CP TOPLAM MESAFE
(KM)
DİGER İSTASYONA MESAFE
(KM)
ZAMAN SINIRI
(SAAT)
İMKANLAR
START Yeşilyurt - 15.6 00:00
FINISH Adatepe 15.6 - 03:00

PROGRAM

12:00 - 24:00 Hazırlanan kayıt alanında Yarış kitlerinin dağıtılmaya başlanması
Hattuşa Thermal Hotel

4 Aralık 2021 Cumartesi

05:00 - 05:45 İda Ultra ve İda Half Ultra geç yarış kiti dağıtımı
Hattuşa Thermal Hotel

06:00 İda Ultra ve İda Half Ultra yarışmacıları Yeşilyurt köyü start alanına transfer
Hattuşa Thermal Hotel

07:00 İda Ultra ve İda Half Ultra başlangıcı Yeşilyurt Meydan
Yeşilyurt Meydan

07:00 - 07:45 Run Zeus Geç yarış kiti dağıtımı
Hattuşa Thermal Hotel

08:00 Run Zeus yarışmacıları Yeşilyurt start alanına transfer
Hattuşa Thermal Hotel

09:00 Run Zeus Yarış Başlangıcı
Yeşilyurt Meydan

16:00 Run Zeus Yarış Sonu
Eski Altınoluk Köy Merkezi

21:00 İda Half Ultra Yarış Sonu
Hattuşa Thermal Hotel

5 Aralık Pazar 07:00 İda Ultra Yarış Sonu
Hattuşa Thermal Hotel

***4 Aralık Cumartesi Tüm Gün Köy Koşusu Kit dağıtımı devam edecektir.***

5 Aralık 2021 Pazar

06:00 - 06:45 15 K Köy koşusu Geç yarış kiti dağıtımı
Hattuşa Thermal Hotel

07:00 15 K Köy Koşusu Yeşilyurt Start alanına transfer
Hattuşa Thermal Hotel

08:00 15 K Köy Koşusu Başlangıç
Yeşilyurt Meydan

11:00 15 K Köy Koşusu Yarış sonu
Adatepe Köy Meydanı

13:00 Ödül töreni


*** İda Ultra, İda Half Ultra, Run Zeus ve Köy Koşusu ödül töreni 5 Aralık 2021 Pazar günü yapılacaktır.

GENEL BİLGİLER VE KURALLAR

1. Köy Koşusu Genel Bilgi

Köy Koşusu mitolojideki ismiyle İda Mountains ( Kaz Dağları ) içerisinde düzenlenen, Edremit körfezinin büyüleyici manzarası eşliğinde, tarihi köyler arasında ve zeytin bahçeleri arasında koşulan bir kış patika koşusu yarışıdır.
Parkur 15 Km uzunluğunda ve 640 m+ irtifa kazanımına sahiptir. 5 Aralık 2021 Pazar saat 08.00 da Yeşilyurt Meydan’dan başlar. 3 saat içerisinde parkurun tamamlanması gerekmektedir. Yarışmacılar kısmi yeterlilik esasına göre yarışmaya katılacaklardır.

2. Katılım Şartları

Yarışma 18 yaşından gün almış her sporcuya açıktır. 15 K Köy Koşusu katılımcıları için sağlık raporu gerekmemektedir. 

3. Kayıt

...

a) Kayıt şekli

Koşuya sadece kayıtlı koşucular katılabilir. Kayıtlar www.idaultra.com internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Son kayıt tarihi 19 Kasım 2021 saat 17:00'dir.
Parkur değişiklikleri için son tarih 19 Kasım 2021 saat 17:00'dir. Katılımcı limitine ulaşılmış olan parkura geçiş yapılamaz.
Maksimum katılımcı sayısı 1000 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kayıtlar bu limite ulaşıldığında son kayıt tarihi beklenmeden kapatılacaktır.
Yapılan her kayıt kişiye özeldir. Kayıt devrine veya bir katılımcı yerine başka birisinin koşmasına izin verilmeyecektir.

b) Kayıt ücreti

Kayıt ücretleri;

  • İadesiz kayıt ücreti: 225 TL.
  • İade edilebilir kayıt ücreti: 270 TL (2 Ekim 2021 tarihine kadar yapılacak olan kayıt iptallerinde tam ücret iade edilir).
  • 2 Ekim 2021 tarihinden sonra kayıt ücreti: 270 TL (İadesiz).
  • Avantajlı kayıt dönemi 30 Nisan - 15 Mayıs arasındadır. Kayıt ücreti 200 TL.dir.

Koşuya katılmak için kayıt ücretinin kayıt esnasında Visa veya MasterCard kredi kartı ile ödenmiş olması gerekmektedir. Kesin kayıt listesinin oluşturulmasında kayıt ücretini ödemiş olan katılımcılar dikkate alınacaktır. Organizasyon belli koşullarda kayıt ücretinde indirim yapma hakkına sahiptir.
Kayıt ücreti aşağıda listelenmiş olan maddeleri kapsamaktadır:

  • Göğüs numarası
  • Zaman ölçümü
  • Koşu tişörtü
  • Parkur boyunca 1 ara noktada içecek desteği
  • Koşuyu başarı ile bitiren katılımcılar için bitiren madalyası
  • Bilgi Masası
  • Start Noktasına Güre’den transfer
  • Finish Noktalarından Güre’ye transfer

c) Kayıt iptali ve iade

İade edilebilir kayıt ücreti ile kayıt yaptırmış olan katılımcıların ücretleri 15 Kasım 2021 tarihine kadar iptal edildiği takdirde kayıt ücreti bir ay içerisinde geri iade edilir. 

***Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde kayıt ücreti iade edilmeyecektir***

İade edilmez kayıt ücreti; Organizasyon gerçekleştirildiği taktirde sporcunun katılamaması veya gelememesi durumunda iade yapılamayacağını ifade eder. 

Kayıt iptal taleplerinin yazılı olarak ida@rossist.com adresine bildirilmesi gerekmektedir.

Katılımcı tarafından yapılan ödemelerin iade işlemleri EFT yoluyla yapılacaktır. Göndermiş olduğunuz mailde durumu açıklayarak IBAN numaranızı, katılımcı adı soyadı ve sipariş numaranızı yazmanız rica olunur.

Mücbir sebepler veya benzeri durumlarda organizasyonun kontrolü dışındaki nedenler dolayısıyla 3 Aralık 2021 saat 00.00 tarihinde organizasyon başlamadan iptal edilirse veya yarış içerisinde durdurulursa kayıt ücreti iade edilmez. Organizasyon bu durumda sorumluluk kabul etmemektedir. Kayıtlar bir sonraki organizasyona aktarılacaktır.

Mücbir sebep gösterilmeksizin organizatör tarafından yapılacak iptallerde hizmet tarihini müteakip 45 gün içerisinde ücretlerin tamamı iade edilecektir. 

COVID-19 Pandemisi dolayısıyla yaşanacak iptaller

Ülkemizin ve dünyanın içinde bulunduğu Pandemi dolayısıyla, düzenlenmesi planlanan organizasyonumuz belirtilen tarihlerde tarafımızdan kaynaklanmayan nedenlerle (Covid-19 Pandemisi) gerçekleştirilemediği taktirde 2 ödeme seçeneği için de geçerli olmak üzere;

- Hizmet süresine 1 aydan kısa süre kalmışsa (4 Kasım- 3 Aralık) ücret iadesi yapılmayacaktır. Bu durumda tüm sporcuların kayıtları bir sonraki seneye aktarılacaktır. 

- Hizmet süresine 1-2 ay arası süre kalmışsa (4 Ekim-3 Kasım) ücretin %70 i iade edilecektir. 

- Hizmet süresine 2 aydan uzun süre kalmışsa (30 Nisan-3 Ekim) ücretin tamamı 45 gün içerisinde iade edilecektir. 

- İade edilebilir kayıt ücreti seçeneğini tercih eden sporcuların kayıt ücretlerinin tamamı her koşulda geri ödenecektir.

*İade işlemleri mail olarak durumun bildirilmesinden ve mail tarihinden sonra 45 gün içerisinde EFT veya HAVALE yoluyla yapılacaktır.

Yukarıdaki şartlar sadece Covid-19 pandemisi dolayısıyla yaşanacak iptal için geçerlidir.

Sporcu kayıt aşamasından önce bu maddeyi okuyup kabul ettiğini beyan eder.

***Son kayıt gününden önce talep edilen değişikliklerde***

-Daha az ücretli parkura geçişlerde ücret iadesi yapılmaz.

-Daha yüksek ücretli parkura geçişlerde ödemiş olduğunuz parkur ücreti ile geçiş yapmak istediğiniz parkur ücreti arasında kalan fark eklenir.

4. Koşu Paketinin Teslimi

Katılımcıların göğüs numarası ve diğer malzemeleri içeren koşu paketlerini aşağıda belirtilen tarih ve saatlerde Güre’de yer alan "Hattuşa Vacation Thermal Club"dan gerekli evraklar ile birlikte teslim almaları gerekmektedir. Hattuşa Vacation Thermal Club'ın konumuna bu linkten ulaşabilirsiniz.

  • 3 Aralık 2021, Cuma: 12:00 - 24:00 arası.
  • 4 Aralık 2021, Cumartesi : 12:00 - 24:00 arası
  • 5 Aralık 2021, Pazar : 06:00 - 07:00 arası

5. Koşu Startı

Katılımcıların 5 Aralık 2021 tarihinde en geç saat 07:30'da (koşunun başlangıcından 30 dk önce) Yeşilyurt kent merkezinde yer alan başlangıç alanında olmaları gerekmektedir. Koşu saat 08:00'de başlar.

Dropbag teslimleri 3 Aralık 2021 Cuma 24.00’a kadar ve 4 Aralık 2021 24:00 a ve 5 Aralık 2021 07:00 kadar kayıt masasına yapılmalıdır.

