.RUN 1982 Türkiye Erkek
1263 seda öztürk 1988 Türkiye Kadın
1264 özgür bülent çağlayan DAB 1975 Türkiye Erkek
1265 BÜLENT CANBERK TARHAN PACEMAN BİGA 1981 Türkiye Erkek
1266 Batuhan Öcal 1990 Türkiye Erkek
1267 Evren Kar Bireysel 1972 Türkiye Kadın
1268 TOLGA ÜNAL FK Running 1972 Türkiye Erkek
1269 Yaprak Aydan 21 Çelik Kadın 1976 Türkiye Kadın
1270 TUĞBA ÜNSAL AYVALIK KOŞU KUVVETLERİ 1983 Türkiye Kadın