6. Koşu Parkuru Bilgileri

Köy Koşusu toplam 15 km uzunluğunda ve 640+ m tırmanış içeren aşağıdaki güzergahı takip etmektedir:
Yeşilyurt, Adatepe
Koşunun tamamına yakını patika ve orman yollarında geçmektedir. Toplam 2 km asfalt bulunmaktadır. Katılımcıların bu tür zeminlerde koşu deneyimine sahip olmaları gerekmektedir.
Koşu güzergahı gece de görülebilen parlak bantlar ve diğer yöntemler ile işaretlenecektir. Belirlenmiş olan güzergahın dışına çıkmak ve kestirme yol kullanmak diskalifiye sebebidir.

7. Ara Noktalar ve Zaman Limitleri

Köy Koşusu güzergahı üzerinde ara nokta bulunmamaktadır.10. Km.de su noktası konulacaktır. Zaman limitinden sonra ara noktaya varmış olan katılımcıların koşuya devam etmelerine izin verilmeyecektir.

CP TOPLAM MESAFE
(KM)
DİGER İSTASYONA MESAFE
(KM)
ZAMAN SINIRI
(SAAT)
İMKANLAR
START Yeşilyurt - 15.6 00:00
FINISH Adatepe 15.6 - 03:00

Çöpler yine buralarda bulunacak çöp bidonlarına atılmalıdır.
Koşudan kendi isteğiyle çekilen, zaman limitine takılan veya sakatlık nedeniyle devam edemeyen katılımcılar servisler ile bitiş alanına ulaştırılacaktır. İki ara nokta arasında koşudan çekilen katılımcılar en kısa sürede acil telefon numarası olan +90 552 464 53 66'dan organizasyona haber vermeli ve en yakın ara noktaya veya bitiş alanına geri dönmelidirler.
KÖK Katılımcılarına verilecek olan Dropbagler finish noktası olan Altınoluk’ta göğüs numaralarını gösteren yarışmacılara yarış sonunda teslim edilecektir.
Başıboş veya çanta teslim bölgesi haricinde başka bir yerde bırakılmış olan Dropbaglerden organizasyon sorumlu değildir. Start noktasında Dropbag teslimi yapılmayacaktır.

8. Transfer

Yarışın başlangıç Noktası Küçükkuyu’da bulunan Yeşilyurt köyüdür. Yarış merkezi olan Edremit Güre kasabasından Yeşilyurt’a 5 Aralık 2021 Pazar saat 07.00 da transfer yapılacaktır. Transfer araçları yolda sporcu almayacaklardır. Kendi imkanları ile start noktasına geçen sporcular için finish noktasından Yeşilyurt’a 2. Kez transfer yapılamamaktadır.

9. Çevre Duyarlılığı

Koşunun yapılacağı lokasyon olan Kaz Dağları dünyanın en büyük oksijen kaynaklarından bir tanesi konumundadır. Endemik bitki türleri fazlalığı, zeytin bahçeleri ve dereleriyle son derece korunan bu bölgede katılımcıların çöplerini en yakın kontrol noktasına kadar yanlarında taşımaları gerekmektedir. Çöp attığı ispat edilen sporcu diskalifiye edilir. Çöp miktarını azaltabilmek için ara noktalarda plastik bardak bulunmayacaktır. Her katılımcının kendi bardak veya su kabını taşıması gerekmektedir.

10. Güvenlik ve Sağlık

Organizasyon, kötü hava koşulları oluşması durumunda (örn. Şiddetli yağmur, yoğun sis, fırtına, aşırı kar yağışı vb) katılımcıları tehlikeye atmamak ve sağlıklı koşullarda koşmalarına olanak sağlamak amacıyla koşuyu durdurma, kısaltma veya iptal etmeyi de içerebilecek değişikleri yapma hakkına sahiptir. Bu tür değişiklikler olduğu taktirde koşu öncesinde veya koşu sırasında ara noktalarda katılımcılara bildirilecektir. Katılımcılar verilen kararlara uymakla yükümlüdür.
Yerleri koşu öncesinde duyurulmak kaydıyla, koşu boyunca önemli ara noktalarda ve organizasyonun gerekli gördüğü yerlerde sağlık ekipleri ve/veya ambulans bulunacaktır. Sağlık ekipleri gerekli gördükleri takdirde katılımcıları sağlık kontrolünden geçirebilir ve koşmaya engel veya sağlık açısından riskli bir durum olduğuna kanaat getirdiklerinde ilgili katılımcıların koşuya devam etmesini engelleyebilir. Katılımcılar verilen kararlara uymakla yükümlüdür.

11. Zorunlu Malzemeler

Koşu boyunca katılımcıların aşağıdaki listede yer alan malzemeleri yanlarında bulundurmaları zorunludur:

  • Görülür biçimde vücuda iliştirilmiş göğüs numarası
  • Cep telefonu (organizasyon ve acil durum telefon numaraları kayıtlı olmalıdır)
  • Zamanlama çipi (Organizasyon tarafından verilecektir.)

Bu malzemeler göğüs numarası teslim edilirken ve koşu sırasında herhangi bir noktada kontrol edilebilir. Kontrol sonucunda zorunlu malzemelerden herhangi birisine sahip olmadığı belirlenen katılımcı diskalifiye edilecek ve koşuya devam etmesine izin verilmeyecektir.
Yukarıdaki listeye ek olarak, aşağıdaki malzemelerin de bulundurulması önerilir:

  • Yiyecek (örn. enerji jelleri veya barları)
  • Patika Koşusu Ayakkabısı

*** Baton ile koşan katılımcıların koşu boyunca batonlarını yanlarında taşımaları gerekmektedir, herhangi bir noktada batonlarını bırakamazlar. Baton bırakma 30 Dakika zaman cezası gerektirir.

12. Diskalifikasyon ve Zaman Cezaları

Aşağıda listelenmiş olan davranışlar doğrudan diskalifiye sebebidir:

  • 300 metreden fazla Kestirme yol veya taşıt kullanmak.
  • Yardıma ihtiyacı olan bir katılımcıyı yalnız başına bırakmak ve yardım etmemek.
  • Doğal ortamı tahrip etmek veya çöp atmak.
  • Sağlık personeli tarafından kontrol edilmeyi reddetmek.
  • Sağlık personeli veya organizasyon tarafından verilen kararlara (örn. yarışa devam etmeme) uymamak.
  • Zorunlu malzemeleri bulundurmamak veya organizasyon tarafından kontrol edilmelerini reddetmek.
  • Sağlık durumu elverişli olmayan yarışmacı hakem kararına istinaden yarıştan çıkartılabilir.
  • Yürüyüş batonu ile yarışa başlayan yarışmacı kontrol noktasında batonu bırakamaz. Bırakıldığı takdirde zaman cezası ile cezalandırılır. 30 DAKİKA
  • İşaretli parkurların dışına çıkılması veya 300 metreden fazla kestirme yapmak zaman cezası gerektirir. 1 SAAT
  • Diğer yarışmacılara yarış öncesi veya yarış içerisinde saygısızlık yapmak zaman cezası gerektirir. 1 SAAT
  • Belirtilen zorunlu malzemeleri eksik olan yarışmacılar kesinlikle yarışa dâhil edilmeyecektir.
  • Dışarıdan destek almak eşyalarını yarış harici birisine taşıtmak önce 30 Dakika zaman cezası ile uyarılır ikincisi tekrarlandığında diskalifiye edilir.
  • Kontrol noktasının 200 metre ön ve arkasında yiyecek desteği alınabilir.
  • Konu ile ilgili itiraz yapılacaksa belgelendirme yapılması, tarafımıza ida@rossist.com adresinden mail ile şikâyette bulunulması gerekmektedir. (Fotoğraf, Video Kayıt vb.)
  • Diskalifiye edilen koşucuların koşuya devam etmesine izin verilmez.

13. Sonuçlar

Koşu sırasında kısmi ve sonrasında kesin sonuçlar www.idaultra.com internet sitesinden yayınlanacaktır. Sonuçlar aşağıdaki kategoriler üzerinden değerlendirilecektir. Genelde dereceye giren kategoride değerlendirilmez.

  • Erkek/Kadın Genel Klasman
  • Erkek/Kadın 40- (1982 – 2003 doğumlular)
  • Erkek/Kadın 40+ (1972 - 1981)
  • Erkek/Kadın 50+ (1971 ve aşağısı)

14. Ödüller

Köy Koşusu Maraton herhangi bir maddi ödül vermemektedir. Koşuyu başarıyla bitirmiş olan her katılımcıya bitirme madalyası hediye edilecektir.
Koşu sonunda plaket ve maddi olmayan ödüller verilecek olan kategoriler aşağıdaki gibidir.

  • Erkek Genel Klasman
  • Kadın Genel Klasman

Ödül töreni 5 Aralık 2021 Pazar günü saat 12:00'de Güre’de yapılacaktır.

15. Görsel Materyal Kullanımı

Kayıtlı katılımcılar etkinlik boyunca çekilmiş olan fotoğraf ve videolarının organizasyon tarafından tanıtım amaçlı kullanılmasına izin vermiş sayılırlar.

16. Feragatname

Köy Koşusu Maraton’a kendi istekleri ile kayıt olmuş katılımcılar koşu kurallarını ve bu kurallarda yapılabilecek değişiklikleri kabul etmiş sayılırlar. Organizasyon, katılımcılar tarafından gerçekleştirilen veya katılımcıların maruz kaldıkları maddi ve manevi zararlar ve kazalardan sorumlu tutulamaz.




Covid-19 Bilgilendirmesi

Yarışmacılar

Göğüs Numarası Adı Soyadı Takım veya Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet
1012 Murat Canpınar Sünger Boblar 1969 Türkiye Erkek
1013 ATİLLA KILIÇARSLAN Sünger Boblar 1968 Türkiye Erkek
1014 SERHAT EŞGÜNOĞLU Runformance 1981 Türkiye Erkek
1015 ali orhun RUNFORMANCE 1990 Türkiye Erkek
1016 İDİL SARBAN 1989 Türkiye Kadın
1017 İpek Koç RUNFORMANCE 1982 Türkiye Kadın
1018 Pelin Serpen Runformance 1989 Türkiye Kadın
1020 Deniz Bengü Runformance 1978 Türkiye Kadın
1023 Ozan Hoşyılmaz Bireysel 1988 Türkiye Erkek
1024 Chenthuran Balasubramaniam - 1983 Türkiye Erkek
1026 Burcu Ateş 1987 Türkiye Kadın
1028 ali alkaya ADIM ADIM ANKARA 1987 Türkiye Erkek
1029 Merve Yaraş 1987 Türkiye Kadın
1030 Hüseyin Fahri Sezgin Sasfit 1986 Türkiye Erkek
1031 Arzu Güder Garmin Türkiye 1970 Türkiye Kadın
1032 Ziya ULUYOL 1981 Türkiye Erkek
1033 serkan sevinç 1981 Türkiye Erkek
1034 Mert Uğur Aksoy 1989 Türkiye Erkek
1035 HAYRETTİN GÜLER Bireysel 1992 Türkiye Erkek
1036 Deniz Kıyılar YBK 1990 Türkiye Erkek
1037 CAN ADAMOGLU 1972 Türkiye Erkek
1039 Feryal Sıngın Koşturco 1970 Türkiye Kadın
1040 İLKER GÜMÜŞDAĞ Adidas Runners İstanbul 1982 Türkiye Erkek
1041 Cansu Şat Adidas Runners İstanbul 1987 Türkiye Kadın
1042 Yasemin Alan Adidas Runners İstanbul 1989 Türkiye Kadın
1043 Seda Mete Runformance 1987 Türkiye Kadın
1044 Mehmet Bulca 1989 Türkiye Erkek
1045 ilker kökçe 341 Triatlon 1996 Türkiye Erkek
1046 Çağla Demircioğlu 1989 Türkiye Kadın
1047 Evren Turan Allrunners 1995 Türkiye Erkek
1048 CENK KOÇ 1979 Türkiye Erkek
1049 Özlem Vural 1981 Türkiye Kadın
1051 ayhan akkuş 1967 Türkiye Erkek
1052 Bilkay Bıyık Runformance 1977 Türkiye Erkek
1053 Adnan Tolga Ayazlar 1978 Türkiye Erkek
1054 Mustafa Berat Dinç 1986 Türkiye Erkek
1055 FİDAN CENAL adidas Runners İstanbul 1985 Türkiye Kadın
1056 NEJAT Cingi 1972 Türkiye Erkek
1057 Sinem Yamaç 21 Çelik Kadın 1985 Türkiye Kadın
1058 Ferhat Gega 1961 Türkiye Erkek
1059 Didem Zahide Kurap Yüzbinkoş 1975 Türkiye Kadın
1060 Nurten Ünal Zorba 1968 Türkiye Kadın
1061 HAKAN CEYLAN 1984 Türkiye Erkek
1062 Sibel Eroğlu Adımadımbursa 1985 Türkiye Kadın
1063 uğur demirci Demirci Kskoneteam 1987 Türkiye Erkek
1064 BURCU SAYMAZ ADIMADIM BURSA 1987 Türkiye Kadın
1065 Dilek Konukcu Mercedes 1985 Türkiye Kadın
1066 FURKAN GÜNEŞ Adım Adım Bursa 1994 Türkiye Erkek
1067 Barbaros Aydın Adidas Runners 1985 Türkiye Erkek
1068 umut koçak karşıyaka one team 1977 Türkiye Erkek
1069 Caner Coşkun 1976 Türkiye Erkek
1070 Hakan Örmen H&N team 1964 Türkiye Erkek
1071 Selma Kılıç 1981 Türkiye Kadın
1072 Khalil Osmanov 1989 Ukrayna Erkek
1073 Havva Limanoğlu 1981 Türkiye Kadın
1074 BELDA ATİLLA KSK One Team 1978 Türkiye Kadın
1075 ABDULLAH TOKATLI 1984 Türkiye Erkek
1076 Mediha Turgut 1991 Türkiye Kadın
1077 Enis Akay Adım Adım Bursa 1987 Türkiye Erkek
1078 Esra Şahin Runformance 1993 Türkiye Kadın
1079 Orhan Güner YalovaRunners 1969 Türkiye Erkek
1080 Günseli Bişgen 1971 Türkiye Kadın
1081 Elif Acar Adım Adım Bursa 1996 Türkiye Kadın
1082 Yuliya Bila 1988 Ukrayna Kadın
1084 Volkan Yiğit Runformance 1991 Türkiye Erkek
1085 Güray Teser YüzBinKoş 1965 Türkiye Erkek
1086 HAKAN ÇAĞLAYAN Yüzbinkoş 1983 Türkiye Erkek
1087 Esin Esturk Yüz Bin Kos 1977 Türkiye Kadın
1088 recep dinç YBK 1985 Türkiye Erkek
1089 Tuna Eren Arıcan YBK 2003 Türkiye Erkek
1090 Ayşin Teser yüzbinkoş 1970 Türkiye Kadın
1092 Göksen Çınar Yüz Bin Koş Spor Kulübü 1981 Türkiye Erkek
1093 Noyan Türker 1973 Türkiye Erkek
1095 İsmail İLERİ ADRENALİN SK 1994 Türkiye Erkek
1096 AYŞEGÜL GÜR ADRENALİN SK 1993 Türkiye Kadın
1097 Zekeriya AKGUN WOLFPACK TRAINING TEAM 1995 Türkiye Erkek
1099 Can Saldık Decathlon 1989 Türkiye Erkek
1100 Hakan Türk YBK 1981 Türkiye Erkek
1101 GÜLFEM GÜLLÜOĞLU YüzBinKoş 1979 Türkiye Kadın
1102 Arzu Babaç Bireysel 1971 Türkiye Kadın
1103 Cenk Kınıkarslan 1974 Türkiye Erkek
1105 ZELİHA ÖZDEMİR 1986 Türkiye Kadın
1106 OZGUR Adıbelli kasimozgur1987@gmail.com 1987 Türkiye Erkek
1107 SEFA EROĞLU 1984 Türkiye Erkek
1108 Gizem Ünver Yüz Bin Koş Spor Klübü 1988 Türkiye Kadın
1109 Esin Ummak Bireysel 1965 Türkiye Kadın
1112 Derya Beştaş FK Running 1986 Türkiye Kadın
1117 BARTU ERTURK YBK 1989 Türkiye Erkek
1118 emir ünver yüzbinkoş spor klübü 1985 Türkiye Erkek
1122 Turgay Demir A 1987 Türkiye Erkek
1123 DEMET TÜRK YBK 1987 Türkiye Kadın
1124 SIMGE YUKSEL YUZ BIN KOS 1981 Türkiye Kadın
1126 Oguz Sonmez TEAM1 1991 Türkiye Erkek
1127 BAYRAM DEMİRYÜREK 1977 Türkiye Erkek
1129 Ersin Ceylan 1980 Türkiye Erkek
1131 Oluş Sönmez 1987 Türkiye Erkek
1133 Sinem URAL BATTAL BROTHERS 1990 Türkiye Kadın
1134 Onur Telli 1982 Türkiye Erkek
1136 Efe Duyan 1981 Türkiye Kadın
1139 Murat Serdar OKAN Runarchy 1987 Türkiye Erkek
1141 Aziz Taş YARIMADA KOŞU GRUBU 1964 Türkiye Erkek
1142 Sinan Aşçı Adım Adım Florya Çaylaklar 1988 Türkiye Erkek
1143 DENİZ BARLAS ADIM ADIM FLORYA ÇAYLAKLAR 1992 Türkiye Erkek
1144 IREM GURBUZ . 1989 Türkiye Kadın
1146 NEBAHAT ARDAHAN TFFHGD 1983 Türkiye Kadın
1148 Ali Osman Durmaz R.E.D. Runners 1986 Türkiye Erkek
1149 Mehmet Ali Kiper 1966 Türkiye Erkek
1150 Figen Kiper 1980 Türkiye Kadın
1151 Eyüp selçuk Şahin Selçuk Şahin sigorta 1985 Türkiye Erkek
1152 Açelya Erten Ludus Athletics 1979 Türkiye Kadın
1154 HÜSEYİN DERTOP 1958 Türkiye Erkek
1160 arzu güle 1968 Türkiye Kadın
1161 cem özerol Huni İdman Yurdu 1973 Türkiye Erkek
1163 Veli Barış Karatepe Runs'n Roses 2001 Türkiye Erkek
1165 AYSIN ŞENARSOY 1988 Türkiye Kadın
1166 Eda Cebeci 1990 Türkiye Kadın
1168 Sinem Bal Bireysel 1972 Türkiye Kadın
1169 Tuğba Yazıcı Zinde Yaşam 1986 Türkiye Kadın
1170 Melis Hecan Adım Adım Florya Çaylaklar 1993 Türkiye Kadın
1171 Atilla Önver Sünger Boblar 1971 Türkiye Erkek
1172 Ümit Burak Kılıçaslan Devrim 1975 Türkiye Erkek
1173 Onur yiğit Yayak Koşturan 1989 Türkiye Erkek
1177 Esra Nur Gökcek Yüz Bin Koş 1996 Türkiye Kadın
1179 Musa Yıldırım R.E.D Runners 1979 Türkiye Erkek
1180 Abdullah Kürşat Ata R.E.D Runners 1978 Türkiye Erkek
1181 MEHMET SARIDEDEOĞLU KUŞADASI BELEDİYESİ TRİATLON SPOR KULÜBÜ 1975 Türkiye Erkek
1183 Ali Cem Aktaş Limit Sensin 1979 Türkiye Erkek
1184 Oğuzhan Özaltın Balıktaysan Özgürsün 1977 Türkiye Erkek
1185 Ali Ergül charisma runner 1982 Türkiye Erkek
1187 Halil Aktan Limitsensin 1980 Türkiye Erkek
1188 Oytun Oğuz Limitsensin 1979 Türkiye Erkek
1189 Billur Engin Runformance 1983 Türkiye Kadın
1190 Güney Dukan Team Kronos 1974 Türkiye Erkek
1191 Şirin YILMAZ Zinde Yaşam 1987 Türkiye Kadın
1194 Elbeyi Karakoç 1974 Türkiye Erkek
1195 Ertan Gonca MASK 1979 Türkiye Erkek
1197 Özgür Öztürk 1974 Türkiye Erkek
1198 İpek Alakuş Garmin 1985 Türkiye Kadın
1199 Yiğit Battal İDADİK 1986 Türkiye Erkek
1200 Cihan Bilge Ferdi 1977 Türkiye Erkek
1203 Salih CIRGAN 1982 Türkiye Erkek
1205 Serhat Kerimoğlu inthe_pot 1989 Türkiye Erkek
1206 ILKER IVDIL Ferdi 1978 Türkiye Erkek
1207 Ebru Özdemir Kışlalı 1974 Türkiye Kadın
1208 Elif İrte Alptekin 1973 Türkiye Kadın
1210 Yağmur Deniz 1987 Türkiye Kadın
1211 Yosun Demirci İDADİK 1987 Türkiye Kadın
1212 Onur Yıldız Antrenos 1994 Türkiye Erkek
1213 gülende öztaş İDADİK 1965 Türkiye Kadın
1214 Süheyla Durmaz - 1972 Türkiye Kadın
1219 Sabiha Kavas Vestel Road Runner 1991 Türkiye Kadın
1222 Mehmet Fırat Aydın Vestel Roadrunner 1986 Türkiye Erkek
1223 Can Keskinaslan Antrenos Runner 1976 Türkiye Erkek
1226 Savaş Ayvaz a.v.RUN 1991 Türkiye Erkek
1228 ONUR YUSUF ÇINAR 1988 Türkiye Erkek
1229 VOLKAN DOĞAN Pubinno Inc. 1992 Türkiye Erkek
1230 ÖMER KAAN ASLAN Pubinno Inc. 1997 Türkiye Erkek
1231 MERT CAN ÇİNKA Pubinno Inc. 1995 Türkiye Erkek
1233 Gamze Orhanoğlu Pubinno Inc. 1998 Türkiye Kadın
1234 H. Ece Pehlivanoğlu 1982 Türkiye Kadın
1235 Gülay Akgül 1983 Türkiye Kadın
1237 Kübra Özyurtlu 1987 Türkiye Kadın
1238 Ekaterina Popova Wma lovers 1987 Türkiye Kadın
1239 Jose Maria Gutierrez Arjona Wma lovers 1982 Türkiye Erkek
1240 Mehmet Aydıngör İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Klübü 1989 Türkiye Erkek
1241 İmer Yeniçeri Koşuperest 1979 Türkiye Kadın
1242 Duygu Gaygıs İzmir.Büyükşehir Belediye spor klübü 1992 Türkiye Kadın
1243 Sibel Emil İşler FK RUNNING 1980 Türkiye Kadın
1245 Mert Efe Babacan 1977 Türkiye Erkek
1248 Koray Tüccar Ayvalık Koşu Kuvvetleri 1977 Türkiye Erkek
1250 niyazi senol 1988 Türkiye Erkek
1251 Onur Altuğ Sakallı 1993 Türkiye Erkek
1252 Cemre Koç 1990 Türkiye Kadın
1253 ABDULLAH DOĞAN A.V . RUN 1976 Türkiye Erkek
1254 gülperi mete İDADİK 1968 Türkiye Kadın
1255 Mustafa Doğan A.V RUN 2004 Türkiye Erkek
1256 ÖZDEN AKMAN Paceman Biga 1972 Türkiye Erkek
1257 aykut konak PACEMAN BİGA 1988 Türkiye Erkek
1258 ALİ KONAK PACEMAN BİGA 1985 Türkiye Erkek
1259 Turkan Ozmen A.V.RUN 1974 Türkiye Kadın
1260 CUMHUR DÖNMEZ PACEMAN BİGA 1965 Türkiye Erkek
1261 uğur baykurt paceman biga 1974 Türkiye Erkek
1264 özgür bülent çağlayan DAB 1975 Türkiye Erkek
1265 BÜLENT CANBERK TARHAN PACEMAN BİGA 1981 Türkiye Erkek
1267 Evren Kar Bireysel 1972 Türkiye Kadın
1268 TOLGA ÜNAL FK Running 1972 Türkiye Erkek
1270 TUĞBA ÜNSAL AYVALIK KOŞU KUVVETLERİ 1983 Türkiye Kadın
1271 EVREN ERBAS R.E.D. Runners 1983 Türkiye Erkek
1272 Serpil Atgın Erbas R.E.D. Runners 1983 Türkiye Kadın
1273 Tuğba Koç 1976 Türkiye Kadın
1274 Gürsoy Savaşeri Paceman Biga 1974 Türkiye Erkek
1277 Ahmet Şükrü Balık R. E. D Runners 1977 Türkiye Erkek
1278 Remzi Eşki BES 1981 Türkiye Erkek
1279 kemal okay battal BES 1976 Türkiye Erkek
1280 Rokos Kasapoğlu 1950 Türkiye Erkek
1281 Agnes Tan Teamkronos & Beat Run Crew 1964 Türkiye Kadın
1282 Sonia Serpil Aslan kütük Salomon Running TR 1984 Türkiye Kadın
1283 MEHMET ÖZGÜR ÖZMEN 1975 Türkiye Erkek
1284 Ayhan Geygel 1963 Türkiye Erkek
1285 EKREM KOŞAR 1970 Türkiye Erkek
1286 Mahmut Meriç Bahçeşehir 1963 Türkiye Erkek
1287 SONGÜL ALBAYRAK FKRUNNİNG 1984 Türkiye Kadın
1289 Derya Doğan 1979 Türkiye Kadın
1290 Sinan Gültekin Bahçeşehir Koşan Adamlar 1966 Türkiye Erkek
1291 Seher Cubukcu Piculett 1977 Türkiye Kadın
1292 şener deniz 1969 Türkiye Erkek
1293 YURDANUR TEKERKEK ADIM ADIM 1985 Türkiye Kadın
1294 Mehmet Ali Araz 1964 Türkiye Erkek
1295 Yunus Şerbetci 1985 Türkiye Erkek
1296 Fatih Koç 1982 Türkiye Erkek
1297 Yasemin Yaşlak koç 1985 Türkiye Kadın
1298 YÜCEL YAYAK koşturan 1967 Türkiye Erkek
1299 SEMA SELÇUK KOŞTURAN 1986 Türkiye Kadın
1300 Beliz Erener 1978 Türkiye Kadın
1301 Tuğba Kaplan Alikev Runners 1983 Türkiye Kadın
1303 Süleyman Topcu Bireysel sporcu 1984 Türkiye Erkek
1304 ömer Güçlü Edremit Belediyesi 1985 Türkiye Erkek
1305 imam bazan Holagi Spor 1972 Türkiye Erkek
1307 MURAT AKYİĞİT 1976 Türkiye Erkek
1308 Faruk Tolga demirel gs 1972 Türkiye Erkek
1309 Irmak Deniz 1996 Türkiye Erkek
1311 Anıl Şen 1989 Türkiye Erkek
1312 Eda AKGÜLLER Short Trail Sarıyer 2000 Türkiye Kadın
1313 Emrah Özcan A.V.RUN 1984 Türkiye Erkek
1314 Nur Şenyüz A.V.RUN 1983 Türkiye Kadın
1316 Olgun Zeydan Trimetheus 1979 Türkiye Kadın
1317 Engin TUREMEN İDADİK 1965 Türkiye Erkek
1319 ege Olgun CrossFit Karsıyaka 1989 Türkiye Erkek
1320 Mehmet Orçun Diyarbakırlı Bireysel 1984 Türkiye Erkek
1321 ismail irfan KÖSE Runformance 1987 Türkiye Erkek
1322 Adalet hazal Köse 1991 Türkiye Kadın
1323 Özcan Dedemoğlu CROSSFIT KARŞIYAKA 1989 Türkiye Kadın
1324 Elif Numanoglu Rundamental 1995 Türkiye Kadın
1325 Ufuk Kansu 1982 Türkiye Erkek
1326 Mert Nuri Özbek 1982 Türkiye Erkek
1328 Mehmet Sevil 1983 Türkiye Erkek
1329 Emre Erol 1984 Türkiye Erkek
1331 Levent GÜLSOY Run.aholics 1976 Türkiye Erkek
1332 Elif DEMİR 1990 Türkiye Kadın
1334 MEHMET NADİR YAĞCI Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Klübü 1974 Türkiye Erkek
1335 Kenan Yassikaya Redfoxses 1974 Türkiye Erkek
1336 HAKAN ŞİMŞEK Runformance 1978 Türkiye Erkek
1337 Selime Yasemin Şimşek Red Runners 1980 Türkiye Kadın
1338 Lütfiye Özpak 1986 Türkiye Kadın
1339 Melek Demir 1984 Türkiye Kadın
1340 Şahan Bayoğlu 1987 Türkiye Erkek
1343 Meric Kiremitci Garmin 1986 Türkiye Kadın
1344 AHMET OZYIGIT YÜZ BIN KOS 1981 Türkiye Erkek
1345 Halil Özer Ferdi 1969 Türkiye Erkek
1346 Cağatay Başavcı Honda 1983 Türkiye Erkek
1348 Sertaç Güleryüz YBK 1984 Türkiye Erkek
1349 Ahmet Tezel 1971 Türkiye Erkek
1350 ali eröksuz KOSTURAN 1988 Türkiye Erkek
1351 KUBİLAY ÇEVİK 1990 Türkiye Erkek
1352 Kübra İyisoy Kükü Kulübü 1997 Türkiye Kadın
1353 MUSTAFA SELÇUK ÇEVİK 1988 Türkiye Erkek
1354 FATMA MERVE KOÇAK 1988 Türkiye Kadın
1355 OSMAN CANGAL 1973 Türkiye Erkek
1356 VURAL ULUS 1978 Türkiye Erkek
1357 levent topal paceman biga 1958 Türkiye Erkek
1358 Mirayhan Şen 1993 Türkiye Kadın
1359 Ecenur Evran 1992 Türkiye Kadın
1360 CÜNEYT ŞENOL GarantiRun 1978 Türkiye Erkek
1361 Tevfik Kardelen Garanti BBVA Yatırım 1988 Türkiye Erkek
1362 Berk Arıkan 1991 Türkiye Erkek
1363 Ece Murteazaoğlu 1992 Türkiye Kadın
1366 Gönül Çataltepe İstanbul Masterleri Atl.Klb. 1968 Türkiye Kadın
1367 Süleyman Sancaktutan Anadolu Hisarı Atletizm 1970 Türkiye Erkek
1368 HAKAN ERHAN ANADOLU HİSARI 1973 Türkiye Erkek
1369 Ercan Akpay Anadoluhisariatletizm 1985 Türkiye Erkek
1370 BİLAL BALTACI 1958 Türkiye Erkek
1371 Çağatay Hergül DADSONS 1982 Türkiye Erkek
1372 Erhan Güleyüpoğlu Bireysel 1979 Türkiye Erkek
1373 BERAT URAZ HERGÜL DADSONS 2009 Türkiye Erkek
1374 TAHA BORAN HERGÜL DADSONS 2007 Türkiye Erkek
1377 UĞUR ÇALIŞKAN AV RUN 1973 Türkiye Erkek
1378 AYSAN ÖZTAYLAN 1988 Türkiye Erkek
1379 HARBİ HOTAN 1978 Türkiye Erkek
1380 Sönmez Yıldız Anadoluhisarı idmanyurdu yurdu spor klübü 1974 Türkiye Erkek
1382 erdinC ÖZEKİNCİ 1979 Türkiye Erkek
1383 kazım arıkan charisma fitness Runner 1970 Türkiye Erkek
1384 SELİM GÜÇBİLMEZ 1968 Türkiye Erkek
1385 SEMİH ATAY 1968 Türkiye Erkek
1387 HALİT BAĞIŞ 1979 Türkiye Erkek
1389 Feyzi Erbaş Sünger Boblar 1971 Türkiye Erkek
1391 TANJU ÇAMCI 1988 Türkiye Erkek
1396 Mustafa Küçük 1974 Türkiye Erkek
1399 İSMAİL YAVAŞCA TROİATLON 1988 Türkiye Erkek
1401 Sabri Baday 1972 Türkiye Erkek
1402 Kerem Ceylan Sports International 1987 Türkiye Erkek
1403 Ayşegül Akdoğan Bireysel 1994 Türkiye Kadın
1404 İnci Yılmaz 1987 Türkiye Kadın
1405 İsmail ÖZGÜR Redfoxes Running 1956 Türkiye Erkek
1407 Özlem Turgut Redfoxes 1974 Türkiye Kadın
1409 tuncay sungurlu Kolejliler koşuyor 1975 Türkiye Erkek
1410 Eser Erol 1977 Türkiye Erkek
1412 Cavidan Özcanşen KSK ONETEAM 1977 Türkiye Kadın
1413 Fahri AKYOL Adım Adım ANTALYA 1968 Türkiye Erkek
1417 GÖKHAN KAYA 1982 Türkiye Erkek
1418 Uğur Ekşi 1996 Türkiye Erkek
1420 Graham Swain Nomads 1955 Türkiye Erkek
1421 Nimet Yolcu ALİKEV 1987 Türkiye Kadın
1422 mustafa araç araç ACADEMY OF RUNNİNG 1983 Türkiye Erkek
1423 Gary Walker Hakuna Matata 1964 Türkiye Erkek
1424 Ercüment Bulut 1958 Türkiye Erkek
1425 Mehmet Fatih Yıldız Maküspor 2000 Türkiye Erkek
1427 Evrim Gök Bireysel 1978 Türkiye Kadın
1428 Sabri keser charisma runner team 1980 Türkiye Erkek
1429 Karel Rocejdl 1990 Çek Cumhuriyeti Erkek
1430 IREM GURBUZ 1989 Türkiye Kadın
1433 Memet Hüseyin Ferdi 1967 Türkiye Erkek
1435 fatma sıkı istanbul masterleri atletizm kulübü 1960 Türkiye Kadın
1436 Naime Varol İstanbul Masterleri Atletizm Klübü 1958 Türkiye Kadın
1437 Michal Rezac 1990 Çek Cumhuriyeti Erkek
1438 Semih DEDEOĞLU Edremit Belediye Spor 1981 Türkiye Erkek
1439 SAİT BARAN ÖNEN EDREMİT BELEDİYESİ 1998 Türkiye Erkek
1440 Kumsal Pınargözü No Reason Co. 1985 Türkiye Kadın
1441 Selin Yılmaz GÜÇLÜ BEYGİR 1992 Türkiye Kadın
1442 Deniz Yılmaz GÜÇLÜ BEYGİR 1985 Türkiye Kadın
1443 Melike Şentabak Runformance 1993 Türkiye Kadın
1444 Serap ALIMLI AllRunnerS 1983 Türkiye Kadın
1445 Lale Eymen Gülderen Runformance 1988 Türkiye Kadın
1446 ÖZGÜR ÖNCÜL AllRunnerS 1978 Türkiye Erkek
1447 FATMA GÜVENÇ 1986 Türkiye Kadın
1448 ilayda gürel özgüvenir AllRunnerS 1989 Türkiye Kadın
1451 Yalçın Basut 1964 Türkiye Erkek
1452 Özgür Yazıcı 1993 Türkiye Erkek
1453 Hande Şıktaşlı Ferdi 1979 Türkiye Kadın
1454 Kübral URAL 1967 Türkiye Kadın
1455 Candan Dönmez 1986 Türkiye Kadın
1456 Tülin ENCÜ İDADİK 1972 Türkiye Kadın
1457 Seda Günay Karaca 84 PFR 1977 Türkiye Kadın
1458 Özlem Çoşkun İDADİK 1975 Türkiye Kadın
1459 Dilek Aktaş İDADİK 1972 Türkiye Kadın
1460 Hazal Demirok Voltron 1996 Türkiye Kadın
1461 Bilal Ayberk Aydoğdu VanRun 1991 Türkiye Erkek
1462 Semih Ural Garanti Yatırım 1982 Türkiye Erkek
1463 EBRU BATTAL BattalBrothers 1971 Türkiye Kadın
1464 İsmail Karacaoğlu Adım Adım İzmir 1983 Türkiye Erkek
1465 Serpil Karadağ Adım Adım İzmir 1972 Türkiye Kadın
1467 YUNUS ALP ADIM ADIM İZMİR 1996 Türkiye Erkek
1468 pelin oğur ADIM ADIM İZMİR 1987 Türkiye Kadın
1469 Emin Özmen ADIM ADIM İZMİR 1965 Türkiye Erkek
1470 Çiğdem Özmen ADIM ADIM İZMİR 1966 Türkiye Kadın
1471 ayla seçgin seçgin adım adım izmir 1968 Türkiye Kadın
1472 İzzet Berktaş ADIM ADIM İZMİR 1957 Türkiye Erkek
1473 ŞEHNAZ VERAL ADIM ADIM İZMİR 1983 Türkiye Kadın
1474 Emre Başer 1984 Türkiye Erkek
1475 SEVCAN KANAT İDADİK 1976 Türkiye Kadın
1476 ONUR ERGUN ADIM ADIM İZMİR 1980 Türkiye Erkek
1477 Gülşen Kılıç 84PFR 1988 Türkiye Kadın
1478 Erkan Çetin Adım adım İzmir 1972 Türkiye Erkek
1479 Ömer ERTUĞ 84PFR 1981 Türkiye Erkek
1481 Mine Uzgişi Adım adım izmir 1971 Türkiye Kadın
1482 mehmet akif kaya Adım Adım İzmir 1981 Türkiye Erkek
1484 oğuz ARDAHAN TFFHGD 1984 Türkiye Erkek
1485 Mahir Emrah Sayın Team Kozyatağı 1978 Türkiye Erkek
1486 Ijlal Kilic Adim Adim Izmir 1975 Türkiye Kadın
1488 MERVE DUVA ALLRUNNERS 1993 Türkiye Kadın
1489 GÜROL BALCI ANADOLUHİSARI 1972 Türkiye Erkek
1490 Seçil ARKANT EKİCİ ADIM ADIM İZMİR 1982 Türkiye Kadın
1491 Bahadır EKİCİ ADIM ADIM İZMİR 1985 Türkiye Erkek
1492 Deniz Aydoğdu Tansu Idadik 1985 Türkiye Kadın
1493 Berti Salom Battal Brothers 1993 Türkiye Erkek
1494 Latife Ayhan Adım Adım İzmir 1982 Türkiye Kadın
1495 reha Akkocan adım adım izmir 1974 Türkiye Erkek
1496 Anıl Doğru Trakya koşu grubu 1977 Türkiye Erkek
1497 ZEYNEP KORAY bireysel 1979 Türkiye Kadın
1498 Cem Senkoş ADIM ADIM İZMİR 1981 Türkiye Erkek
1499 devrim koray Greenlog 1979 Türkiye Erkek
1500 Canay Dallı Ferdi 1975 Türkiye Kadın
1501 Sinan Dallı Ferdi 1966 Türkiye Erkek
1502 Ahmet Salih Er 1985 Türkiye Erkek
1503 soner toy Beşiktaş 1978 Türkiye Erkek
1504 ILKER YER 1984 Türkiye Erkek
1505 Emel Yılmaz Rundamental 1979 Türkiye Kadın
1506 Selin Demiryürek Rundamental 1993 Türkiye Kadın
1507 Sultan Tağtekin Rundamental 1991 Türkiye Kadın
1508 Belin Alkan 1982 Türkiye Kadın
1509 Kayhan Yavuz 1970 Türkiye Erkek
1510 Mustafa Dişbudak 1975 Türkiye Erkek
1511 Elif İslam AllRunners 1980 Türkiye Kadın
1512 Aysegul Muftuoglu Arici 1982 Türkiye Kadın
1513 MUSTAFA KORAY ARICI 1983 Türkiye Erkek
1514 Melis Özgen Rundamental 1983 Türkiye Kadın
1515 Erdem Nazlım adidas Runners İstanbul 1997 Türkiye Erkek
1516 Yasemin Kahraman Adım Adım İzmir 1992 Türkiye Kadın
1517 hakan KAHRAMAN ADIM ADIM İZMİR 1990 Türkiye Erkek
1518 Damla Baybora 1988 Türkiye Kadın
1519 Volkan Kumbasar 1979 Türkiye Erkek
1520 Rıza EKER Adım Adım İzmir 1988 Türkiye Erkek
1521 Emine Serap ARIKOĞLU Adım Adım İzmir 1983 Türkiye Kadın
1522 İSA YAVUZ FOCUS MALİ MÜŞAVİRLİK 1987 Türkiye Erkek
1523 Esra Etleç FK Running 1985 Türkiye Kadın
1524 NURHAK GÜLSÜM All Runners 1988 Türkiye Kadın
1525 Polat Kütükçü Rundamental 1993 Türkiye Erkek
1526 Çağrı Duransoy Ayvalık Koşu Kuvvetleri 1985 Türkiye Erkek
1527 Ebru TURHAN 1978 Türkiye Kadın
1528 pınar akseki Allrunners 42+akademi 1972 Türkiye Kadın
1529 Hakan Çakıroğlu Fk running 1966 Türkiye Erkek
1530 Cebrail Haluk Görgülü Adım Adım İzmir 1987 Türkiye Erkek
1531 Nazlı gaye Alpaslan Adım adım İzmir 1989 Türkiye Kadın
1532 Şebnem Kosova 42+Akademi / All Runners 1973 Türkiye Kadın
1533 Müjde Özdemir Kuzey Geyikleri DSK / 42+Akademi / All Runners 1992 Türkiye Kadın
1534 Ebru Dönmez FKRUNNING 1974 Türkiye Kadın
1535 Zozan Atay FKRunning 1980 Türkiye Kadın
1536 sercan albayrak Faruk Kar Team 1984 Türkiye Erkek
1537 RAHŞAN AN AYVALIK KOŞU KUVVETLERİ 1977 Türkiye Kadın
1538 bilge hanife yılmaz ayvalık koşu kuvvetleri 1983 Türkiye Kadın
1539 Ersin Çoklar 1970 Türkiye Erkek
1540 HASAN ATİLLA AYVALIK KOŞU KUVVETLERİ 1954 Türkiye Erkek
1541 Vildan Mutlu 1986 Türkiye Kadın
1543 Hüseyin Yumrutaş Do Koşu Kulübü 1971 Türkiye Erkek
1544 Ezgi Kuru Çiçek 1992 Türkiye Kadın
1546 Nuray Güneş GUNES LADYBIRDS 1978 Türkiye Kadın
1547 TUĞÇE KARA Runarchy 1990 Türkiye Kadın
1548 ENGİN CENGİZ Bahçeşehir koşu grubu 1969 Türkiye Erkek
1549 FARUK MOLLAHÜSEYİNOĞLU Bahçeşehir koşu grubu 1962 Türkiye Erkek
1550 ozgur Onal 1974 Türkiye Erkek
1551 Barışcan Uzunkaya 1997 Türkiye Erkek
1552 Yağmur Sarali 1989 Türkiye Kadın
1554 Şebnem TURAN 1994 Türkiye Kadın
1555 Canan Yer 1984 Türkiye Kadın
1556 Ümit özeray 1970 Türkiye Erkek
1557 şebnem kadercan AllRunners 1989 Türkiye Kadın
1558 SERDAR AYYILDIZ 1977 Türkiye Erkek
1559 Ahmet Turan Öztürk 1992 Türkiye Erkek
1560 Savas Tasoglu 1983 Türkiye Erkek
1561 Ferda Tuncman Runformance 1974 Türkiye Kadın
1562 Barış Öztek Buddies34 1974 Türkiye Erkek
1563 ONUR KAYA Hayalevi Consept 1985 Türkiye Erkek
1564 Pınar Morpınar adidas Runners Istanbul 1985 Türkiye Kadın
1566 Mehmet Baran Güler RR 1992 Türkiye Erkek
1567 Yiğit Uzunoğlu RR 1992 Türkiye Erkek
1568 Seçil Budak 1984 Türkiye Kadın
1569 Ayşen Onalt 84PFR 1970 Türkiye Kadın
1570 Taylan Mert 1982 Türkiye Erkek
1571 Tuğçe YALANKOZ Adidas runners 1998 Türkiye Kadın
1572 ALİ ÖVER FK RUNNING 1979 Türkiye Erkek
1573 VOLKAN DENİZ bahçeşehir 1981 Türkiye Erkek
1575 Ali Çelik Prosection 1969 Türkiye Erkek
1576 Ramis Mercan 1980 Türkiye Erkek
1577 Can Bayar Bold Union 1991 Türkiye Erkek
1578 A. Sinan Tüzün BOLD UNION 1969 Türkiye Erkek
1579 Ümit Beylikçioğlu Akademi Koşu 1974 Türkiye Erkek
1580 Onur Özgüvenir 1984 Türkiye Erkek
1581 EGE BATTAL BattalBrothers 1975 Türkiye Erkek
1582 Tülay Manav 1983 Türkiye Kadın
1583 Beycan Kırbaç Akademi Koşu 1991 Türkiye Erkek
1584 TEKİN DUMAN FK RUNİNG 1973 Türkiye Erkek
1585 Aziz Emre Ayaz Bold Union 1987 Türkiye Erkek
1586 Zeynep İrem Küreğibüyük battalbrothers 1985 Türkiye Kadın
1587 Evelina Nesterova Dmitry Erokhin Squad 1975 Rusya Kadın
1588 Ali Cem KÜÇÜKDAĞLI Bold Union 1991 Türkiye Erkek
1589 Sevgi Ceyda Şairoğlu Sezginer Ankyra 1989 Türkiye Kadın
1590 Birol Herdem 1984 Türkiye Erkek
1591 erman alisbah bold union 1981 Türkiye Erkek
1592 Mert Hafta 1992 Türkiye Erkek
1593 Burcu Karagözlü 1981 Türkiye Kadın
1594 Tolga Gür 1978 Türkiye Erkek
1595 Sevim Gülcan Erdinç RUNFORMANCE 1986 Türkiye Kadın
1596 Türkan Sezin Şeftalioğlu Art Of Run 1976 Türkiye Kadın
1597 Hande Seçkin Runformance 1982 Türkiye Kadın
1598 DEFNE ŞAHİNKAYA KOŞTURAN 1992 Türkiye Kadın
1599 Emre Karagözlü 1986 Türkiye Erkek
1600 ZEHRA ER 84PFR 1986 Türkiye Kadın
1601 Serdar Özer Kosturan 1978 Türkiye Erkek
1602 Füsun Konyalı Koşturan 1966 Türkiye Kadın
1603 Zeynep Fulya Emden Koşturan 1976 Türkiye Kadın
1604 serkan sargut Running Academy 1985 Türkiye Erkek
1605 Deniz YÜCEL KOŞTURAN 1986 Türkiye Kadın
1606 Nursel Güler Kasal KOŞTURAN 1993 Türkiye Kadın
1607 A. CELAL KARACA 84 PFR 1978 Türkiye Erkek
1608 Kaan Kasal KOŞTURAN 1994 Türkiye Erkek
1609 sevda özgiray Koşar Adım Lösev - Koşturan 1988 Türkiye Kadın
1610 Sukran Saygı Koşturan 1982 Türkiye Kadın
1611 TUĞBA ÇELİK Bireysel 1986 Türkiye Kadın
1612 HAKAN ÖĞRETEN BİREYSEL 1983 Türkiye Erkek
1613 Aydan Yazıcıoğlu 1982 Türkiye Kadın
1614 aysun can bireysel 1973 Türkiye Kadın
1616 Elif Ece Küreğibüyük battal brothers 1991 Türkiye Kadın
1617 Bilge Sezer Runformance 1985 Türkiye Erkek
1618 Dilek Güller Kskoneteam 1977 Türkiye Kadın
1619 Süleyman Donbaloğlu Ferdi 1989 Türkiye Erkek
1620 Yasemin Yeşil 1992 Türkiye Kadın
1621 İsmail Arbaoui RUNDAMENTAL 1995 Türkiye Erkek
1622 Zeki Kabalcı 1982 Türkiye Erkek
1623 Ali Özcan Veganrunnerstr 1984 Türkiye Erkek
1624 Ahmet Çetin Rundamental 1991 Türkiye Erkek
1626 hülya kubilay ferdi 1979 Türkiye Kadın
1627 Burcu Durmuş KOŞTURAN 1993 Türkiye Kadın
1628 emrah burul 1985 Türkiye Erkek
1629 Ufuk Karakuş 1983 Türkiye Erkek
1630 ALİ GÜMÜŞTEKİN agumtek@yahoo.com 1966 Türkiye Erkek
1631 SEVDA CİVANOĞLU YOLA Running Academy 1976 Türkiye Kadın
1632 elif nergis birlik 341 1979 Türkiye Kadın
1633 Tolga Çakırer Bold Union 1975 Türkiye Erkek
1634 Okyanus Yıldız Ferdi 1991 Türkiye Kadın
1635 Güneş Coştur Art of Run 1980 Türkiye Kadın
1636 Abdülkadir Akhan Koşturan - Mapei 1975 Türkiye Erkek
1637 Elif Zeynali Karşıyaka One Team 1991 Türkiye Kadın
1639 Muhammed Aslan Running Academy 1987 Türkiye Erkek
1640 Mahdi Rashidi Running Academy 1992 Türkiye Erkek
1641 Fereshteh Karami Running Academy 1989 Türkiye Kadın
1642 Burak Aybek Koşturan 1990 Türkiye Erkek
1643 Çağla Kezban BORAN running academy 1971 Türkiye Kadın
1644 Deniz Yurtbay 1985 Türkiye Kadın
1645 Abdullah Yazıcı 1982 Türkiye Erkek
1646 faruk selim cündoğlu Bisiklet Akademisi 1969 Türkiye Erkek
1647 VEYSEL ÖZDER TEMPO 1984 Türkiye Erkek
1648 Elena Norenko 1981 Türkiye Kadın
1649 Zeynep Kotan Bisikletakademisi 1979 Türkiye Kadın
1650 Elif Naz Arıkan bisiklet akademisi 1993 Türkiye Kadın
1651 Utku Kalı 84pfr 1987 Türkiye Erkek
1652 Ozan Kaban Boldunion 1981 Türkiye Erkek
1653 Bilge Baki Kolejliler Koşuyor 1974 Türkiye Kadın
1654 Büşra Kula 1992 Türkiye Kadın
1655 Jane Woolley 1987 Türkiye Kadın
1656 Barış Kaymak Bodrunners 1986 Türkiye Erkek
1657 Reha Çelebioğlu 1980 Türkiye Kadın
1658 Salih Çelebioğlu 1973 Türkiye Erkek
1659 Ece Oğuz Kuzey Geyikleri DSK/Allrunners 1992 Türkiye Kadın
1660 Hasan Süel 1969 Türkiye Erkek
1661 Neslihan Orhan Runformance 1970 Türkiye Kadın
1662 Özden Şengezer Bold Union 1975 Türkiye Kadın
1663 orkun kızıltay 1983 Türkiye Erkek
1664 Selin Acar 1993 Türkiye Kadın
1665 ZEYNEP CAN ÖZKET 1984 Türkiye Kadın
1666 Çağatay Sefa 1979 Türkiye Erkek
1667 mehmet alper akdemir Bold Union 1987 Türkiye Erkek
1668 Çağrı EGE Bireysel 1983 Türkiye Erkek
1669 ONUR KERİM Dermanlı Adım Adım 1978 Türkiye Erkek
1670 Kerem Pakyürek Adım Adım İstanbul 1981 Türkiye Erkek
1671 Pınar Gezen Adım Adım İstanbul 1985 Türkiye Kadın
1672 esra doğruyol Adım Adım 1980 Türkiye Kadın
1673 Salih Yusuf 1998 Türkiye Erkek
1674 Çağla Kezban BORAN running academy 1971 Türkiye Kadın
1675 EMRAH YAVAŞAL 1982 Türkiye Erkek
1676 ALPER CEMAL EKİZ 1981 Türkiye Erkek
1677 Erkan Gözel Tempo atletizm 1987 Türkiye Erkek
1678 Caner Tanyeri Bahçeşehirkoşusporcuları 1985 Türkiye Erkek
1679 cem berkel Onaran Academy 1983 Türkiye Erkek
1680 Anıl Aybek Koşturan 1996 Türkiye Erkek
1681 Busen Dostgul Bireysel 1985 Türkiye Kadın
1682 GÖZDE YILMAZ adidasRunners Istanbul 1982 Türkiye Kadın
1683 MELTEM SARP Bold Union 1985 Türkiye Kadın
1684 Emine Güler İDADİK 1972 Türkiye Kadın
1685 kayhan özoğul 1966 Türkiye Erkek
1686 Gülefer Mete İDADİK 1971 Türkiye Kadın
1687 MÜmin Eren Sucuoğlu Boldunion 1978 Türkiye Erkek
1688 FUNDA BACI BOLD UNION 1986 Türkiye Kadın
1689 Sinan Öncel Bisiklet Akademisi 1977 Türkiye Erkek
1690 Yaprak Öncel Bisiklet Akademisi 1983 Türkiye Kadın
1691 Esma Melek Cündoğlu Bisiklet Akademisi 1999 Türkiye Kadın
1692 Erdi Altınyay Ankyra SK 1994 Türkiye Erkek
1693 İrfan Kolçak Edremit belediye 1974 Türkiye Erkek
1694 Yasemin Alparslan Rundamental 1985 Türkiye Kadın
1695 Gürkan Okul 1999 Türkiye Erkek
1696 Tuğba Üstün TEMPO ATLETİZM 1987 Türkiye Kadın
1697 YAVUZ SELİM KÖKTEN SARIGEÇİLİLER 1976 Türkiye Erkek
1698 Mehmet Kıran 1983 Türkiye Erkek
1699 Gary Walsh 1983 Türkiye Erkek
1700 Volkan Sevinc Mapei 1980 Türkiye Erkek
1701 Gizem Nur Şahin Kayabölen Ferdi 1992 Türkiye Kadın
1702 Ercan Erciş RUNDAMENTAL 1982 Türkiye Erkek
1703 Merve Dağlıoğlu RUNDAMENTAL 1990 Türkiye Kadın
1704 EGEMEN DAĞ Karsiyaka One Team 1979 Türkiye Erkek
1705 Gizem Tüfekçi 1991 Türkiye Kadın
1706 Rıfat Tüfekçi 1988 Türkiye Erkek
1707 Ersin Türker 1987 Türkiye Erkek
1708 AHMET ANIL YANGIN 1989 Türkiye Erkek
1709 ALTUĞ DİLER Koşturan 1971 Türkiye Erkek
1710 Başar Göktaş 1991 Türkiye Erkek
1711 Burak Ülgü 1991 Türkiye Erkek
1712 Bülent Eyriparmak VELOSTROM 1979 Türkiye Erkek
1713 Elif Arzu Ogan Bireysel 1983 Türkiye Kadın
1714 Mehmet Taman 1973 Türkiye Erkek
1715 Gözde Nurlu - 1987 Türkiye Kadın
1716 Ümit Taha Yalçın Bold Union 1993 Türkiye Erkek
1717 Selen Berksun Bold Union 1997 Türkiye Kadın
1718 Hüseyin Halil Acar 1986 Türkiye Erkek
1719 Hava ÖZTÜRK 1982 Türkiye Kadın
1720 VEYİS ZAMBAK BİREYSEL 1963 Türkiye Erkek
1721 Büşra İlhan 1988 Türkiye Kadın
1722 Ömür Battal Battal Brothers 1978 Türkiye Erkek
1723 Celal Orçun Köktuna Bold Union 1973 Türkiye Erkek
1724 İsmail UYULMUŞ Gruppo De SOLO 1996 Türkiye Erkek
1725 leyla baştav odtü 1964 Türkiye Kadın
1726 İlkem Gökçe 2000 Türkiye Kadın
1727 Mehmet Dinç CokSakatVar 1994 Türkiye Erkek
1728 Uğur Turan 1987 Türkiye Erkek
1729 Burak Ülkerbenli ZOOM PT STUDİO 1994 Türkiye Erkek
1730 Dilek Canberi Bold Union 1983 Türkiye Kadın
1731 Sevim Özlem Çağlar 1983 Türkiye Kadın
1732 Çiğdem Kalaycıoğlu Rossist 1976 Türkiye Kadın
1733 ZÜLAL BOZARSLAN 1979 Türkiye Kadın
1734 Devrim Canbey 84 pfr 1993 Türkiye Kadın
1735 erik klomp 1964 Türkiye Erkek
1736 Sena Çölmen Zoom pt studio 1990 Türkiye Kadın
1737 Ferit Çölmen Zoom pt studio 1987 Türkiye Erkek
1738 Gizem Ekinci ANKA 1989 Türkiye Kadın
1739 Gulustan Rejepova Running Academy 1983 Türkiye Kadın
1740 Saodat Shurova Running Academy 1990 Türkiye Kadın
1741 BATUHAN ÜNAL Running Academy 1993 Türkiye Erkek
1742 Egemen Ümit Hazar Bireysel 1986 Türkiye Erkek
1743 Gaizka Etxeberria Adidas Runners Istanbul 1979 Türkiye Erkek
1744 Burcu Emel 1982 Türkiye Kadın
1745 Mücahit sürücü RUNDAMENTAL 1976 Türkiye Erkek
1747 Serkan Ocak DW Türkiye 1982 Türkiye Erkek
1748 özgür gümüşlüoğlu charisma fitness runners 1976 Türkiye Erkek
1749 Cem Yılmaz Cnntürk 1972 Türkiye Erkek
1750 Hasan Andaç ZOOM PT STUDİO 1982 Türkiye Erkek
1751 şükran arıkan charisma fitness runners 1977 Türkiye Kadın
1752 FATMA BAHAR SUNAY 1971 Türkiye Kadın
1753 burcu çolak charisma fitness runners 1999 Türkiye Kadın
1754 Rukiye Altınbaş Koşturan 1979 Türkiye Kadın
1755 Hakan Emden Koşturan 1977 Türkiye Erkek
1756 atakan şenkal İDADİK 1982 Türkiye Erkek
1757 İsmail Yolcu 1962 Türkiye Erkek
1758 Cafer Kösedağı 1968 Türkiye Erkek
1759 KAAN ALTAN ZOOM PT STUDİO 1988 Türkiye Erkek
1760 yıldız zekine çıplak 1980 Türkiye Kadın
1761 Müjen Soslu 1974 Türkiye Kadın
1762 Merve Alişan ZOOM OT STUDIO 1993 Türkiye Kadın
1763 Emir Büyükyıldız BEST Runners 1995 Türkiye Erkek
1764 SEMİH ÇİĞDEM BEST RUNNERS 1976 Türkiye Erkek
1765 efe atakan sül Bestrunners 1993 Türkiye Erkek
1766 Selda Çavdar BEST Runners 1979 Türkiye Kadın
1767 Kemal Evrim Aşıkoğlu BEST Runners 1992 Türkiye Erkek
1768 ismail TURAN Best Runners 1986 Türkiye Erkek
1769 Şahikanur reside Şahbaz Best Runners 1989 Türkiye Kadın
1770 Sevcan Çakır 2000 Türkiye Kadın
1771 Berkay Yumak ZOOM PT STUDİO 1997 Türkiye Erkek
1772 AHMET ANIL AYDIN 1977 Türkiye Erkek
1773 Hatice Çam 1983 Türkiye Kadın
1774 Hülya TAKIM 1974 Türkiye Kadın
1775 Günce Topal 1978 Türkiye Kadın
1776 Cengiz ayanoğlu 1962 Türkiye Erkek
1777 Mustafa Atasoy ZOOM PT STUDİO 1983 Türkiye Erkek
1778 Alper Gümrükçü Koşturan 1989 Türkiye Erkek
1779 Enes Erdoğan Bisiklet Akademisi 1993 Türkiye Erkek
1780 Sunay Zenginer Erdoğan Bisiklet Akademisi 1994 Türkiye Kadın
1781 Ezelin Avan Züber Lezzetler 1990 Türkiye Kadın
1782 Emre Karatoprak Züber Lezzetler 1988 Türkiye Erkek
1783 Gülçin ÖZTÜRK ZOOM PT STUDIO 1987 Türkiye Kadın
1784 EBRU BOZ KOŞTURAN 1975 Türkiye Kadın
1785 ONUR YAVUZ KOŞTURAN 1988 Türkiye Erkek
1786 Berkan Dolu Best runners 1998 Türkiye Erkek
1787 Göksun Ünsal ZOOM PT STUDIO 1990 Türkiye Erkek
1788 Atalay Çavdar Best Runners 2007 Türkiye Erkek
1789 Emre Akoğlu 1976 Türkiye Erkek
1790 Cansu Akalın Züber Lezzetler 1988 Türkiye Kadın
1791 Efkan Engin BEST RUNNERS 1995 Türkiye Erkek
1792 Bahadır Zerengil Zoom PT Studio 1991 Türkiye Erkek
1793 Canan Afacan Zoom pt studio 1994 Türkiye Kadın
1794 Arzu Dinçel İDADİK 1976 Türkiye Kadın
1795 Cevat Çoban Zoom PT Studio 1991 Türkiye Erkek
1796 Erhan Dinçel İDADİK 1966 Türkiye Erkek
1797 Gaye Gürakar İDADİK 1970 Türkiye Kadın
1798 Ali Çağıral İDADİK 1961 Türkiye Erkek
1799 Neşet Sinan Gürakar İDADİK 1967 Türkiye Erkek
1800 ÖZLEM AKTAŞ İDADİK 1975 Türkiye Kadın
1801 Nehir Tuna EFSANE VOLEYBOL 1990 Türkiye Kadın
1802 EKİN TUNA EFSANE VOLEYBOL 1988 Türkiye Kadın
1803 Aykut Ulusan EFSANE VOLEYBOL 1989 Türkiye Erkek
1804 Gurur Çiçekoğlu FERDİ 1990 Türkiye Erkek
1805 Yeliz Karakaya 1984 Türkiye Kadın
1806 Ayhan Demiriz 1972 Türkiye Erkek
1807 NAZLI ÜNSAL Zoom Pt Studio 1991 Türkiye Kadın
1808 Cem İnan Rundamental 1989 Türkiye Erkek
1809 TÜLAY TEZ Ferdi 1968 Türkiye Kadın
1810 Sinan Afacan ZOOM PT STUDIO 1973 Türkiye Erkek
1811 Zülal Göksel ZOOM PT STUDIO 1995 Türkiye Kadın
1812 Nidai Selmi Çakır Ferdi 1964 Türkiye Erkek
1813 Bülent Tuncel İnegöl Belediyespor 1977 Türkiye Erkek
1814 Mehmet Senyurt 1973 Türkiye Erkek
1815 Nuray Türemen İDADİK (İzmir Dağcılık ve Doğa spporları iht.kulübü) 1967 Türkiye Kadın
1816 METEHAN ÖZCAN EFSANE VOLEYBOL 1974 Türkiye Erkek
1817 Dila Gürhan 1994 Türkiye Kadın
1818 MELİH DÜMBEK EFSANE VOLEYBOL 1978 Türkiye Erkek
1819 Alara Uçak 1994 Türkiye Kadın
1820 DURSUN ÖZER GÜZEL 1974 Türkiye Erkek
1821 Gül Çolak ORDOS 1977 Türkiye Kadın
1822 Güneş Çetin 1985 Türkiye Kadın
1823 Uğur Sapmaz 1985 Türkiye Erkek
1824 aslı çelebi efsane voleybol 1985 Türkiye Kadın
1825 Banu Pir Koşturan 1973 Türkiye Kadın
1826 faruk yigen Koşturan 1987 Türkiye Erkek
1827 Nihan Göksal FK Running 1986 Türkiye Kadın
1828 mehmet hanifi fidan 1991 Türkiye Erkek
1829 Ergün Köse Ferdi 1963 Türkiye Erkek
1830 gökçen ilke tanır 1993 Türkiye Kadın
1831 Ayça Kutlu Koşturan 1991 Türkiye Kadın
1832 Bengü Nazlıoğlu Bireysel 1996 Türkiye Kadın
1833 Onur Akkaynak 341 1980 Türkiye Erkek
1834 Nilay Öner 1970 Türkiye Kadın
1835 Elçin Özgür Büyükatalay ORDOS 1979 Türkiye Kadın
1836 Fedai MUTLU Vestel RoadRunner 1980 Türkiye Erkek
1837 Aslıcan Kılıç Vestel RoadRunner 1993 Türkiye Kadın
1838 Sezer Caynak Vestel Road Runner 1987 Türkiye Erkek
1839 alper sarıarslan Vestel Road Runner 1981 Türkiye Erkek
1840 Tellihan Babatutmaz Gokmen Aras Running Team 1984 Türkiye Kadın
1841 sezen yeşiltaç 1990 Türkiye Kadın
1842 Emre Hacıoğlu Vestelroadrunner 1988 Türkiye Erkek
1843 Pelin Kerpel Vestel Roadrunner Team 1987 Türkiye Kadın
1844 mustafa Kemal Kerpel Vestel Roadrunner Team 1984 Türkiye Erkek
1845 Emre Uğurlu Vestel Roadrunner 1994 Türkiye Erkek
1846 Fatih Topcu Asla Durma 1978 Türkiye Erkek
1847 Murat Kuyucak Vestel Roadrunner Team 1988 Türkiye Erkek
1848 Onur Ziya Taşdemir Vestel Roadrunner 1992 Türkiye Erkek
1849 Ali Serdar SARI 1974 Türkiye Erkek
1850 Mehmet Gökhan Hatipoğlu Vestel RoadRunner 1988 Türkiye Erkek
1851 BİLAL TAŞKIN VestelRoadrunner 1988 Türkiye Erkek
1852 Gülsevim Kahraman Adım Adım 1967 Türkiye Kadın
1853 Serdar Köroğlu Charisma Runners Team 1979 Türkiye Erkek
1854 Burcu Toker Charisma Runners Team 1995 Türkiye Kadın
1855 YUSUF OZAN DÖNMEZ Vestel Roadrunner 1992 Türkiye Erkek
1856 Erdal Mahir Curan Zühtüpaşa Runners 1983 Türkiye Erkek
1857 Ezgi Doğa Akaoğlu Luci's 1990 Türkiye Kadın
1858 AHMET MUTLU 1996 Türkiye Erkek
1859 Duygu Karahasanoğlu Beat Run Crew 1990 Türkiye Kadın
1860 Özgür Erer Artofrun 1984 Türkiye Erkek
1861 Tuba Doğru Vestel Road Runner Team 1985 Türkiye Kadın
1862 yavuz selim aslan VestelRoadRunner 1983 Türkiye Erkek
1863 İbrahim Dermenci Vestel Road Runner 1991 Türkiye Kadın
1864 yeşim yeşiltaç 1987 Türkiye Kadın
1865 Bilal Öztürk BeatRunCrew 1990 Türkiye Erkek
1866 BUSE TOKAR 1995 Türkiye Kadın
1867 HALİL İBRAHİM KOVAR 1993 Türkiye Erkek
1868 Ela Erturan Redfoxes 1977 Türkiye Kadın
1869 Hasan Mazlum Charisma Fitness runner 1980 Türkiye Erkek
1870 Eda Dilşad Bozdoğan 1993 Türkiye Kadın
1871 Serpil Budak 1979 Türkiye Kadın
1872 İbrahim Biçer 1986 Türkiye Erkek
1873 Timur Gökmeral Dev Stüdyo 1962 Türkiye Erkek
1874 Kıvanç Dönertaş Gökmen Aras Running Team 1979 Türkiye Erkek
1875 Merve Mutlu Kul 1993 Türkiye Kadın
1876 HALENUR TOPÇU 1983 Türkiye Kadın
1877 munzur aşkın 1985 Türkiye Erkek
1878 gürkan arslan 1984 Türkiye Erkek
1879 Türkay Berkay 1987 Türkiye Erkek
1880 arkın balaban 1980 Türkiye Erkek
1881 osman selman 1987 Türkiye Erkek
1882 EMRE Ok 1988 Türkiye Erkek
1883 ekrem örs bireysel 1982 Türkiye Erkek
1884 Murat Yılmaz Bold Union Ankara 1975 Türkiye Erkek
1885 Levent Ağan Casa Mila 1981 Türkiye Erkek
1886 MUSTAFA Yildirim Karesi belediyespor kulubu drrnegi 1974 Türkiye Erkek
1887 Ozan Yıldırım 1993 Türkiye Erkek